potrebna novcana pozajmica!!!

nemanja 2006

Početnik
Poruka
24
Hitno mi je potrebna novcana pozajmica u iznosu od 4 000 evra garancija ugovor overen u sudu ili pomoc oko dobijanja kredita dajem procenat prilikom odobrenja u iznosu od 10 posto. 065/5522773 Nenad Sradstva su mi potrebna radi lecenja deteta za sta je dostupna i medicinska dokumentacija
 
Hitno mi je potrebna novcana pozajmica u iznosu od 4 000 evra garancija ugovor overen u sudu ili pomoc oko dobijanja kredita dajem procenat prilikom odobrenja u iznosu od 10 posto. 065/5522773 Nenad Sradstva su mi potrebna radi lecenja deteta za sta je dostupna i medicinska dokumentacija

Na koje vreme ti treba pozajmnica?

Koliko mesecno placas kamatu?

Kakva je to garancija "ugovor overen na sudu"?

Cemu to sluzi?


Tako se Nenade u svetu ne pozajmljuju pare.
 
Takodje postoji mogucnost da podignem kredit s obzirom da sam zaposlen i da imam primanje koje moze da isprati kredit ali mi je kreditni biro neuredan tj. uredan je poslednjih 6 meseci ali banke traze minimum godinu dana uredan kreditni biro. Ako neko ima neku soluciju kako bih dobio kredit neka mi javi ovde ili na 065/5522773 Nenad
 
Takodje postoji mogucnost da podignem kredit s obzirom da sam zaposlen i da imam primanje koje moze da isprati kredit ali mi je kreditni biro neuredan tj. uredan je poslednjih 6 meseci ali banke traze minimum godinu dana uredan kreditni biro. Ako neko ima neku soluciju kako bih dobio kredit neka mi javi ovde ili na 065/5522773 Nenad

Otidji do direktora banke i objasni covjeku situaciju...
 
Знам да ти је потребан новац и да ти моје речи ништа не значе. Али ипак морам да кажем да ти желим срећу и успех да пронађеш новац. Нек ти је са срећом и да што пре излечиш сина!
 
Знам да ти је потребан новац и да ти моје речи ништа не значе. Али ипак морам да кажем да ти желим срећу и успех да пронађеш новац. Нек ти је са срећом и да што пре излечиш сина!

Hvala puno danas sam bio u banci podneo sam zahtev pa cemo videti nadam se da ce mi uslisiti molbu,mada kako mi se cini trebacu tu neko da pogura stvari a ja nemam nikoga.
 
Hvala puno danas sam bio u banci podneo sam zahtev pa cemo videti nadam se da ce mi uslisiti molbu,mada kako mi se cini trebacu tu neko da pogura stvari a ja nemam nikoga.

Eh...Ovde su manje vise ljudi poput tebe,krpe kraj s krajem. Mislim da nije lose da odes po nekim firmama,i pitas dal su spremni da ti daju donaciju ili pozjamnicu,ima jos dobrih ljudi garantujem!!! Samo ih treba naci,u mom mestu ima par ljudi koji su uvek pomagali za nekog kad se skupljao novac.Nadam se da i kod tebe u mestu ima razvijenih fabrika, porodnicnih i uspesnih ljudi koji mogu realno da sagledaju tvoju situaciju i pomognu ti. Na forumima su ljudi manje vise,srednje ili nize klase,retko ko ima da ti izvadi 4000e i kaze evo ti na zajam. Govorim ti najiskrenije,i zelim ti naravno svu srecu da se snadjes!
 
Hvala na savetu ali nazalost probao sam sve i nisam imao uspeha svuda je neka prica "da si dosao pre neki dan imao sam" ili "nemam sada dodji za mesec dva pa cemo videti nesto" i tako slicno. Ali ne gubim nadu valjda ce me bog pogledati. Da ne zaboravim da vam se zahvalim na iskrenim savetima i podrsci znaci mi.
 
Probaj da prodas sto imas kako bi spasao dete i otvoreno zamoli za pomoc rodjake i prijatelje,komsiluk.Na forumu neces uraditi nista konkretno.NT Vendig i Vladster su ti dali dobre savete.Zelim ti svako dobro i istraj kako god znas,nema pomisli na predaju!
 
Zar mislis da ne bi prodao da imam sta,zivim kao podstanar,nemam auto niti bilo sta te vrednosti da bih prodao,probao sam kod svih ali s obzirom na situaciju u drzavi prijatelji i rodbina mi nisu politicari i privrednici niti kriminalci (samo oni danas imaju vece svote novca) tako da mi je preostalo ovo uz svakodnevne napore u bankama da ih ubedim da mi zazmure na kreditni biro.
 
Nadam se da cu naci resenje za svoj problem,jos uvek ima postenih i casnih ljudi koji ce prepoznati situaciju.
Sumnjam da ce ti iko dati novac jer se sa tim tvojim ugovorom nece niko zezati, a posteni i casni ljudi se klone prevaranata koji uz tugaljive price varaju narod i uzimaju im novac koji nikada ne vracaju.
Dakle idi u banku i uzmi kredit, ako to ne mozes i ne ispunjavas uslove pozajmi od familije, oni te ipak najbolje poznaju i ako ti oni ne daju novac mislim da ga i ne zasluzujes jer mislim da je familija upravo najbolje upoznata ko si i kakav si i da li mozes vratiti novac.
 

Back
Top