Rešenje za urastanje dlaka

leptir78

Početnik
Poruka
28
Da li mi možete reći gdje u Bg, može da se kupi preparat Tend Skin, koji se koristi protiv urastanja dlačica? Vidjela sam reklamu u Ljepoti i zdravlju. Taj sam preparat nabavila bila u Americi i mogu vam reci da stvarno djeluje.

Please, ako znate gdje ima da se kupi, let me know!!!

Hvala!!!
 
chokolada:
Kakav je to aparat?
Imam problema sa urastanjem dlacica, pa me bas interesuje postoji li lek!

To je kao neka vrsta losiona koji moze da se stavlja poslije brijanja i depilacije. I muskarci mogu da ga koriste poslije brijanja, jer sprecava urastanje. Cak smanjuje i crvenilo posle depilacije i brijanja. :oops:

Ako ga gdje vidis, molim te javi!
U tamno plavoj je bocici, a evo ti i link na kom mozes da vidis kako izgleda http://www.tendskin.com/m_TSLiquid.htm

Pozdrav!!!
 
chokolada:
Kakav je to aparat?
Imam problema sa urastanjem dlacica, pa me bas interesuje postoji li lek!

To je kao neka vrsta losiona koji moze da se stavlja poslije brijanja i depilacije. I muskarci mogu da ga koriste poslije brijanja, jer sprecava urastanje. Cak smanjuje i crvenilo posle depilacije i brijanja. :oops:

Ako ga gdje vidis, molim te javi!
U tamno plavoj je bocici, a evo ti i link na kom mozes da vidis kako izgleda http://www.tendskin.com/m_TSLiquid.htm

Pozdrav!!!
 
Prvi put cujem za taj losion. Interesuje me kolika mu je cena u Americi. Ja deset godina idem na depilaciju i urastaju mi dlake, imam jak koren. Probala sam sve aparate ali je vosak zakon. Cula sam da cak med i morska so pomazu protiv urastanja, nikada to nisam probala jer mi se gadi. Drago mi je da nisam jedina u tom problemu. To mi je najveci problem i ako ima leka javite.

Pozdrav
 
E ovako!
Pronasla sam mesto u Bg, gde ima da se kupi Tend skin. Ta firma je zestupnik za Tend skin, i flaša košta 20 €. Verovatno cu je kupiti, pa cu sa vama da podelim iskustvo, da li deluje ili ne. Rekla bih vam i gde ima da se kupi, ali mi nesto glupo da firmi pravim reklamu. Ako oni nisu dovoljno pametni da se reklamiraju, nego ja moram da tražim preko informacija njihov broj, onda...

Pozdrav!!!
 
Nacula sam nesto o nekom kamenu (burgerov kamen ili tako nesto, mada mislim da sam lupila naziv :lol: ) protiv urastanja dlaka, pa me zanima da li neko ovde zna nesto o tome. Gde moze da se nabavi? Kako se koristi? Na koji nacin sprecava urastanje ili resava problem vec uraslih dlaka? :?
 
leptir78:
Da li mi možete reći gdje u Bg, može da se kupi preparat Tend Skin, koji se koristi protiv urastanja dlačica? Vidjela sam reklamu u Ljepoti i zdravlju. Taj sam preparat nabavila bila u Americi i mogu vam reci da stvarno djeluje.

Please, ako znate gdje ima da se kupi, let me know!!!

Hvala!!!

Hej preparat mozes da uzmes kod distributera u Dalmatinskoj ili da narucis telefonom. I ja sam videla reklamu i zvala sam ali ne znam kakav je./ 1500 din kosta. Ako si ga koristila reci mi nesto vise... thanks
 
antihrista:
Milenicca_22:
FLOGOCID MAST je jako dobra za urasle dlake! Pomaze 100%, a nije skupa (50-100 dinara u svim apotekama). Namazete upaljeno mesto nekoliko puta i za dva - tri dana dlacica ce izbiti na povrsinu! Probajte, uvericete se da pali!
Pozzzzzzzz :D
da inace veterinarska mast, ali odlicna za sve upalne procese.
Jeste stvarno je super.Medjutim posto je masna koristim je nocu.A danju i odmah posle depilacije super vam je NEGA-antibakteriski puder.Probajte,momentalno smiruje crvenilo i pomaze kod urastanja.
 
Nasla sam TEND SKIN u Lepoti i Zdravlju:
Novi Sad: Parfimerije Pafos.
Beograd: Apoteke: Afrodita-Decanska 21; Kamilica-Svetogorska 34, Pasterova 14a; Farmanea-Resavska 2, Takovska 7; Vukadinovic-Pozeska 69a; Farmanova-29 Novembra 4.
Sabac: Apoteka Melem.
Cacak: Apoteka Mag.
PoZzzz
 

Back
Top