Nаша деца у канџама злих идеолога болесног друштва.

децу треба

  • убијати од батина

  • избегавати батине максимално али ћушнути кад мора

  • пусти ти их да раде шта хоће јер то је слобода

  • нека их васпитава друштво улица медији НВО свет је пун љубави

  • везивати у подрум

  • бацати са зграде банџијем

  • нек нам их узима наташа кандић она и чеда су напредни


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

никола82

Iskusan
Poruka
5.439
Сви су чули за
„случај породице Рантала“, којој су због ћушке
„јувенилни“ органи Финске одузели сина. А они су
у петомилионској Финској прошле године одузели
11.000 деце!
Западно искуство увођења „јувенилног система“
може код већине руских родитеља буквално
изазвати шок. Према подацима немачког часописа
„Шпигел“, од 70.000 деце коју су „јувенилци“
одузели у ситој Немачкој током 2008. године,
готово половина је одузета због „сиромаштва“. Од 2
милиона социјалних сирочади у Француској, по
проценама стручњака, око 1 милион је одузет
незаконито.

Ово је написао томцат318.Навео је неке чињенице које и нас чекају а тичу се одузимања детета због ударања по дупету, повишеног гласа и казне намештања кревета.За све ово деца се по Европи масовно отимају родитељима а због немогућности васпитања криминал код деце расе вртоглаво.

Како против тога?
 
Сви су чули за
„случај породице Рантала“, којој су због ћушке
„јувенилни“ органи Финске одузели сина. А они су
у петомилионској Финској прошле године одузели
11.000 деце!
Западно искуство увођења „јувенилног система“
може код већине руских родитеља буквално
изазвати шок. Према подацима немачког часописа
„Шпигел“, од 70.000 деце коју су „јувенилци“
одузели у ситој Немачкој током 2008. године,
готово половина је одузета због „сиромаштва“. Од 2
милиона социјалних сирочади у Француској, по
проценама стручњака, око 1 милион је одузет
незаконито.

Ово је написао томцат318.Навео је неке чињенице које и нас чекају а тичу се одузимања детета због ударања по дупету, повишеног гласа и казне намештања кревета.За све ово деца се по Европи масовно отимају родитељима а због немогућности васпитања криминал код деце расе вртоглаво.

Како против тога?

Врло једноставно - прекидом ЕУ-интегарција,прекидом унеређивања друштва на еуропски начин и одбацивањем свега што је повезано са ЕУ и њеним системом деструктивних вредности.У супротном,наставиће се процес биолошког одумирања и моралног и материјалног пропадања,укључујући и нове територијалне губитке.
 
Овде може да се прочита како креатори обновљеног вавилонског царства(ЕУ) припремају терен да за десетак година створе услове("образовањем" и тровањем људи) да се деца праве на вештачки начин у лабораторији ,а да сексуални однос постане у потпуности и искључиво део развратног понашања и перверзне девијације.У тексту се још и отворено наводи како че то бити велики ударац Хришћанима: http://www.dailymail.co.uk/health/article-1278855/Sex-make-babies-redundant-IVF-norm-couples.html
 
Сви су чули за
„случај породице Рантала“, којој су због ћушке
„јувенилни“ органи Финске одузели сина. А они су
у петомилионској Финској прошле године одузели
11.000 деце!
Западно искуство увођења „јувенилног система“
може код већине руских родитеља буквално
изазвати шок. Према подацима немачког часописа
„Шпигел“, од 70.000 деце коју су „јувенилци“
одузели у ситој Немачкој током 2008. године,
готово половина је одузета због „сиромаштва“. Од 2
милиона социјалних сирочади у Француској, по
проценама стручњака, око 1 милион је одузет
незаконито.

Ово је написао томцат318.Навео је неке чињенице које и нас чекају а тичу се одузимања детета због ударања по дупету, повишеног гласа и казне намештања кревета.За све ово деца се по Европи масовно отимају родитељима а због немогућности васпитања криминал код деце расе вртоглаво.

Како против тога?

Pa to hoće da se deca od malih nogu uče uceni i očekivanju nagrade ako ‚‚majmun‚‚ bude bio dobar...po meni to je totalno pogrešno vaspitavanje...prvo te naučim na čokoladu pa pošto ne mogu da te kaznim onda ču te ucenjivati kako bi bio dobar i zabraniti ti da jedeš istu...msm psihičko ubijane ništa drugo.:manikir:
 
Децу не треба тући. Све се може лепо васпитати речима. Деца нису дивље неразумне животиње. Чувајмо децу, она су будућност ове земље.

Ajd pitaću te kad ti sin bude shvatio da je jači od tebe.:manikir:
 
Децу не треба тући. Све се може лепо васпитати речима. Деца нису дивље неразумне животиње. Чувајмо децу, она су будућност ове земље.

Ne treba ali deca nisu bas razumna to su deca i mala su ne znaju ni sta znaci pola reci..Ne moze se sve lepo ali moze dosta toga.Reci su zakon kad ih dete prihvata ali prvo da dobijes dete pa ces videti da nije bas tako kao sto kazes.Dal si citao Gospodara muva?
 
Veruem da smo veoma bliski u pristupu problemu, jer obojica želimo deci najbolje, bez batina i maltretiranja. Ne znam za tebe, ali ja imam dva deteta i imam dovoljno iskustva da ti mogu napisati da se često ne može sa decom razumno raspravljati. Mala deca, ne ona na koju si ti očigledno mislio (tinejdžeri) nemaju razum koji odgovara odraslim osobama. Umeju često da budu veoma surovi, ali u isto vreme i tako umaljati.
Što se tiče škole, uzrasta i ovakvog zakona, on i jeste usmeren na raniju mladost pre nego na malo zrelije dečije doba. Takva deca ne mogu i ne smeju da sama odlučuju. I zakon to govori, jer sam ja, kao roditelj i staratelj, odgovoran za takvu decu.
Što se tiče izbora nacije, selidbom možeš da proemniš državu u kojoj živiš, ali pripadnost naciji ne možeš. Možda ti tako želiš, ali tvoja pripadnost je ostvarena rođenjem u nekoj naciji. Ja sam rođen kao Srbin i Srbin sam do kraja života, kao i moja deca. Da li će se jednog dana odlučiti za neku veru (religiju ili nazivomo to kako god) ili će biti ateisti, to je njihov izbor. Ali pre tog izbora, moja je obaveze kao roditelja, da im predočim prednosti i mane tih opcija, a većina nas će da ih usmerava u pravcu kojim i sami idemo. Većina nas je imala priliku da živi u komunizmu (ili socijalizmu, ali to je kod nas bilo gotovo isto) i videli smo pogubnost takvog života, bez prihvatanja vere i nacije, bez nacionalne svesti. To je prokletstvo koje ne vodi dobrome. Ko misli drugačije, ima na to pravo i ja to poštujem, ali su argumenti kroz vekove na strani ovog prvog. Jaka i zdrava porodica se lakše mogu ostvariti u društvu u kome su ustaljene neke norme, koje su se vremenom pokazale kao dobre. To svakako nije niti bivši komunizam, ni socijalizam 90-ih godina, ali ni ovo vreme unižavanja crkve i vojske, propagiranja bolesti kao nečega normalnog, bežanja od tradicije i nacionalnog osećanja.
Takođe se slažem sa tobom da je tragedija kad roditelji pokušavaju preko deteta da ostvare svoje snove. Batine su strašne, ali i tu se treba pridržavati moralnih normi, a još više zakonskih. Zna se šta su batine i maltretiranje dece a zna se šta je udarac po zadnjici, povučenu uho i slične sitnice. I njih treba izbegavati, ali svaki roditelj zna da su takve situacije gotovo neizbežne.
Što se tiče zdravlja, da i tu se slažem da je na roditeljima da ga nauče da izbegava poroke, ali postoji mnogo više problema na koje ne možemo da utičemo. To nije u našim rukama.


ovi je napisao Reefer mnogo je lepo i jednostavno objasnio mozda najvazniju temu na forumu.NASA DECA
 
Сви су чули за
„случај породице Рантала“, којој су због ћушке
„јувенилни“ органи Финске одузели сина. А они су
у петомилионској Финској прошле године одузели
11.000 деце!
Западно искуство увођења „јувенилног система“
може код већине руских родитеља буквално
изазвати шок. Према подацима немачког часописа
„Шпигел“, од 70.000 деце коју су „јувенилци“
одузели у ситој Немачкој током 2008. године,
готово половина је одузета због „сиромаштва“. Од 2
милиона социјалних сирочади у Француској, по
проценама стручњака, око 1 милион је одузет
незаконито.

Ово је написао томцат318.Навео је неке чињенице које и нас чекају а тичу се одузимања детета због ударања по дупету, повишеног гласа и казне намештања кревета.За све ово деца се по Европи масовно отимају родитељима а због немогућности васпитања криминал код деце расе вртоглаво.

Како против тога?

Nacizam.
 
Сви су чули за
„случај породице Рантала“, којој су због ћушке
„јувенилни“ органи Финске одузели сина. А они су
у петомилионској Финској прошле године одузели
11.000 деце!
Западно искуство увођења „јувенилног система“
може код већине руских родитеља буквално
изазвати шок. Према подацима немачког часописа
„Шпигел“, од 70.000 деце коју су „јувенилци“
одузели у ситој Немачкој током 2008. године,
готово половина је одузета због „сиромаштва“. Од 2
милиона социјалних сирочади у Француској, по
проценама стручњака, око 1 милион је одузет
незаконито.


Ово је написао томцат318.Навео је неке чињенице које и нас чекају а тичу се одузимања детета због
ударања по дупету, повишеног гласа и казне намештања кревета.За све ово деца се по Европи масовно отимају родитељима а због немогућности васпитања криминал код деце расе вртоглаво.

Како против тога?

Не чекају нас већ су ту. Случај ове сиромашне породице је истинит и да се лако проверити. Ако је неко у
могућности, правно и на сваки други начин да помогне да се ова породица поново окупи, нек се јави са
предлогом.

Како раде ове социјалне службе од 2000-те на овамо, па то је страшно.
У Белегишу је живела испод руба егзистенције осмочлана породица неког Миленка у трошном кућерку, без воде
и веш машине..... Он, жена и шесторо деце, без икаквих прихода. Он надничар, тешко болестан, са пола
желудца, слаб....зато су га газде ретко и звале да ради.
И шта су урадили социјални радници с овом породицом, наложили су им да се иселе из куће јер је склона паду,
а децу разделили, к'о намештај по разним хранитељским породицама. И тако су растурили једну породицу, која
је "крива" само због тешког сиромаштва у које је упала због болести храниоца....Уместо да тој породици дају
помоћ коју сад дају разним "хранитељкама".
 
Сви су чули за
„случај породице Рантала“, којој су због ћушке
„јувенилни“ органи Финске одузели сина. А они су
у петомилионској Финској прошле године одузели
11.000 деце!
Западно искуство увођења „јувенилног система“
може код већине руских родитеља буквално
изазвати шок. Према подацима немачког часописа
„Шпигел“, од 70.000 деце коју су „јувенилци“
одузели у ситој Немачкој током 2008. године,
готово половина је одузета због „сиромаштва“. Од 2
милиона социјалних сирочади у Француској, по
проценама стручњака, око 1 милион је одузет
незаконито.

Ово је написао томцат318.Навео је неке чињенице које и нас чекају а тичу се одузимања детета због ударања по дупету, повишеног гласа и казне намештања кревета.За све ово деца се по Европи масовно отимају родитељима а због немогућности васпитања криминал код деце расе вртоглаво.

Како против тога?

Не разумијем ја ове људе никако.
Једно је злостављање дјеце а друго је показати дјетету ко је родитељ.
Само немојте да кажете да све може да се ријеши разговором,јер некада имате такву ситуацију да је то немогуће.
Не мислим да дјецу треба тући за сваку ситницу,али некада је стварно батина неизбјежна.
Уосталом,ако не створиш ауторитет,на то дјете касније нећеш имати никакав утицај,и оно ће да ради шта хоће.
Нису сви људи способни да разговором са дјететом створе такав ауторитет да то дјете мора да слуша,нити су сва дјеца иста.
А мислим још,да овако нешто не би прошло у Србији,никако...
 
Не разумијем ја ове људе никако.
Једно је злостављање дјеце а друго је показати дјетету ко је родитељ.
Само немојте да кажете да све може да се ријеши разговором,јер некада имате такву ситуацију да је то немогуће.
Не мислим да дјецу треба тући за сваку ситницу,али некада је стварно батина неизбјежна.
Уосталом,ако не створиш ауторитет,на то дјете касније нећеш имати никакав утицај,и оно ће да ради шта хоће.
Нису сви људи способни да разговором са дјететом створе такав ауторитет да то дјете мора да слуша,нити су сва дјеца иста.
А мислим још,да овако нешто не би прошло у Србији,никако...

Naravno :cmok:
 

Back
Top