sta se desava???

neizreciva

Buduća legenda
Poruka
34.116
Dolazim na posao i suocavam se se sve vecim brojem rasejanih i izgubljenih persona...sve je teze zavrsavati poslove, svi se zale na nedostata vremena, na umor, stres, haos.....da li imate slican problem i kako se borite protiv loseg radnog okruzenja i stresa koji nastaje usled toga???
 
Dolazim na posao i suocavam se se sve vecim brojem rasejanih i izgubljenih persona...sve je teze zavrsavati poslove, svi se zale na nedostata vremena, na umor, stres, haos.....da li imate slican problem i kako se borite protiv loseg radnog okruzenja i stresa koji nastaje usled toga???

Ако их не можеш победити ............. придружи им се - осим ако није у питању твој лични приватни бизнис!

У овој земљи је све и овако и онако отишло у три лепе (а какви смо и не заслужујемо боље) тако да је чудо да је ико нормалан (да ли је?) уопште остао!
 
У овој земљи је све и овако и онако отишло у три лепе (а какви смо и не заслужујемо боље) тако да је чудо да је ико нормалан (да ли је?) уопште остао!

pa evo,ovo novembarsko dete je ostalo....i ono razne pojave i sutacije oko nas pripisuje prolecnom umoru.......koji ce proci........a posle tog prolecnog umora sledi letnji umor,pa jesenji umor,pa zimski umor......i onda next godine sve ispocetka... :)

a ti nemoj da siris paniku,i takve sumorne misli u ovoj nasoj prosperitetnoj i naprednoj Srbiji...(nije IN)
 
Poslednja izmena:
Ако их не можеш победити ............. придружи им се - осим ако није у питању твој лични приватни бизнис!

У овој земљи је све и овако и онако отишло у три лепе (а какви смо и не заслужујемо боље) тако да је чудо да је ико нормалан (да ли је?) уопште остао!

:think: necu da se pridruzim ali pokusavam da ostanem britka i fokusirana sportom....:mrgreen:.....pre posla trcanje, posle kao da si na droZama.....:manikir:....zivci kao konopci.....
 
pa evo,ovo novembarsko dete je ostalo....i ono razne pojave i sutacije oko nas pripisuje prolecnom umoru.......koji ce proci........a posle tog prolecnog umora sledi letnji umor,pa jesenji umor,pa zimski umor......i onda next godine sve ispocetka... :)

a ti nemoj da siris paniku,i takve sumorne misli u ovoj nasoj prosperitetnoj i naprednoj Srbiji...(nije IN)

Ја можда ширим панику, али твој пост много ближе описује сав бесмисао ситуације у којој смо: умор, умор, умор, умор........ само си на крају заборавио да ставиш одмор.........али онај вечни!

Извињавам се свима на црним мислима, биће да је због времена!
 
da, ljudi se umore, ako nemaju odmor...neki godinam nisu isli na odmor....nego imaju smao obaveze i stres...e kad je sezona godisnjih odmora..ljudi bas pocnu da razmisljaju o tome.."kako im treba odmor"...i smore se jos vise....a ustavri samo obaveze, problemi, i na taj odmor kad se ide ostavi se milion i jedan dug..pa koji ce ti takav odmor....ja mislim daje to u pitanju...:lol:
 
Dolazim na posao i suocavam se se sve vecim brojem rasejanih i izgubljenih persona...sve je teze zavrsavati poslove, svi se zale na nedostata vremena, na umor, stres, haos.....da li imate slican problem i kako se borite protiv loseg radnog okruzenja i stresa koji nastaje usled toga???

Sreća pa su ove moje koleginice na porodiljskom, direktor se ne žali... tako da u suštini na poslu je ok...
Ali zato kad me mm uhvati u šemu o poslu... skrati mi godinu dana života svaki put... samo problemi problemi problemi... kriza, haos...
ebeš ga... biće bolje...

Protiv stresa se borim tako što znam kako je živeti siromašno, tj.prosečno u ovoj zemlji pa mi to i nije toliko strašno... ima mnogo gorih stvari u životu...;)
 
Dolazim na posao i suocavam se se sve vecim brojem rasejanih i izgubljenih persona...sve je teze zavrsavati poslove, svi se zale na nedostata vremena, na umor, stres, haos.....da li imate slican problem i kako se borite protiv loseg radnog okruzenja i stresa koji nastaje usled toga???

Frka je, ebg.

Frka je i inače u ovo vreme, ljudi su zreli za godišnje odmore, na ivici živaca, klinci završavaju školsku godinu, neko već pomenu prolećni umor....

Na sve to je frka u poslu, kriza, otpuštanja ili šuškanja o otpuštanjima, smanjivanje plata ili šuškanje o tome, već kako je kome do sad zapalo. Pa i ta plata bez smanjivanja sve manje puni kesu u supermarketu, a ne nazire se kraj tome.

Tako da, da, imam isti problem, trudim se da preguram. Svo to loše raspoloženje vuče loše međudske odnose i širi se kao zaraza.
 
Dolazim na posao i suocavam se se sve vecim brojem rasejanih i izgubljenih persona...sve je teze zavrsavati poslove, svi se zale na nedostata vremena, na umor, stres, haos.....da li imate slican problem i kako se borite protiv loseg radnog okruzenja i stresa koji nastaje usled toga???

Dosta je ljudima svega..i loseg vremena i vrucina i nedostatka novca i stres oko raznoraznih prica, glasina, svi zivimo pod slutnjom "bice jos gore"...i tako...

Vreme je za godisnje odmore, tada je meni najveci haos na poslu. Ne pamtim kada sam normalno i opusteno otsla na odmor. I dok se naviknem da ne moram da se nerviram, vec ponovo moram na posao.
Danima ne mogu da se resim napetosti, a samo se na jednu losu stvar, nadovezuju jos tri nove.
Ne mogu da e borim protiv loseg radnog okruzenja, kad i sama doprinosim da bude lose, ...vrzino kolo.

Proci ce........kao i sve u zivotu...ovako ili onako:neutral:
 
Dosta je ljudima svega..i loseg vremena i vrucina i nedostatka novca i stres oko raznoraznih prica, glasina, svi zivimo pod slutnjom "bice jos gore"...i tako...

Vreme je za godisnje odmore, tada je meni najveci haos na poslu. Ne pamtim kada sam normalno i opusteno otsla na odmor. I dok se naviknem da ne moram da se nerviram, vec ponovo moram na posao.
Danima ne mogu da se resim napetosti, a samo se na jednu losu stvar, nadovezuju jos tri nove.
Ne mogu da e borim protiv loseg radnog okruzenja, kad i sama doprinosim da bude lose, ...vrzino kolo.

Proci ce........kao i sve u zivotu...ovako ili onako:neutral:

:) ja se bas trudim da ne doprinostim ali imam taj usud da svasta primetim i odkomentarisem...sva sreca da mogu da se zatvorim u kancelariju inace bi bilo cupavo :lol:
 
Ja stvarno ali stvano poludim kada dođem na posao i kada osobe u mom radnom okruženju nisu ni za šta...jako se nerviram zbog toga.
Ok, kada neko ima neki veliki problem privatno jasno mi je i trudim se da olakšam, ali kada je neko nenaspavan, umoran, smoren baš nemam razumevanja.
Spava mi se milion puta, nije mi dobro nekada, umorna sam, sve mi se smuči ponekad, ok, jedina reakcija koju imam je da zaćutim, ali radim, svaku svoju obavezu odradim do kraja potpuno isto kao kada sam raspoložena. Jedina razlika je što kada loše meni je teže, ali posao ne trpi...
Mrzim kada neko kuka...mrzim kada koleginica ide na svadbu, pa dođe 3 sata kasnije, pa je sva još uvek na svadbi u skoku za bidermajer...kad se ne seća ničega već se ponaša kao da joj je prvi radni dan:roll:
Ili kada dođe kolega koji je smuvao stoti plen po redu, pa kuca poruke po ceo dan, a kad ga nešto pitaš on nema pojma gde se nalazi...
Kad ovako napišem baš ispada da sam neki namćor.
Što bi rekla Milena Dravić u Nije lako sa muškarcima, Da, da ja nikada neću znati što je to roditeljska ljubav...
 
Ево зашто је добро немати фиксно радно време. :) Никад нико у мом радном окружењу није нити намргођен, нити нерасположен.... када смо у фирми значи да имамо нешто да радимо, тако да паузе у послу користимо да се испричамо, кафенишемо, зезамо..и прође време.

Многи на послу пуцају само зато што морају да буду тамо ;)

Генерално, људи много воле да мраче, а заиста не разумем зашто. Вечито елаборирање о економској ситуацији у земљи, политици, друштву, по моделу, сви све знамо. "биће још горе", "поцркаћемо од глади.." су само оптерећење за ум. Најбитније је сачувати здравље. Свега осталог ће бити.
 
Многи на послу пуцају само зато што морају да буду тамо ;)

..ovo je velika istina... :)

Генерално, људи много воле да мраче, а заиста не разумем зашто. Вечито елаборирање о економској ситуацији у земљи, политици, друштву, по моделу, сви све знамо. "биће још горе", "поцркаћемо од глади.." су само оптерећење за ум. Најбитније је сачувати здравље. Свега осталог ће бити.

:ok: :worth:
 
Dolazim na posao i suocavam se se sve vecim brojem rasejanih i izgubljenih persona...sve je teze zavrsavati poslove, svi se zale na nedostata vremena, na umor, stres, haos.....da li imate slican problem i kako se borite protiv loseg radnog okruzenja i stresa koji nastaje usled toga???

drzava nam sve bolja i bolja i zivot je sve lepsi i laksi u istoj,pa su svi prolupali od srece
 

Back
Top