Bugarska - pomoc!

Blutental

Obećava
Poruka
52
Isao bih u Bugarsku na letovanje, ali avionom. Gde sam god pitao, dobio sam odgovor da nema letova iz Srbije. Da li neko ima iskustva sa aerodromom u Sofiji? Mislim, da odem do Sofije kolima, pa avionom do Burgasa ili Varne. Koja je cena, kad imaju letove...? Hvala...
 
Isao bih u Bugarsku na letovanje, ali avionom. Gde sam god pitao, dobio sam odgovor da nema letova iz Srbije. Da li neko ima iskustva sa aerodromom u Sofiji? Mislim, da odem do Sofije kolima, pa avionom do Burgasa ili Varne. Koja je cena, kad imaju letove...? Hvala...

Из Софије за Варну лети Bulgaria Air и Wizz Air Bulgaria, а из Софиjе за Бургаса Bulgaria Air:

http://www.sofia-airport.bg/pages/whichTerminal.aspx?lm01=103&lm02=107

Сајт на Аеродром Софија нуде линкове ка сајтовима авиокомпанијама са авио распоред и цене. Немам лична искуства са тим летовима и то је све што могу да кажем.
 
Poslednja izmena:
Isao bih u Bugarsku na letovanje, ali avionom. Gde sam god pitao, dobio sam odgovor da nema letova iz Srbije. Da li neko ima iskustva sa aerodromom u Sofiji? Mislim, da odem do Sofije kolima, pa avionom do Burgasa ili Varne. Koja je cena, kad imaju letove...? Hvala...


Imas privatnu poruku od mene,javi se pa cu ti dati potrebne informacije.
Vec par godina idem avionom za Bugarsku,te sam prilicno upucen.

Poz.
 
Setio si me : mi smo 2004.išli kolima kroz celu Bugarsku, od Dimitrovgrada do Nesebara ,iscrpljujuće putovanje od 12 sati.Bugarska još nije bila u EU.

Нажалост аутопута од Софије до Бургаса биће у потпуности завршен тек у 2012. Тренутно нема аутопута од Старе Загоре до Карнобат (око 120 км). Што се тиче изградње аутопута од Софије до Димитровграда, још увек нису потписани уговоре са одређеним периодима изградње.
 
CRNI BUGARINE JEL TI TO INFO IZ MRKONJICEVOG RUKAVA.SALIM SE MALO,MOJNE DA SE LJUTIS.sto se tice puta kroz bugarsku 2008 sam bio u suncevom bregu dan pre naseg povratka krenuo je covek sa porodicom kolima isto ka beogradu svojim autom popodne u pola 12 a nama se na plazi javio vec u pola 7 iz nisa tu je pravio duzu pauzu znaci 7 sati kroz celu bugarsku do nisa normalno sa postovanjem ogranicenja .Nas je bus pokupio u 5 sati popodne u hotelu u suncevom bregu a u pola 5 i 15 smo vec bili u cacku ali naravno nije bilo guzve nikakve na putu
 
CRNI BUGARINE JEL TI TO INFO IZ MRKONJICEVOG RUKAVA.SALIM SE MALO,MOJNE DA SE LJUTIS.sto se tice puta kroz bugarsku 2008 sam bio u suncevom bregu dan pre naseg povratka krenuo je covek sa porodicom kolima isto ka beogradu svojim autom popodne u pola 12 a nama se na plazi javio vec u pola 7 iz nisa tu je pravio duzu pauzu znaci 7 sati kroz celu bugarsku do nisa normalno sa postovanjem ogranicenja .Nas je bus pokupio u 5 sati popodne u hotelu u suncevom bregu a u pola 5 i 15 smo vec bili u cacku ali naravno nije bilo guzve nikakve na putu

Овај аутопут се гради у овом тренутку и изградња тече по плану. Међутим, до 2013 ће бити завршен и аутопут од Пловдива до Турске. Око 35 км аутопута биће завршен у августу, и око 80 км бити изграђена до 2013. Локације су већ национализовани и планови су завршени. Тендери за избор градитеља ће се одржати ове јесени. Оба пројекта ће знатно олакшати српских туриста. Тренутна ситуација једноставно не одговара савременим потребама.
 
Poslednja izmena:
Dali je neko letovao u Bugarskoj u 2010-toj? i kakve su cene???:dash:

Ja nisam bila ove godine ali sam bila prosle u jeku sezone(kraj jula) u Nesebru i cene su manje, vise bile iste kao i prethodnih godina. Pice do 5 leva (2.5 evra) autobus do S. Brega lev.U principu nije skupo ,duplo jeftinije od Beograda, hrana u restoranima do 10 lv , specijaliteti a supermarket jeftiniji od nasih.
 

Back
Top