bol u levom delu grudi

lilmissmuffin

Zainteresovan član
Poruka
175
Sve je pocelo kao probadajuca bol u grudnom kosu sa leve strane, gde je srce. Nisam narocito obracala paznju, ali juce je ponovo pocela i otkucaji su mi bili visopki oko 125, nisam uspela sam ni sa diazepanom da ih skinem pa sam otisla u urgentnu, u medjuvremnu je krenula mucnina, vrtoglavica....elem tamo sam dobila injekciju, mislim b....a i receno mi je da je to sve od stitne. Ja inace imam Hasimotovu strumu sa hipotireozom, i sada cu naravno da prekontrolisem hormone.
Medjutim , meni se ova bol i dalje javlja. Ineresantano kada se strecnem, recimo kada moj dvogodisnjak lupi vratima a ja ne vidim pa se trgnem. Ta bol je ostra i ume da potraje.
Pored strune i imam i gerb i uzimam N....nisam do sada imala ovakvih problema
Da li neko strucno lice moze da mi kaze da li treba da odem pulmologu ili kardiologu. U urgentnoj mi nisu uradili ekg, samo pritisak 115/75 i zasicenost O2, to je bilo ok, pa su smo konstatovali da nije kardioloski.
 
Zaista mnogo stvari - od upaljenog nerva, preko istegnutih/povređenih mišića grudnog koša, do nekog problema sa grudnim organima.
Inače, ne razumem gde Vam se tačno javlja bol, ali u svakom slučaju bih malo toga mogao reći bez da Vas ne pregledam. Inače, srce nije na levoj strani, već tačno u centru ispod grudne kosti, ali naginje na levu stranu svojim vrhom. ;)
 

Back
Top