Obavezno klikni!!! SAD!!!

Koji mobilni da kupim???

  • Nokia 5130

  • Nokia 5310

  • Nokia 5610

  • Nokia x3


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja imam x3 i prezadovoljna sam. Poseduje sve funkcije koje su mi potrebne, dobijas karticu od 2gb uz njega, muzika se izvanredno cuje, kamera je super. Za radio ti nisu potrebne slusalice kao kod pojedinih telefona. Ma odlican je. Preporucujem. :ok:
 
da pocnem...

prvo sam hteo da kupim 5130...ali sam procitao jos negde da je mnogo los softver...
onda sam hteo da kupim X3 kao sto ste preporucili(vecina)... ali ipak sam morao da pogledam i ostale modele...
presao sam na 5310...ali su mi rekli da je mnogo nezan...i da mu displej mnogo lako puca...
gde god sam potrazio 5610 rekli su da nemaju...jer je to stari model...valjda od prosle godine...
i onda sam se vratio na x3...

njega sam i kupio...prilicno sam zadovoljan...ipak nmg da odlucim nakon pola dana da li je dobar...
javicu vam se za neko vreme...

pozzz...
 
imao sam 2314 telefona do sad...ukljucujuci i replike i sad hocu da nadjem neku repliku samo zbog tv za sto manje pare inace nemojte to uzimati ljuuuuudi
a sto se tice nokie 5610...NAJBOLJI telefon IKADA!kamera je NEUPOREDIVO bolja nego BILO KOJA 3.2,a i od nekih 5.0 (samsung)...
NIKAD mi se nije res niti nista...a ispadao je,klizao je,bivao je tucen...i prodao ga jer mi trebale pare za dug...nebitno...ugl da sad mogu da kupim od istog tog lika za duplo vise ja bih ga uzeo...
a x3 skripi,plastika uzas,kamera Boze sacuvaj,slajd rtardiran...uzas zivi
n73 i 5610 su do sad najbolji telefoni...
e sad izbegavao sam n95,ali hocu i nju da probam..pa sad jurim da je nadjem,a ako je neko ima...PM :)
 
e,moram da se pozalim...
malopre mi se ugasio displej...
pa sam morao da vadim bateriju...

stvarno sam razocaran...sve je bilo podnosljivo...i slaba kamera...i to sto mi se restartovao 2 puta...i sve...
ali sad kad saberem i oduzmem telefon i nije nesto...
 

Back
Top