Резолуција информбироа о Покрету Социјалиста!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
И ако Стаљина више нема ,поставља се резолуција информбироа од моје маленкости!

Информациони биро је оценио да партија покрета социјалиста са председником Александром Вулином спроводи непријатељску политику према комунистима Руске федерације.да се Покрет Социјалиста расплињава у беспартијској маси, да се партија разводнила у Народном фронту, да нема критике и самокритике, да Партијом руководе шпијуни и страни плаћеници, да се у Партији не слушају савети осталих комунистичких партија, да се Партија креће ка буржоаским циљевима.

На крају Информбиро позива све здраве елементе верне марксизму и лењинизму да смене садашње руководство Покрета Социјалиста и поставе оне људе који ће прихватити овакве предлоге Информбироа и који ће поставити ствари на своје место.

Разлог за ову резолуцију информбироа јесте постављање и величање Лава Давидовича Бронштајна политичара јеврејског порекла и борца против комунизма на главни сајт покрета социјалиста!

Знамо да је у емиграцији Лав Троцки водио отворену борбу против комунизма и његово величање од стране Покрета Социјалиста није ништа друго до исмејавање комунизму од стране оних који себе називају комунистима и марксистима!

Резолуција ступа на снагу данас ,све док се не смени руководство које велича посмртне остатке издајника комунистичке партије Русије!

Вулин себе назива марксистом и комунистом а на сајт покрета социјалиста поставља песме и велича дело издајника Руске комунистичке партије Лава Троцког.

Проблематичан материјал

http://www.pokretsocijalista.org/index.php?option=com_content&view=article&id=57&Itemid=96


:dash:

Хвала на пажљи!
 
ПС
Молим све модератори да избришу моје теме којима сам било чиме допринела пропаганди и величању ове партије .Осим једне теме у којој сам изнела промоцију књиге Рапор команданту
под окриљем председникa Градског одбора Покрета социјалиста у Крагујевцу Драганa Поповићa

http://forum.krstarica.com/threads/362379

Осим ове теме молим модераторе да избришу све теме које сам поставила величајући председника покрета социјалиста А.Вулина!

Хвала унапред!
 
Evo sta je komunizam, ukratko..

Sve to meni izgleda kao da dodjes do zakljucka da bi psima zivot bio mnogo bolji i lepsi kada bi znali da lete, a kao nacin ostvarenja te ideje predvidis bacanje sa solitera dok ne nauce. Zatim, posle gomile ubijenih i obogaljenih pasa, zakljucis da je to jedna dobra i plemenita ideja samo sto je negde zapelo u ostvarenju tu ideje ili nije primerena psima ili je jednostavno neostvariva.

Ko hoce da mi da reputaciju, necu da odbijem. :)
 
Поновно не ради се о комплетном покрету социјалиста него о појединцу који себе назива комунистом а на сајт поставља човека који је био борац против комунизма и издајник.

Сви који имају нешто против овог пропалог бившег партијаша и саборца Ивице ,могу да оставе своје коментаре!
 
Evo sta je komunizam, ukratko..

Sve to meni izgleda kao da dodjes do zakljucka da bi psima zivot bio mnogo bolji i lepsi kada bi znali da lete, a kao nacin ostvarenja te ideje predvidis bacanje sa solitera dok ne nauce. Zatim, posle gomile ubijenih i obogaljenih pasa, zakljucis da je to jedna dobra i plemenita ideja samo sto je negde zapelo u ostvarenju tu ideje ili nije primerena psima ili je jednostavno neostvariva.

Ko hoce da mi da reputaciju, necu da odbijem. :)

Од мене можеш да добијеш
report.gif
 
Сви који имају нешто против овог пропалог бившег партијаша и саборца Ивице ,могу да оставе своје коментаре!

O Ivici? Sta reci o coveku ciji predsednik je bio zakleti borac protiv doslanlija, a ovaj se njima priklonio. Obican foteljas i ljigavac.

Aca Vucic, Toma Nikolic, Ivica Dacic.. svi su se oni preko noci odrekli stranke, programa, zarad NOVCA. Prokleti da ste..
 
O Ivici? Sta reci o coveku ciji predsednik je bio zakleti borac protiv doslanlija, a ovaj se njima priklonio. Obican foteljas i ljigavac.

Aca Vucic, Toma Nikolic, Ivica Dacic.. svi su se oni preko noci odrekli stranke, programa, zarad NOVCA. Prokleti da ste..

Додај и Александар Вулин!

Који је својевремено изјавио да се неће продавати а сада пљује комунисте Руске федрације!
 
Pa i tito se svojevremeno pljuvao sa komunistima SSSR-a?:D To su bila "lijeva skretanja"? Goli otok, ovo, ono..

Ја јесам Стаљиниста!

Главни разлог пљувања Александра Вулина по комунистичкој партији Русије јесте њена подршка Шешељу
и захтев за његово ослобођење.Пошто знамо да се господин Вулин придружио Николићу!
 
Поновно не ради се о комплетном Покрету Социјалиста него одређеним члановима попут Александра Вулина!

:hahaha: :hahaha: :hahaha::hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:



JAO UMEĆU OD SMEHA ..................................................................

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

JAO NIJE MI DOBRO ........................................................................

Dakle ljudi ova devojčica je do pre dva sata meni tvrdila kako je Pokret socijalista na čelu sa Vulinom Komunistička PARTIJA a ja Da VULIN I TA PARTIJA POD NJIM NEMAJU VEZE SA KOMUNIZMOM .....

1000 postova sam u tom smislu napisao dotičnoj ...ali njen crveni mozak nije shvatao ništa a sad BAP ...... STIGLO NAREĐENJE OD VELIKOG BATE

E majke mi mile, ne znam dal su smešniji ovi što imaju VELIKOG BATU U NJUJORKU ILI OVI ŠTO GA IMAJU U MOSKVI



TEK POSEBNO JE SMEŠNO ŠTO SE BORI PROTIV ČOVEKA KOJI JE IKONA pokreta socijalista i jedini poznat u toj stranci

Lično nemam ništa protiv Vulina ali nisam ni njegov vatreni obožavalac .... samo danima sam govorio da čovek nije komunista i gle ćuda .... DOTIČNA SHVATILA .....:per:

ŽIVELA 1948 u kojoj se opet probudismo

No ipak ima nade , kad je dotićna naučila ovo ...možda nauči i da u Komunizmu nije dominantna PRIVATNA SVOJINA I MOŽDA KONAČNO SHVATI ŠTA JE TO ZAISTA DEMOKRATIJA ....

A MOŽDA JEDNOG DANA NAUČI I DA NEBO NIJE CRVENE BOJE ......

NO ZA OVO VEČERAS ZASLUŽUJE 10 :klap: :klap: :klap: :klap:


:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha::hahaha:

ekstra ...NE VERUJEM SVOJIM OČIMA
 
Додај и Александар Вулин!

Који је својевремено изјавио да се неће продавати а сада пљује комунисте Руске федрације!

Rekao da neće SE prodavati i verovatno ono što je dobro za Srbiju a ne za Ruske komuniste ...znaš verovatno je čoveku jasno da nije normalno da podržava i šuruje sa Staljinovcima ...

btw . .... Staljin ..postoje Istorijski podatci da je u MIRU u ČISTKAMA pobio više od 20 000 000 neistomišljenika .......
Staljin želeo da u Jugoslaviji čini masakre kakve su činili u Mađarskoj ....

Vulin , kažeš izdao one koji su nastavljači Staljinove tradicije .....

AKO JESTE ---- SVAKA MU ČAST .......
 
Poslednja izmena:
Rekao da neće SE prodavati i verovatno ono što je dobro za Srbiju a ne za Ruske komuniste ...znaš verovatno je čoveku jasno da nije normalno da podržava i šuruje sa Staljinovcima ...

btw . .... Staljin ..postoje Istorijski podatci da je u MIRU u ČISTKAMA pobio više od 20 000 000 neistomišljenika .......
Staljin želeo da u Jugoslaviji čini masakre kakve su činili u Mađarskoj ....

Vulin , kažeš izdao one koji su nastavljači Staljinove tradicije .....

AKO JESTE ---- SVAKA MU ČAST .......

Вулин је пљунуо на комунисте руске федерације и поставио Троцког као свог идеолошког вођу.То је можда смешно вама али исто је урадио јер је у колаицији са Николићем и то након што су Руски комунисти изјавили да подржавају Шешеља.

Ја се нисам продала а Вулин је казао да се продавати неће ,лагао је, и зато сам замолила модераторе да избришу све моје теме које сам писала о њему.
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha::hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:



JAO UMEĆU OD SMEHA ..................................................................

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

JAO NIJE MI DOBRO ........................................................................

Dakle ljudi ova devojčica je do pre dva sata meni tvrdila kako je Pokret socijalista na čelu sa Vulinom Komunistička PARTIJA a ja Da VULIN I TA PARTIJA POD NJIM NEMAJU VEZE SA KOMUNIZMOM .....

1000 postova sam u tom smislu napisao dotičnoj ...ali njen crveni mozak nije shvatao ništa a sad BAP ...... STIGLO NAREĐENJE OD VELIKOG BATE

E majke mi mile, ne znam dal su smešniji ovi što imaju VELIKOG BATU U NJUJORKU ILI OVI ŠTO GA IMAJU U MOSKVI



TEK POSEBNO JE SMEŠNO ŠTO SE BORI PROTIV ČOVEKA KOJI JE IKONA pokreta socijalista i jedini poznat u toj stranci

Lično nemam ništa protiv Vulina ali nisam ni njegov vatreni obožavalac .... samo danima sam govorio da čovek nije komunista i gle ćuda .... DOTIČNA SHVATILA .....:per:

ŽIVELA 1948 u kojoj se opet probudismo

No ipak ima nade , kad je dotićna naučila ovo ...možda nauči i da u Komunizmu nije dominantna PRIVATNA SVOJINA I MOŽDA KONAČNO SHVATI ŠTA JE TO ZAISTA DEMOKRATIJA ....

A MOŽDA JEDNOG DANA NAUČI I DA NEBO NIJE CRVENE BOJE ......

NO ZA OVO VEČERAS ZASLUŽUJE 10 :klap: :klap: :klap: :klap:


:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha::hahaha:

ekstra ...NE VERUJEM SVOJIM OČIMA

Друже ГОСПОДИН Вулин је тврдио да је комуниста и марксита али је пљунуо на комунистичку партију Руске федерације јер је подржала Шешеља и затражила његово ослобођење.

Издајник и плаћеник ништа друго,продао се за ситан новац!
 
Вулин је пљунуо на комунисте руске федерације и поставио Троцког као свог идеолошког вођу.То је можда смешно вама али исто је урадио јер је у колаицији са Николићем и то након што су Руски комунисти изјавили да подржавају Шешеља.

Ја се нисам продала а Вулин је казао да се продавати неће ,лагао је, и зато сам замолила модераторе да избришу све моје теме које сам писала о њему.

...љутила си се на мене када сам писала овако о Вулину:

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=13083922&postcount=60


.
 
Друже ГОСПОДИН Вулин је тврдио да је комуниста и марксита али је пљунуо на комунистичку партију Руске федерације јер је подржала Шешеља и затражила његово ослобођење.

Издајник и плаћеник ништа друго,продао се за ситан новац!


На жалост, много их је у Србији који се продају,...тачније ПРОСТИТУИШУ се!!!


.
 
...љутила си се на мене када сам писала овако о Вулину:

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=13083922&postcount=60


.

Признајем јер сам слепо веровала у реч човека да се неће продати!
Превараила сам се.....Његова издаја и продаја је у суштини била због подршке руских комуниста Шешељу.

Опрости другарице!:(
 
Признајем јер сам слепо веровала у реч човека да се неће продати!
Превараила сам се.....Његова издаја и продаја је у суштини била због подршке руских комуниста Шешељу.

Опрости другарице!:(

...Он НИКАДА не би могао да се пререгиструје, онда када су се скупљали
потписи, знаш, оних 10.000.
Тад је још жешће почео да шурује са Вучићем и Томом, они су му
били "мост" са жутима и тако се мали уфурао у регистар политичких
организација, иначе
једва би имао 10 потписа,....и то све са твојим:zcepanje:
(А ни Тома и његов СНС не би могао исто да уради да нису жуте "службе" штанцовале
потписе.....)

Него где му је Вучелић,...нешто се примирио, а били су ко цревца
спојени:zper:

.


.
 
...Он НИКАДА не би могао да се пререгиструје, онда када су се скупљали
потписи, знаш, оних 10.000.
Тад је још жешће почео да шурује са Вучићем и Томом, они су му
били "мост" са жутима и тако се мали уфурао у регистар политичких
организација, иначе
једва би имао 10 потписа,....и то све са твојим:zcepanje:
(А ни Тома и његов СНС не би могао исто да уради да нису жуте "службе" штанцовале
потписе.....)

Него где му је Вучелић,...нешто се примирио, а били су ко цревца
спојени:zper:

.


.

Моја приватна и комунистичка гнев према Вулину је једноставно његово пљување
руских комуниста након што су устали у одбрану Шешеља.А знамо и ко му је наредио да пљује по њима ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top