Sporazum sa Brazilom o ukidanju viza

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
BEOGRAD - Ministri spoljnih poslova Brazila i Srbije Celso Luiz Nunes Amorim i Vuk Jeremić potpisali su danas u Beogradu dva sporazuma - o ukidanju viza na diplomatske i službene pasoše i o ukidanju viza za građane Brazila i Srbije, kao i memorandum o razumevanju između dve zemlje o političkim konsultacijama na različitim nivoima saradnje.
http://www.seebiz.eu/sr/politika/sp...randum-o-politickim-konsultacijama,82374.html

Шта је другови граџани,нема еуфорије?
Жене,фудбал,карневал,самба,Копакабана,све је ту,само пожелиш.
Кредит код пријатеља и на авијон.Рио вас чека.Већ сутра.
 
Шта је другови граџани,нема еуфорије?
Жене,фудбал,карневал,самба,Копакабана,све је ту,само пожелиш.
Кредит код пријатеља и на авијон.Рио вас чека.Већ сутра.

Ja mislim da ce do februara (kad je karneval:lol:) da situacija bude tako sjajna (statisticki smo vec izasli iz krize:rtfm:), da ce ovo biti itekako koristan pomak, cela Srbija ce se naci na tom karnevalu. Samo nam je to potrebno i nista vise!
 
Ja mislim da ce do februara (kad je karneval:lol:) da situacija bude tako sjajna (statisticki smo vec izasli iz krize:rtfm:), da ce ovo biti itekako koristan pomak, cela Srbija ce se naci na tom karnevalu. Samo nam je to potrebno i nista vise!

Јесте.
Деценију смо чекали ту слободу.
Да широке народне масе похрле на маскенбал.За друго и нисмо.
 
Јесте.
Деценију смо чекали ту слободу.
Да широке народне масе похрле на маскенбал.За друго и нисмо.

Pa kad hodamo goli i bosi,bolje da idemo u toplije krajeve i da nasa pocepana odeca dobije 'smisao":lol:, nego ovde sedeci u severnim krajevima.:hahaha:

A sad bez sve sale, nije li to 'dalekovid" potez Jeremica koji "na mala vrata" znaci pristupanje BRIK-u?
 
Шта је другови граџани,нема еуфорије?
Жене,фудбал,карневал,самба,Копакабана,све је ту,само пожелиш.
Кредит код пријатеља и на авијон.Рио вас чека.Већ сутра.

fb_fan__brazil.jpg


Meninas brasileiras, aqui venho!
 
Pa kad hodamo goli i bosi,bolje da idemo u toplije krajeve i da nasa pocepana odeca dobije 'smisao":lol:, nego ovde sedeci u severnim krajevima.:hahaha:

A sad bez sve sale, nije li to 'dalekovid" potez Jeremica koji "na mala vrata" znaci pristupanje BRIK-u?

Шта знам,које је наочаре носијо.:mrgreen:
Ал даље од ЕУ-НАТО немере добацити.Ни са оптиком.
 
Brazil je gej , Kolumbija je zakon !

Ма јесте,само нема више овлашћених преговарача,калибра г.Спасојевића и г.Луковића.
Мада и друг Пабло није нешто најбоље.Тако да сумњам у споразум.
Евентуално,ако либерално-демокрацијске снаге изгурају неки договор,но видећемо.
 

Back
Top