Mejsi Grej: Beograd je rasistički grad zaostao u vremenu

Danny Elfman

Ističe se
Poruka
2.533
Američka soul pevačica Mejsi Grej izjavila je da je nakon prošlogodišnjeg koncerta u Beogradu stekla utisak da se radi o "rasističkom gradu zaostalom u vremenu". Ona je u intervjuu današnjem "Metrou", besplatnom londonskom listu, rekla da su ulice Beograda "pune ružnih, debelih ljudi", ali da su posetioci njenog koncerta bili divni. Mejsi Grej

Poznata pevačica je na pitanje da li su je nekada prepoznali na ulici na nekom neobičnom mestu, odgovorila da da je takvo iskustvo imala u Beogradu.


"Prošle godine sam imala koncert u Srbiji. Nisam znala ni gde se nalazi, ali ljudi su me prepoznavali na ulici. Koncert je bio sjajan, ali grad u kojem smo bili nije bio tako dobar. Bio je rasistički i zaustao u vremenu. Ulice su bile pune debelih, ružnih ljudi, ali ljudi koji su došli na koncert su bili divni", rekla je Mejsi Grej.

Inače, u intervjuu "Blicu" uoči koncerta u Beogradskoj areni, Mejsi Grej je na pitanje koju poruku ima za fanove u Srbiji kratko odgovorila: "Samo želim da im se zahvalim na podršci koju mi pružaju i obećam sjajan šou u Beogradu".

INACE NA SLICI SE NALAZI DOTICNA UMETNICA. :D

0904_macy_gray_wi.jpg


macy.jpg
 
Poslednja izmena:
Američka soul pevačica Mejsi Grej izjavila je da je nakon prošlogodišnjeg koncerta u Beogradu stekla utisak da se radi o "rasističkom gradu zaostalom u vremenu". Ona je u intervjuu današnjem "Metrou", besplatnom londonskom listu, rekla da su ulice Beograda "pune ružnih, debelih ljudi", ali da su posetioci njenog koncerta bili divni. Mejsi Grej

Poznata pevačica je na pitanje da li su je nekada prepoznali na ulici na nekom neobičnom mestu, odgovorila da da je takvo iskustvo imala u Beogradu.


"Prošle godine sam imala koncert u Srbiji. Nisam znala ni gde se nalazi, ali ljudi su me prepoznavali na ulici. Koncert je bio sjajan, ali grad u kojem smo bili nije bio tako dobar. Bio je rasistički i zaustao u vremenu. Ulice su bile pune debelih, ružnih ljudi, ali ljudi koji su došli na koncert su bili divni", rekla je Mejsi Grej.

Inače, u intervjuu "Blicu" uoči koncerta u Beogradskoj areni, Mejsi Grej je na pitanje koju poruku ima za fanove u Srbiji kratko odgovorila: "Samo želim da im se zahvalim na podršci koju mi pružaju i obećam sjajan šou u Beogradu".

INACE NA SLICI SE NALAZI DOTICNA UMETNICA. :D

0904_macy_gray_wi.jpg


macy.jpg

:worth: :worth:
 
Poznata pevačica je na pitanje da li su je nekada prepoznali na ulici na nekom neobičnom mestu, odgovorila da da je takvo iskustvo imala u Beogradu.

"Prošle godine sam imala koncert u Srbiji. Nisam znala ni gde se nalazi, ali ljudi su me prepoznavali na ulici. Koncert je bio sjajan, ali grad u kojem smo bili nije bio tako dobar. Bio je rasistički i zaostao u vremenu. Ulice su bile pune debelih, ružnih ljudi, ali ljudi koji su došli na koncert su bili divni", rekla je Mejsi Grej.

Skuzila zena iz prve :mrgreen: nemrem bilivit kako vas je popljuvala :mrgreen:
 
Američka soul pevačica Mejsi Grej izjavila je da je nakon prošlogodišnjeg koncerta u Beogradu stekla utisak da se radi o "rasističkom gradu zaostalom u vremenu". Ona je u intervjuu današnjem "Metrou", besplatnom londonskom listu, rekla da su ulice Beograda "pune ružnih, debelih ljudi", ali da su posetioci njenog koncerta bili divni. Mejsi Grej

Poznata pevačica je na pitanje da li su je nekada prepoznali na ulici na nekom neobičnom mestu, odgovorila da da je takvo iskustvo imala u Beogradu.


"Prošle godine sam imala koncert u Srbiji. Nisam znala ni gde se nalazi, ali ljudi su me prepoznavali na ulici. Koncert je bio sjajan, ali grad u kojem smo bili nije bio tako dobar. Bio je rasistički i zaustao u vremenu. Ulice su bile pune debelih, ružnih ljudi, ali ljudi koji su došli na koncert su bili divni", rekla je Mejsi Grej.

Inače, u intervjuu "Blicu" uoči koncerta u Beogradskoj areni, Mejsi Grej je na pitanje koju poruku ima za fanove u Srbiji kratko odgovorila: "Samo želim da im se zahvalim na podršci koju mi pružaju i obećam sjajan šou u Beogradu".

INACE NA SLICI SE NALAZI DOTICNA UMETNICA. :D

0904_macy_gray_wi.jpg


macy.jpg

Колега могао си слике да убациш у спојлер уз напомену да су неприкладног садржаја и да улазите на сопствену одговорност ипак некоме може да позли када их угледа.
Не знам на основу чега ово тврди за Београд да је расистички и заостао ? Шта јој се то догодило у Београду осим што је видела дебеле људе па да да овако небулозну изјаву.
 
ne znam zasto pokusavate da opravdate nasu zaostalost... Cinjenica je da je bg zaostao u vremenu... Koliko je ljudi pretuceno samo zato sto nisu iz srbije...

Вероватно су и њу хтели да бију, ал кад су је видели ''брате, сестро, шта си већ, ал си гадна у пичк* материну, гадно ми брате да те бијем.
 
ne znam zasto pokusavate da opravdate nasu zaostalost... Cinjenica je da je bg zaostao u vremenu... Koliko je ljudi pretuceno samo zato sto nisu iz srbije...

Al' zipa kako tema krece, upravo rasistickim pljuvanjima :lol: Gle ovo:

Чамугиња смрдљива.

Verovatno neki pocrneli trol ili tako nesto...

ovaj crni skot misli da smo mi srbi rasisti

Tja, ne znam samo na osnovu cega to misli :lol: Odakle li joj samo takva ideja, pobogu? :lol:
 

Back
Top