bol u levom delu grudi
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: bol u levom delu grudi

Zainteresovan član lilmissmuffin (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    27

Podrazumevano bol u levom delu grudi

Sve je pocelo kao probadajuca bol u grudnom kosu sa leve strane, gde je srce. Nisam narocito obracala paznju, ali juce je ponovo pocela i otkucaji su mi bili visopki oko 125, nisam uspela sam ni sa diazepanom da ih skinem pa sam otisla u urgentnu, u medjuvremnu je krenula mucnina, vrtoglavica....elem tamo sam dobila injekciju, mislim b....a i receno mi je da je to sve od stitne. Ja inace imam Hasimotovu strumu sa hipotireozom, i sada cu naravno da prekontrolisem hormone.
    Medjutim , meni se ova bol i dalje javlja. Ineresantano kada se strecnem, recimo kada moj dvogodisnjak lupi vratima a ja ne vidim pa se trgnem. Ta bol je ostra i ume da potraje.
    Pored strune i imam i gerb i uzimam N....nisam do sada imala ovakvih problema
    Da li neko strucno lice moze da mi kaze da li treba da odem pulmologu ili kardiologu. U urgentnoj mi nisu uradili ekg, samo pritisak 115/75 i zasicenost O2, to je bilo ok, pa su smo konstatovali da nije kardioloski.

Zainteresovan član lilmissmuffin (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    27

Podrazumevano Re: bol u levom delu grudi

bila sam i kod kardiologa, on kaze nije srce...a mene to i dalje jako boli pogotovo ako kinem...sta to moze biti????

Buduća legenda Ben_Adam (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Zaista mnogo stvari - od upaljenog nerva, preko istegnutih/povređenih mišića grudnog koša, do nekog problema sa grudnim organima.
    Inače, ne razumem gde Vam se tačno javlja bol, ali u svakom slučaju bih malo toga mogao reći bez da Vas ne pregledam. Inače, srce nije na levoj strani, već tačno u centru ispod grudne kosti, ali naginje na levu stranu svojim vrhom.
    If you work.. :)

Nov član
    Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

e,upravo sam se vratila od kardiologa zbog istog problema moze se desiti da je od kicme,kao meni.nema razloga za brigu,redovne kontrole,uraditi onaj eho (ili kako se vec zove ) i to je to...

Slične teme

1. uhvaceni na delu :D
    Autor NastyNensy u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 04.09.2009., 21:06
  2. Uhvaceni na delu
    Autor Mnogo nas je,a jedan nick u forumu Žene
    Odgovora: 120
    Poslednja poruka: 15.04.2009., 14:58
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.07.2008., 07:35
  4. Uhvaceni na delu
    Autor bobba u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 06.01.2006., 09:43
  5. na delu
    Autor @Vanesa u forumu Ljubav i seks (18+)
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 12.12.2005., 23:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •