Sta NAS cini superiornim?!

To sto nam nije bitno sta ce komsijski momci da pricaju ili misle o nama.

Verovatno mislis sta zene cine da mi izmedju nas izgledamo superiorni?

Mi se hvalimo ili tacnije ponosimo, dobrom kucnom organizatorkom, dobrom majkom, dobrom domacicom i kuvaricom, a ostalo precutkujemo, dobru ebulju ne iznosimo u javnost, dobar komad takodje, uspesnu, to je stvar neke metode...moze biti i + i -...

Bar ja tako slusam u muskom drustvu...
Kod klinaca se hvale kako se dobro ebe, ali skoro da mozes da bacis opkladu da nece dugo biti sa njom...***** je slepac i smeta mu kad mu se pecina prosiri ili kad je potpuno sagleda...



P.S. Sto mrzim upotrebu reci pristojno uz rec zivot u smislu ekonomski podrzan, a pristojno je totalno drugacijeg znacenja....ovo ga totalno devalvira...
 
To sto nam nije bitno sta ce komsijski momci da pricaju ili misle o nama.
Verovatno mislis sta zene cine da mi izmedju nas izgledamo superiorni?

Mi se hvalimo ili tacnije ponosimo, dobrom kucnom organizatorkom, dobrom majkom, dobrom domacicom i kuvaricom, a ostalo precutkujemo, dobru ebulju ne iznosimo u javnost, dobar komad takodje, uspesnu, to je stvar neke metode...moze biti i + i -...

Bar ja tako slusam u muskom drustvu...
Kod klinaca se hvale kako se dobro ebe, ali skoro da mozes da bacis opkladu da nece dugo biti sa njom...***** je slepac i smeta mu kad mu se pecina prosiri ili kad je potpuno sagleda...



P.S. Sto mrzim upotrebu reci pristojno uz rec zivot u smislu ekonomski podrzan, a pristojno je totalno drugacijeg znacenja....ovo ga totalno devalvira..
.
Muskarac je ponosan kad ga zena koja nosi drustvano cenjene verednosti jako postuje i voli. Samim tim, ako ima superiornu zenu u odnosu na neke plitkoumne, zapustene, neobrazovane...koje zvocaju muzevima i pokazuju u javnosti nepostovanje, onda ce i on postati cenjeniji.
Kad su ljudi pravi spoj onda uzajamno jedno drugog cine superiornim, jer zajedno odaju utisak nekoga ko moze sve i ima sve.

A ovo "pristojono" je ustaljeni izraz, sto ne znaci da je potpuno ispravan, mada ima tacnosti u njemu.
Zivot bez nekog minimuma sredstava postaje nepristojan zivot, kakav se ne pristoji, narocito ako ste u gradu gde ne mozete da uberete sta cete pojesti, vec da kupite za novac.
Ljudi vrlo nepristojno, nedostojno zive, jeednostavno, ne pristoji se tako.
Ako ne vidite sada tako nesto oko sebe, setite se devedesetih kad su se fini ljudi tukli po redovima za hleb... Da ne navodim sad primere...
Prava materijalna beda vodi i u duhovnu bedu.
Nismo mi pustinjaci, duhovnici, iskusenici koji meditiraju u sumi, vec neke zivotinje na asfaltu kojima malo treba da se odduhove... Na duhovno bogastvo nas treba stalno podsecati, a ne na zivotinjske instinkte.
 
Ma slazem se za rec pristojnost, nemam ja zamerke nekom pojedinacno , nego mi smeta degradiranje pristojnosti sa znacenjem pri stoji, odgovarajuce stoji....iako je orginal upravo ovo, a pristojnost je dobila malo sire znacenje u kulturoloskom smislu...
 
Znanje i razum...ali ta superiornost ne znachi nishta aqo je samo za posmatrache iz moje okoline,znachi mi samo aqo donosi materijalni dobitaq,izlazaq iz nezgodne situacije,elegantno i brzo reshenje neqog problema.Superiornost je bitna u pravom trenutqu neqog deshavanja qoje je vazzno i nishta vishe.
 
Elem, svaku zenu u drustvu cini superiornom cinjenica da recimo ima dobrog muza koji joj pomaze u kuci, decu koja su dobri djaci u skoli pa da moze da se hvali po komsiluku, cinjenica da kuva veoma dobro itd itd ...

Koje stvari Vas(nas) cine superiornima ?

Raspal'te :rumenko:

Kad porastete znacete da biti superioran u drustvu nije cilj,nit ista znaci.Sto bi se reklo false target.

:P
 
Kad porastete znacete da biti superioran u drustvu nije cilj,nit ista znaci.Sto bi se reklo false target.

:P
Ovo jeste tacno, ali muskarci uvek ostaju deca koja se takmice. Skoro svi.

bustedsmile.gif
 
Jeste, vise nego zene, sipak....

A uopste nije zanemarivo to superiorno....i takmicenje i status...
To sto je TTTT ovde kao pokusao ili la da pusti vodu, i kao floskula joj prosla , to je igranje sa malom decom....sa vama...
Superiornost na bilo kom polju donosi autoritet, makar nemalo nikakve logike, a kad je 99% ljudi i zena bilo logicno.....
I zene i muskarci non stop mere .........duzinu.......samo sto ga kod zene ne mozes uhvatiti u ruku....
Ali mere.......
 
mentalna i fizicka snaga, inteligencija, empatija, nezavisnost i srpski inat, qurac, dick, dzonson, sve ono sto slabiji pol nema..

Jel samo ono poslednje u nizu nemamo ili prethodno pobrojano?

...mozda mi se ucinilo da je postoji isti broj studentkinja (ako ne i veci) a bogme i na mensina testiranja izlazi sve veci broj zena...vrhunska nebuloza je to za inteligenciju, nije da me vredja iskreno tebe znam sa politke i svejedno se nikada ne slazem ali je nebuloza belosvetska...

Sto se fizicke snage tice i tu se vise ne slazem, kakve su ove nove generacije mogla bih im sama oboriti ruku, pojma nemaju

Muskarci i empatija....u yeaaaaah pravo u centar...:roll:

Srpski inat ima muski soj u kompletu? Svasta, znaci Srpkinja nema srpski inat ali ga ima Nemac samim tim sto je muskarac...mein Gott

Nezavisnost je iluzorno komentarisati, ako bih bila luda pa da cekam da mi muskarac resi probleme u zivotu osedela bih cekajuci...


Priznajem vam:

- fokus na siru sliku, zene detaljisu previse

- manja zelja za padanjem u vatru iako me istorija demantuje cini mi se da ipak manje padate od zena

- zivot po sistemu "lako cemo", zene se teze opustaju

- mislim i da ste manje nervozni

- fakat je da manje zvocate, makar je moje iskustvo takvo...
 
imao sam sreće da sam u nasledstvo dobio ogromno imanje sa zamkom i tri fabrike koje već dugi niz godina praktično same sebe vode tako da imam, ako se to može reći, apsolutnu finansijsku slobodu, što računam, danas nije zanemarivo..

Zdrav sam i nikada nisam bio bolestan, a po oceni društva, nekoliko puta sam bio biran za mistera ovog i onog, te manekena, fotomodela.

Prema mom polnom organu izliven je kalup za najprodavaniji model doldo-igračke i, jeste da to nije bila moja volja, ispalo je da je i to nešto super.

Svetski centar za istraživanje DNK, uzeo je moj genom kao model koji će sačuvati u kapsuli za "last day" kao model za slučaj svetske katastrofe, pa da ljudksa vrsta opstane i tako to..

Počasni sam doktor filosofije u Nepalu i, mada me veliki Lama često zove telefonom, priznajem da i dalje imam nekih pitanja i nedoumica..

Uspešno se hrvem sa dosadom, (free climbing, F1, ronjenje, skijanje, imam r'n'r band i..kada stignem, obilazim konje na imanju)

Imao sam čast da intimno upoznam svetske lepotice, sa mnogima sam ostao u toplim odnosima. i eto..
možda to nije nešto super, ali kada vidim (da, radim i kao safari foto-reporter za National Geographic) kako žive recimo deca u Najrobiju, ne mogu da budem nezadovoljan..
 

Back
Top