BOMBARDOVANJE ILI LAZI I OBMANE POLITICARA-sta je vise kostalo srbiju..??

paja1408

Buduća legenda
Poruka
34.639
cesto razmisljam--sta li je vise srbiju unistilo...poslednje bombardovanje ili obmane i lazi koje smo doziveli posle 5 oktobra..??? u bombardovanju izgbismo -ne zna se jos tacan broj ali oko 3000 ljudi..zna se sta nam razrusise...ali imam utisak da su vlasti koje dodjose na krilima demokratije razorile srbiju daleko vise nego NATO bombe...da li sam u pravu ni sam ne znam..?? otklonite mi dilemu...
 
cesto razmisljam--sta li je vise srbiju unistilo...poslednje bombardovanje ili obmane i lazi koje smo doziveli posle 5 oktobra..??? u bombardovanju izgbismo -ne zna se jos tacan broj ali oko 3000 ljudi..zna se sta nam razrusise...ali imam utisak da su vlasti koje dodjose na krilima demokratije razorile srbiju daleko vise nego NATO bombe...da li sam u pravu ni sam ne znam..?? otklonite mi dilemu...

Човече...у праву си...
Бомбардовање наспрам онога после, дође као годишњи одмор...
Ево....Узми нађи податак, колико је фирми разорено бомбардовањем,
па после нађи податак, колико их је РАЗОРЕНО после приватизације....
:per: :per: :per:
 
Човече...у праву си...
Бомбардовање наспрам онога после, дође као годишњи одмор...
Ево....Узми нађи податак, колико је фирми разорено бомбардовањем,
па после нађи податак, колико их је РАЗОРЕНО после приватизације....
:per: :per: :per:

o tome pricam...demokratsko bombardovanje obmanama i lazima posle NATO bombardovanja je dalo daleko vece efekte...
 
o tome pricam...demokratsko bombardovanje obmanama i lazima posle NATO bombardovanja je dalo daleko vece efekte...

А то демократско бомбардовање је имало помоћ....:per: :per: :per:
80-str1-kurtu-valeriu-ger.jpg
 
...prvo su to bili članovi partije tamo 80tih, kada su direktori masovno ojađivali OOUR-e (misim krali su i radnici, al oni su ipak kokošari, sitna riba u odnosu na direktore), kasnije su došli Slobisti a sa njim definitivni sunovrat društva, zatim savetnici premijera koji pojma nema ni o čemu, a danas su to ovi sektaši iz g17 sasve žutima...

...znaš šta...i još ima šta da se krade...i tek će da se krade...jer ovaj narod se ponaša kao da je drogiran...nema volje ni želje da išta promeni...pogledajmo kako se to radi u Grčkoj, evo sada i Francuskoj...
 
cesto razmisljam--sta li je vise srbiju unistilo...poslednje bombardovanje ili obmane i lazi koje smo doziveli posle 5 oktobra..??? u bombardovanju izgbismo -ne zna se jos tacan broj ali oko 3000 ljudi..zna se sta nam razrusise...ali imam utisak da su vlasti koje dodjose na krilima demokratije razorile srbiju daleko vise nego NATO bombe...da li sam u pravu ni sam ne znam..?? otklonite mi dilemu...

Rekao bih da su LAŽI VIŠE UNIŠTILE ... naročito zato što su laži političara bile jedan od razloga zašto je i došlo do bombardovanja.....

Dakle LAŽI --- ALI KAKO ONE POSLE PETOG OKTOBRA TAKO I ONE PRE NJEGA ......

No to ni malo ne amnestira one ZLIKOVCE IZ NATO-a koji su bombardovanje učinili ...
 
...prvo su to bili članovi partije tamo 80tih, kada su direktori masovno ojađivali OOUR-e (misim krali su i radnici, al oni su ipak kokošari, sitna riba u odnosu na direktore), kasnije su došli Slobisti a sa njim definitivni sunovrat društva, zatim savetnici premijera koji pojma nema ni o čemu, a danas su to ovi sektaši iz g17 sasve žutima...

...znaš šta...i još ima šta da se krade...i tek će da se krade...jer ovaj narod se ponaša kao da je drogiran...nema volje ni želje da išta promeni...pogledajmo kako se to radi u Grčkoj, evo sada i Francuskoj...

odlican post...
 
cesto razmisljam--sta li je vise srbiju unistilo...poslednje bombardovanje ili obmane i lazi koje smo doziveli posle 5 oktobra..??? u bombardovanju izgbismo -ne zna se jos tacan broj ali oko 3000 ljudi..zna se sta nam razrusise...ali imam utisak da su vlasti koje dodjose na krilima demokratije razorile srbiju daleko vise nego NATO bombe...da li sam u pravu ni sam ne znam..?? otklonite mi dilemu...

И једно и друго нас је скупо коштало.Разлика је у томе што је у првом случају цена била најскупља,људски животи док се у другом случају цена огледа кроз константно и систематско уништење државе, њене инфраструктуре и институција,што све скупа доводи до срозавања стандарда грађана,њиховог морала и довођења истих у робовски положај према систему.
Све у свему може се рећи да уништавање државе које је почело злочиначким бомбардовањем од стране НАТО пакта преко "демократских "власти одржава континуитет.Разорна снага приватизације еквивалентна је разорној снази НАТО пакта којој смо били изложени и такође може оставити далекосежне последице како по државу тако и по друштво.
 
oce li ostati nesto posle njih..??

nebrini nece. Ovi znaju sta rade i za koga ..za vreme bombardovanja sela su bila puna ljudi.Porodice sa decom su se sklanjale po selima. bilo je jos stoke po selima ,hrane u izobilju, nema sirena, proleti po koji avion i bilo je sta je bilo.A sad jepo selima pustos nema ljudi nema stoke ,starci, korov, jad i beda.
 
cesto razmisljam--sta li je vise srbiju unistilo...poslednje bombardovanje ili obmane i lazi koje smo doziveli posle 5 oktobra..??? u bombardovanju izgbismo -ne zna se jos tacan broj ali oko 3000 ljudi..zna se sta nam razrusise...ali imam utisak da su vlasti koje dodjose na krilima demokratije razorile srbiju daleko vise nego NATO bombe...da li sam u pravu ni sam ne znam..?? otklonite mi dilemu...
НАТО бомбардовање је већ и као такво, у односу на ранија бомбардовања и разарања Србије (претходних пет) много мање разорно.

А камо ли у односу на ова цивилна политичка разорна бомбардовања.

Ови, сад, да ли свесно, или немаром и себичлуком, свеједно, ефекат је исти, разарају оне преостале темеље државе и друштва.
 
cesto razmisljam--sta li je vise srbiju unistilo...poslednje bombardovanje ili obmane i lazi koje smo doziveli posle 5 oktobra..??? u bombardovanju izgbismo -ne zna se jos tacan broj ali oko 3000 ljudi..zna se sta nam razrusise...ali imam utisak da su vlasti koje dodjose na krilima demokratije razorile srbiju daleko vise nego NATO bombe...da li sam u pravu ni sam ne znam..?? otklonite mi dilemu...

Десет година лагано уништавају земљу, почели су са банкама, наставили кумовском приватизацијом, и опет 2010. године динкић победи на неким изборима, ***** ту земљу и те људе, да су на нивоу кишне глисте до сада би схватили да нема ништа од њихових лажи

Бомбардовање је што неко рече милосрдни анђео у поређењу са жутим јевро стручњацима
 
Десет година лагано уништавају земљу, почели су са банкама, наставили кумовском приватизацијом, и опет 2010. године динкић победи на неким изборима, ***** ту земљу и те људе, да су на нивоу кишне глисте до сада би схватили да нема ништа од њихових лажи

Бомбардовање је што неко рече милосрдни анђео у поређењу са жутим јевро стручњацима
Не десет, него - ДВАДЕСЕТ, тога је веома битно увек бити свестан.
 

Back
Top