RADIKALI OPET SPREMAJU NAPAD CIPELAMA U SKUPŠTINI

SQUID

Elita
Banovan
Poruka
15.397
RADIKALI OPET SPREMAJU NAPAD CIPELAMA U SKUPŠTINI

Fotoreporter Kurira snimio radikalku Natašu Jovanović prilikom posete obućaru. Da li je na pomolu novi napad cipelama u Skupštini?

7374.jpg


BEOGRAD - Radikali izgleda nisu odustali od napada cipelama u Skupštini!
Prilog ovoj tezi su fotografije radikalke Nataše Jovanović, koje je napravio naš paparaco.

Jovanovićeva je nedavno inkognito svratila do obućarske radnje u Vlajkovićevoj ulici (nedaleko od Doma Narodne skupštine - slučajno, a!), gde je podigla sveže popravljene cipele. A zatim je krenula u parlament!
I gle čuda, ova radikalka u izjavi za Kurir potvrđuje da je kod obućara bila s jasnom namerom da popravi cipele.
.
- Ha, ha, ha... pa gde ste to našli da slikate? Verovatno zato što je taj obućar u vašem komšiluku - spremno nas je dočekala Jovanovićeva, odgovorivši odmah i na pitanje da li se sprema za novi obračun u Skupštini.

- Ma, ne! Mojim omiljenim sandalama je trebalo promeniti šnalu i malo sam ubrzavala obućara Dragana, koji inače radi vrlo dobro i brzo, da mi ih popravi što pre. Moram priznati da sam bila u strahu da li će ih na vreme završiti jer sam morala da idem na prijem u rusku ambasadu. Srećom, on je sve završio i mogla sam da odem na prijem u mojim omiljenim sandalama - proučila je Jovanovićeva.


http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/radikali-opet-spremaju-napad-cipelama-u-skupstini-38598.php


Svi očekujemo!!!:per:
 
Да су паметни радикали па да одмах пресавију табак и поднесу тужбу за клевету.
Овакво изношење неистина и личних закључака превазилази оквире новинарске етике којих се новинари дневног листа Курир никада нису ни придржавали.
Наташа јовановић је могла да изађе из макси дисконта са картоном јаја под мишком и кесом парадајиза у руци па да неки полуинтелигентни новинар закључи како се у скупштини спрема "бомбардовање"јајима и парадајизом.
 
Била код обућара да јој поправи старе ципеле. И онда још неки имају образа како су РАдикали опљачкали Србију. СРС је најпоштенија странка у Србији.

bas tako

ceda tadic i ostali zuti lopovi se oblace i obuvaju u hugo bossu u cika ljubinoj a natasa jovanovic putuje autobusom za kragujevac i popravlja stare cipele kod obucara i neko onda pljuje po radikalima a brani demokrate

to samo govori koliko je ovaj narod moralno i duhovno bolestan kad napada postene ljude a brani lopove
 
Да су паметни радикали па да одмах пресавију табак и поднесу тужбу за клевету.
Овакво изношење неистина и личних закључака превазилази оквире новинарске етике којих се новинари дневног листа Курир никада нису ни придржавали.
Наташа јовановић је могла да изађе из макси дисконта са картоном јаја под мишком и кесом парадајиза у руци па да неки полуинтелигентни новинар закључи како се у скупштини спрема "бомбардовање"јајима и парадајизом.

Нема потребе.Ово је одличлна афирмативна реклама за руководство СРС,јер се види какви су људи из СРС, а какви су еуропејци свих боја и раса.

Позитиван публицитет је вреднији је од плаћеног маркетинга.
 
bas tako

ceda tadic i ostali zuti lopovi se oblace i obuvaju u hugo bossu u cika ljubinoj a natasa jovanovic putuje autobusom za kragujevac i popravlja stare cipele kod obucara i neko onda pljuje po radikalima a brani demokrate

to samo govori koliko je ovaj narod moralno i duhovno bolestan kad napada postene ljude a brani lopove

Opet ti?

Pazi, tu sam! :per:
 

Back
Top