Rezultati izbora u Boru-U Boru biraju lokalnu vlast

bole te patka sad kad ti dignu DiJana i Tadic PDV na 21% i dodatni porez na plate od preko 16.500 dinara od 10% ima da zapevas i nakrivis kapu bice para za budzetski dodatak od 5000 dinara :mrgreen:

Bez dezinformacija molim. Nije to dodatni porez na plate nego već postojeći,koji je se po tom planu umanjuje. Drugim rečima manji doprinosi raste plata ali rastu i cene zbog pdv-a. Ko radi njemu je isto, ko ne radi iz mesta je nahebo :D Mada tehnički bi ovo trebalo da pospeši zapošljavanje u praksi nema šanse da se desi.

Što se tiče teme,lokalni izbori su specifični i u principu ne predstavljaju neki realan pokazatelj odnosa snaga na republičkom nivou.
 
Ma Ana razumem ja njega,vec 10 godina najvaljuje pada izdajnickog rezima,a on sve jaci i jaci...tuga je to ziva ;):lol:

rezim sve jaci, a srbi sve bedniji

a tihi sve vise ivise svaki dan u pravu

tvoja plata vredela pre 2 godine 450 evra a sad vredi 300 evra

za mesewc dana kad ti se digne pdv na 21% i porez na plate od 10% primaces 250 evra

i slavices "pobede" dok si sirotinja i beda koja nema para za cestito letovanje i da okreci kucu a kamoli za nesto vise od toga.
 
Bez dezinformacija molim. Nije to dodatni porez na plate nego već postojeći,koji je se po tom planu umanjuje. Drugim rečima manji doprinosi raste plata ali rastu i cene zbog pdv-a. Ko radi njemu je isto, ko ne radi iz mesta je nahebo :D Mada tehnički bi ovo trebalo da pospeši zapošljavanje u praksi nema šanse da se desi.

Što se tiče teme,lokalni izbori su specifični i u principu ne predstavljaju neki realan pokazatelj odnosa snaga na republičkom nivou.

umanjuje se porez ovima sto rade za do 16.500 dinara dok se ovima preko te cifre povecava porze
 
Bez dezinformacija molim. Nije to dodatni porez na plate nego već postojeći,koji je se po tom planu umanjuje. Drugim rečima manji doprinosi raste plata ali rastu i cene zbog pdv-a. Ko radi njemu je isto, ko ne radi iz mesta je nahebo :D Mada tehnički bi ovo trebalo da pospeši zapošljavanje u praksi nema šanse da se desi.

Što se tiče teme,lokalni izbori su specifični i u principu ne predstavljaju neki realan pokazatelj odnosa snaga na republičkom nivou.
А новоуведени порез на штедњу који нигде не постоји у ЕУ, већ само у Србији ?! :rtfm:
 
A ja ne mogu da shvatim koji moroni mogu da glasaju za ovog i ovakve!!!!

/QUOTE]


taj "moron" nije narodu uradio nista lose zadnjih 10 godina

- nije uveo porez na mobilnu telefoniju oid 10%

- nije povecao akcizu na benzin i dizel za duplo

- nije ostavio 250.000 radnika bez posla za 2 godine

- nije zaduzio zemlju da praunuci nasi ne mogu da vrate dugove

- nije zamrzao plate i penzije

- nije on najavio da uvede porez na plate dodatni od 10% i PDV od 21%

Sve je to uradila vlada Demokratske STranke koju ti podrzavas - za ove 2 godine.

U poredjenju sa vama , svi su dobri i bolji od vas....

Jer od vas nema gorih...

Steta sto si ti napisao ovaj post, jer ja dzukelama ne odgovaram, i da, znas sta je rekao Firci onoj dzukeli kao sto si i ti? E to ja isto porucujem tebi.
 
:mrgreen:

Ma ne to, nego za svo to vreme on sve bolje i bolje zivi, a samo kritikuje.

kritikujem jer imam mozak i oci da vidim kuda nas neka politika vodi

vi ste kratkovidi a ja delekovid

ja vidim godinama unapred gde nas odredjeni potezi ove vlasti vode

a neki ne vide gde ih vodi ono sto su uradili danas - sutra.

eto par godina si na ovom forumu pa nadji moje postove od pre 3 godine i pogledaj sta sam pisao tada da ce da se desi ako tadic i ovi ostanu na vlasti

i sve se tako desilo cak i gore...
 
Тужно, заиста, ако у Бору опозиција не може да заједно сакупи не 51 %, него бар 30 %, онда стварно не знам где ће успети да сакупи 51 %. :(

Звучи апсурдно, али у Београду су највеће шансе, јер овде није баш једноставно корумпирати људе са 10 евра,
осим у Маринковој Бари.:mrgreen:
 
Звучи апсурдно, али у Београду су највеће шансе, јер овде није баш једноставно корумпирати људе са 10 евра,
осим у Маринковој Бари.:mrgreen:

slazem se. a i u beogradu zivi 1/3 srbije pa ne mogu da kupe toliki broj biraca i glasaca....

znas sta meni nije jasno

eto recimo narod ne voli radikale i seselja to mogu da razumem

al evo pogledaj unazad 10 godina

kad su najbolje ziveli

najbolje su ziveli kad je kostunica bio premijer , pa i opet pored toga kostunica jedva prelazi cenzus

i kako mozes onda da smatras vecinu gradjana uracunljivim?

kako je moguce da u praksi dobije vise glasova neko ko je u zadnje 2 godine ekonomski sahranio zemlju i narod od nekoga ko to nije uradio

e vidis u srbiji je to moguce.

zato su srbi bili i ostace najveca beda u evropi
 
Nije još,to je tek ideja ko se provlači već godinu dana. Neverujem da će to uraditi.

budzetski deficit srbije je 20%

yu EU je maksimalna dozvoljena granica 10%

znaci sadasnji budzet je neodrziv i mora se vrsiti rebalans

sve poreze su ovi tvoji lopovi vec digli sto su mogli - osim PDV-a

i nisu uspeli da napune budzet

da smanje potrosnju ,nece a i ne mogu jer su na drzavnu sisu uvalili sve svoje ljude

zato PDV se povecava 100000000% samo je pitanje trenutka kada ce to uraditi a sve ostalo je neminovnost
 

Back
Top