pitanje za muskarce: da li zelite zenske na ovom podforumu?

da li zelite zenske na ovom podforumu?

  • ne!!

  • samo zgodne, i zeljne pimpeka!

  • da, bez obzira kakve su.

  • zensko sam i imam potrebu da glasam.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pa izuzetak su postene zene, one su uvek dobrodosle, dok ovim feministicama treba glogov kolac da sudi!

@Fanatik78 a ne vise, i nadam se da ce se omer glasova promeniti u korist strane dobra :confused:
Glogov kolac je za vampire.
Cudi me da nisi rekao da im treba glogov penis da sudi, to bi se ocekivalo u tom tonu :think:

pitanje za muskarce: da li zelite zenske na ovom podforumu?
Sad zavisi za šta: neke želim da mi usisaju dnevnu sobu, neke da mi operu auto, neke da mi kuvaju, neke dobro puše........ako generalizujemo odgovor, onda DA.
Moze on da se pita da li zeli zene, ili ne, ali nista mu to ne vredi. Zena ce i dalje biti :prstic:
A to sto neke puse, ne vidim kako tebi smeta dim, nisi pasivni pusac... Preko kompjutera se nista ne prenosi od toga...

daaaaa ali samo lepe :rumenko:
Pa sve su lepe na internetu... kako uopste da vidis da nisu lepe, je l' su im slovca ruznija... :plez:
 
Kakve veze ima da l' su lepe? Pa ne priredjuje se ovde "izbor za miss". :lol:
meni ima veze :roll:
Glogov kolac je za vampire.
Cudi me da nisi rekao da im treba glogov penis da sudi, to bi se ocekivalo u tom tonu :think:


Moze on da se pita da li zeli zene, ili ne, ali nista mu to ne vredi. Zena ce i dalje biti :prstic:
A to sto neke puse, ne vidim kako tebi smeta dim, nisi pasivni pusac... Preko kompjutera se nista ne prenosi od toga...


Pa sve su lepe na internetu... kako uopste da vidis da nisu lepe, je l' su im slovca ruznija... :plez:
Pa kad postave slike na ljisu valjda, samo odatle vatam ribe :manikir:
 

Back
Top