Lažna dojava o bombi na promociji knjige Kvir Beograda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

orion77

Aktivan član
Poruka
1.871
Lažna dojava o bombi na promociji knjige Kvir Beograda

Promocija knjige "Antifašizam i direktna akcija" Kvir Beograda prekinuta je večeras zbog lažne dojave o bombi. Skup ove LGBT organizacije je ipak uspešno završen, javlja B92.

S obzirom na to da je policija pre početka izvršila kontradiverzionu kontrolu, program nije prekinut, a promocija je nastavljena uz pojačano prisustvo policije.

Izvor: Blic


Ajmo junačine, kako ovo objašnjavate vi pitomci stormfronta kojih je ovde puna kapa?
 
Ko ih proteruje?:confused:
I sta kazu u tim porukama?Sto se ne zalis muriji?

HAAHAHAAHAH Jesi li ti ozbiljan? Šta će uraditi naša korumpirana i nesposobna policija, pa ja sam pomagao par puta noću istim tim policajcima da ih ne razbiju drogirani i pijani klinci ***, ne bojim se ja nikoga no samo kažem da je u Srbiji danas teško biti bilo šta osim nacionalističko-klerofašističkog govneta.
 
HAAHAHAAHAH Jesi li ti ozbiljan? Šta će uraditi naša korumpirana i nesposobna policija, pa ja sam pomagao par puta noću istim tim policajcima da ih ne razbiju drogirani i pijani klinci ***, ne bojim se ja nikoga no samo kažem da je u Srbiji danas teško biti bilo šta osim nacionalističko-klerofašističkog govneta.

Svaka cast...ono uzoran si gradjanin.....ako ti tako kazes......
 
Izvor: Blic


Ajmo junačine, kako ovo objašnjavate vi pitomci stormfronta kojih je ovde puna kapa?

Naslov i tekst ti se ne slazu.
Mogao bih da kazem da je i zlonameran tvoj naslov.

Nisam pitomac stormfronta, ne volem ih, ali cu ti ipak objasniti.

1. Pokusavas da kazes da se u Srbiji velica fasizam, tj ``fasisti glorifikuju``, sto nije istina, ne mozes na osnovu ponasanja jednog coveka ili grupe okarakterisati celu naciju. To normalna osoba ne radi.
Iz teksta koji si postavio zakljucak koji si ti izvukao niko objektivan ne moze.
2. Iz teksta se jasno vidi da je organizator skupa nekakvo udruzenje gay osoba, pa se lako moze zakljuciti da je u pitanju neki homofob koji zeli da im prekine skup.
3. Antifasisti nije isto sto i gay osobe. Sto ne znaci da vecina gay osoba nisu antifasisti.
 
Poslednja izmena:
Naslov i tekst ti se ne slazu.
Mogao bih da kazem da je i zlonameran tvoj naslov.

Nisam pitomac stormfronta, ne volem ih, ali cu ti ipak objasniti.

1. Pokusavas da kazes da se u Srbiji velica fasizam, tj ``fasisti glorifikuju``, sto nije istina, ne mozes na osnovu ponasanja jednog coveka ili grupe okarakterisati celu naciju. To normalna osoba ne radi.
Iz teksta koji si postavio zakljucak koji si ti izvukao niko objektivan ne moze.
2. Iz teksta se jasno vidi da je organizator skupa nekakvo udruzenje gay osoba, pa se lako moze zakljuciti da je u pitanju neki homofob koji zeli da im prekine skup.
3. Antifasisti nije isto sto i gay osobe. Sto ne znaci da vecina gay osoba nisu antifasisti.

Ериче да је хтео схватио би он то и без да му црташ јер није тешко али лепо си објаснио таман да не може да се негира
 
Nisam pitomac stormfronta, ne volem ih, ali cu ti ipak objasniti.

Nisi pitomac ali si veliki simpatizer. :D

1. Pokusavas da kazes da se u Srbiji velica fasizam, tj ``fasisti glorifikuju``, sto nije istina, ne mozes na osnovu ponasanja jednog coveka ili grupe okarakterisati celu naciju.

Onda treba uraditi nešto da se (klero)fašistima manje čuje glas u ovoj zemlji i da ne odlučuju o njenoj sudbini što čine već dugi niz godina.

2. Iz teksta se jasno vidi da je organizator skupa nekakvo udruzenje gay osoba, pa se lako moze zakljuciti da je u pitanju neki homofob koji zeli da im prekine skup.

Zahvaljujem ti što si upotpunio činjenice u Srbiji, svako antifašističko društvo u ovoj zemlji je naravno GAY udruženje, što će reći da su antifašisti isključivo gay & lesbo osobe, zanimljiva teorija hitlerovaca.

Antifasisti nije isto sto i gay osobe.
Sto ne znaci da vecina gay osoba nisu antifasisti.

Ovom tastaturalomkom u koju si se savršeno upleo samo potkrepljuje moju tvrdnju od gore.
 
Nisi pitomac ali si veliki simpatizer. :D



Onda treba uraditi nešto da se (klero)fašistima manje čuje glas u ovoj zemlji i da ne odlučuju o njenoj sudbini što čine već dugi niz godina.



Zahvaljujem ti što si upotpunio činjenice u Srbiji, svako antifašističko društvo u ovoj zemlji je naravno GAY udruženje, što će reći da su antifašisti isključivo gay & lesbo osobe, zanimljiva teorija hitlerovaca.



Ovom tastaturalomkom u koju si se savršeno upleo samo potkrepljuje moju tvrdnju od gore.

Дечко знаш ону народну ...Укључи мозак искључи тв.
 
Nisi pitomac ali si veliki simpatizer. :D



Onda treba uraditi nešto da se (klero)fašistima manje čuje glas u ovoj zemlji i da ne odlučuju o njenoj sudbini što čine već dugi niz godina.



Zahvaljujem ti što si upotpunio činjenice u Srbiji, svako antifašističko društvo u ovoj zemlji je naravno GAY udruženje, što će reći da su antifašisti isključivo gay & lesbo osobe, zanimljiva teorija hitlerovaca.



Ovom tastaturalomkom u koju si se savršeno upleo samo potkrepljuje moju tvrdnju od gore.

Мени ово није јасно.Како ,шта...нисам глуп белив ми:mrgreen:
 
Ma kakve veze ima i da je gej njegov izbor, samo je covek 100 odsto biser :lol:

Зато је и бисер није објективан ни мало , нема ни трунке логике у коментарима.Да се не слажемо је једна ствар али он лупи остане жив и не знам одакле да почнем да објашњавам
 
Зато је и бисер није објективан ни мало , нема ни трунке логике у коментарима.Да се не слажемо је једна ствар али он лупи остане жив и не знам одакле да почнем да објашњавам

Obrati paznju na zlonamernost u naslovu, posebno na prve dve reci.
Prava slika Beograda i Srbije - Antifašisti se proteruju a fašisti glorifikuju

Ako ovo nije pljuvanje po Srbiji i Srbima, je ne znam sta je.
Zakljucci su tipa .... pukla je vodovodna cev u jednom selu u nigeriji, zato u sidneju nema struje.
 
tmb_katanac_35.JPG
 
Obrati paznju na zlonamernost u naslovu, posebno na prve dve reci.


Ako ovo nije pljuvanje po Srbiji i Srbima, je ne znam sta je.
Zakljucci su tipa .... pukla je vodovodna cev u jednom selu u nigeriji, zato u sidneju nema struje.

Знам то неки раде стално, врло безобразно чак и агресивно на неки начин.
 
HAAHAHAAHAH Jesi li ti ozbiljan? Šta će uraditi naša korumpirana i nesposobna policija, pa ja sam pomagao par puta noću istim tim policajcima da ih ne razbiju drogirani i pijani klinci ***, ne bojim se ja nikoga no samo kažem da je u Srbiji danas teško biti bilo šta osim nacionalističko-klerofašističkog govneta.

Onda ti nije tesko biti to sto jesi.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top