HTC Magic- Android- Internet problem

Poruka
17.135
Elem, sta je Stevee primetio . Mozda i gresim , neka mi Bog 'prosti ako je kleveta neopravdana, ali ljudi iz Vip-a su nevidjene lopuze :lol:
O cemu se radi, posto eto igrom slucaja moji nemaju poverenje u mene i da mi daju postpejd racun na kome imam besplatne megabajte interneta koji stvarno zadovoljavaju potrebu mene kao korisnika, uvalise mi pripejd :roll: Nebitno . Prepejd i internet nemaju pojma, uplatim internet i bukvalno 200 dinara u roku od 5 minuta ih nema ako koristim internet :eek: Ne znam sta je ovo :eek:

E sad problem, kako da "izadjem" sa interneta na ovom telefonu . Postoji sumnja u meni da to necu uraditi samo ako izadjem iz browsera koji telefon koristi , a evo i zasto . Odem na internet bukvalno u nekih pola minuta sa dosta ali bas dosta kredita, izadjem sa interneta izlaskom samo iz browsera, i nista sve je kao ok . Ugasim telefon i Voila, stize poruka od Vipovca kako mi je kredit na minimalnom iznosu :eek: :rotf: Ne znam dal da placem ili da se smejem :hahaha::sad2: Uzasno . Ne znam u cemu je problem, pa sam opet uplatio kredit, kredit mi je stigao, proverio sam koliko imam, pise 200.56 dinara, udjem na internet nekih 2 minuta, skinem se sa interneta (ako to uopste radim kako valja, a kazem, samo izlaskom sa browsera, sto je i logicno ,ne ?), proverim opet kredit, i pise 200.56 :eek: I ukapiram da postoji neki bag, da li u telefonu odnosno sistemu dal kod Vipovca da li kradu sta rade nemam pojma . I nista, ugasim telefon, i opet ga upalim, i opet stize poruka "Vas kredit je na minimalnom iznosu" :eek:

I sad sam zaprepascen . Moze li neko da da neko logicno objasnjenje, i da mi kaze sta da radim . Sigurno se prebacujem na post paid to je neminovno, samo neka mi neko kaze jos kako da se iskljucim sa interneta regularno da mi ne "jede" kredit a da to nije gasenje mogiblnog telefona . :neutral:


Hvala


Stevee
 
0601234 ako se ne varam... I pitas ih koja je cena za prepaid i da pogledaju kako za dva minuta skine 200 din... To ti je najbolje resenje da budes siguran gde nestade tvoj kredit...

Ma probao sam, sole mi pamet pricom da to zavisi od kog sajta sam posecivao , i sad treba da se nabedjujem i cigancim sa stvarno finim zenama :rumenko:, "Da gospodjo psoecivao sam Forum Krstarice, jel Vam to kao znaci nesto" , "Pa i ne bas gospodine" , "Pa koja je svrha naseg razgovora", "Pa ne znam mladicu" .... Zasto da komplikujem i sebi i njoj zivot :roll:
 
Ako si ih zvao sa mobilnog da ih pitas gde su novci i bio suvise opsiran ja ti kazem potrosio si ih "ubedjujuci" ih da su vanzemaljci medju nama. Obicno kad downloadujejs bilo sta sa neta nekako je bar meni logicno da koristim kompjuter. Najinteresantnije iz tvog posta je to sto nisi verovao samom sebi tako da si po drugi put a mozda i vise opet koritio usluge WAP-a.

http://www.vipmobile.rs/pocetna.1.html i trazi sta te intersuje
 

Back
Top