Pitam starije, Lorde da je skenjam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Black dog

Početnik
Poruka
22
Ljudi šta da radim. U firmi postoji neka devojčica koja se jako loži, ima jedno 25 god. Ima dečka žive zajedno (plašim se da to neće još dugo) pošto sam pustio pipke prema njoj. Ustvari problem je u tome što mislim da bi sex sa njom bio nešto jako ludo. Rasturiću joj vezu a ja je baš ne bih ženio, i tako to.
I ima dobre sise
 
kety:
Ako devojka izgleda tako opasno, zasto mislis da bi mogao da joj rasturis vezu...mozda i ona samo zeli da se *rese sa strane, pa te lozi po kancelariji... savataj je u nekom hodniku pa vidi sta od toga moze da ispadne...
To sam i uradio, riba je u fazonu hoće vezu i gotovo.
Siguran sam u to jer uvek postoji neki posrednik. Njena ortakinja koju poznajem, posle mog starta na nju došla sa pričom kako se jako sviđam njenoj drugarici i kako hoće da rasturi dečkom i bla bla bla
 
Black dog:
Ljudi šta da radim. U firmi postoji neka devojčica koja se jako loži, ima jedno 25 god. Ima dečka žive zajedno (plašim se da to neće još dugo) pošto sam pustio pipke prema njoj. Ustvari problem je u tome što mislim da bi sex sa njom bio nešto jako ludo. Rasturiću joj vezu a ja je baš ne bih ženio, i tako to.
I ima dobre sise

ajoj.
pa kako znas, molim te, sta ce da bude na kraju???
a sta ako se ti zatreskas, a ona te ispali?
ili se kresnete jednom, a ono nije to?
a mozda ona zeli vec davnih dana da raskine s tipom, i ti joj mozda jesi izgovor, ali nikako razlog!
(ja to iz gorkog iskustva...eh)
zamaras se bezveze.
fino joj pridji i zakazi date...
i pusti da bude sta treba da bude...
 
Gazdarica:
Mislim da bi, prije svega, trebalo da budes iskren prema njoj... Kazi joj otvoreno da bi s njom htio samo avanturu da imas, pa neka ona odluci hoce li na to da pristane, ili ne...
Ne bi bilo fer da je zavlacis...
Auuuuu nema šanse skroz drugi tip ribe ona zna šta hoće za razliku od mene. I pre je bilo tako krenem u vezu i na kraju ja ispadnem stoka što mi neko ne odgovara. Plašim se kontaš sviđa mi se ali znam sebe ne verujem da bi trajalo nije ona tip ribe sa kojom bi se šetao ali nešto drugo bilo bi ludo
 
Kapiram ja, ti se plasis odgovornosti, u stvari ti bi samo da je kres*es, i nikako ti ne bi odgovaralo ako bi se ona vezala (jer ima takvih riba koje jednostavno ne mogu bez veze za koju ti trenutno nisi spreman)... e pa ne znam sta da ti kazem...ni prvi ni poslednji ovakav slucaj... pusti joj pricu da joj posle ozbiljne veze treba malo odmora i razonode, nesto neobavezno i tu onda ti nastupas...
 
Pa, dragi black, reci djevojci sve ovo sto si nama ovdje rekao... Dobro, mozes to malo da uvijes, kako bi ljepse zvucalo kad se izgovara, ali da ipak bude kristalno jasno kako stvari stoje...
E, ako se ona slaze da uleti s tobom u avanturu iz koje se vjerovatno nista drugo nece izroditi, onda samo naprijed...
Bas zato da ne bi ispao stoka, ja ti i sugerisem da budes iskren...
 
kety:
Kapiram ja, ti se plasis odgovornosti, u stvari ti bi samo da je kres*es, i nikako ti ne bi odgovaralo ako bi se ona vezala (jer ima takvih riba koje jednostavno ne mogu bez veze za koju ti trenutno nisi spreman)... e pa ne znam sta da ti kazem...ni prvi ni poslednji ovakav slucaj... pusti joj pricu da joj posle ozbiljne veze treba malo odmora i razonode, nesto neobavezno i tu onda ti nastupas...
UUUUUUUUUUUU sviđa mi se kako razmišljaš
 
a da joj kazes da bi je kresnuo... onako malo finije. ili bas tako, sta da se folirate? nista veza, samo jedan seks, pa da ostanete u dobrim kolegijalnim odnosima. sve ostalo je komplikovanje, pogotovu sto radite zajedno.
zaitrigiraj je smelim potezom... pa ako se primi svi ste na dobitku. srecno.
 
*beno je sto radite zajedno. Ako mozes izbegni tu kombinaciju! Nije bas zgodna. Cak i kad je samo sex u pitanju, veruj mi iz iskustva znam.Ali ako bas insistiras da se igras tim stvarima...
Samo fer-play.
Kazi sta hoces i ako posle eventualnog sexa ona krene da se vezuje podseti je sta si rekao na pocetku. Da ne bude da nije bila obavestena!
 
Black dog:
Ljudi šta da radim. U firmi postoji neka devojčica koja se jako loži, ima jedno 25 god. Ima dečka žive zajedno (plašim se da to neće još dugo) pošto sam pustio pipke prema njoj. Ustvari problem je u tome što mislim da bi sex sa njom bio nešto jako ludo. Rasturiću joj vezu a ja je baš ne bih ženio, i tako to.
I ima dobre sise

Samo joj otvoreno reci sta hoces od nje, nije ona mala, znace sta joj je ciniti....Samo pazi, ako imas karijeru u firmi, mozes lako takvim cinom da je zeznes....
 
Princessa:
*beno je sto radite zajedno. Ako mozes izbegni tu kombinaciju! Nije bas zgodna. Cak i kad je samo sex u pitanju, veruj mi iz iskustva znam.Ali ako bas insistiras da se igras tim stvarima...
Samo fer-play.
Kazi sta hoces i ako posle eventualnog sexa ona krene da se vezuje podseti je sta si rekao na pocetku. Da ne bude da nije bila obavestena!

U pravu je princeza, zaebano je zato sto ti je sa posla. Mozda da zaseres nesto, pa da kazes da je ona, pa kad dobije nogu onda da je kresnes :) :D :lol:
...i na taj nacin joj rasturis i vezu...
...a onda kad ostane sama i bez love, da joj kazes da ti nisi ni mislio ozbiljno s njom... :twisted:

...stvarno ne znam sto na konkurisem u bolivud da pisem scenarija sa srcedrapateljne userije :roll:
 
pa da znas... evo, da prosirimo scenario, dodaj i klonirane ovce, od kojih je dolly nesto naprednija ali je ona druga oteta jos u supermarketu...
sala.
ozbiljna tema. ako ti nije frka za mesto u firmi, zle jezike i to, ako nece biti "lovackih prica", pokazi visok stepen zainteresovnaosti za koitalni spoj, pa ako pristane... ona rizikuje vezu a ti ne. dalje znas sta ces!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top