"Kraljevsko" kicenje

Па што се тај ваш шлосер није облачио ОНАКО КАКВО МУ ЈЕ ПОРЕКЛО - У РАДНИЧКО ОДЕЛО.... него џукела се облачио и он и Јованка као краљевски пар...
комплекси бравара са празилуком из дупета.


Живео је као цар а вама продавао краставце о радничкој класи...ахахаха...

Pa dobro ako cemo o oblacenju na osnovu porekla onda bi princ Aca trebao da se obuce kao svinjar , sto je malo nezgodno , a i osetilo bi se . :sad2:
 
Sta jest - jest.


Трт........



hmpetar1.jpg


aleksandar-karadjordjevic-93.jpg
 
Pa dobro ako cemo o oblacenju na osnovu porekla onda bi princ Aca trebao da se obuce kao svinjar , sto je malo nezgodno , a i osetilo bi se . :sad2:

Када је у питању краљевска породица И ЊИХОВО ПОРЕКЛО, нема ту ваших сраћки и одлука "комитета" - ЗНА СЕ РЕД... и зна се КО ЈЕ КО, КРВ НИЈЕ ВОДА ... можете само да цркнете од муке...:hahaha:
 
Када је у питању краљевска породица И ЊИХОВО ПОРЕКЛО, нема ту ваших сраћки и одлука "комитета" - ЗНА СЕ РЕД... и зна се КО ЈЕ КО, КРВ НИЈЕ ВОДА ... можете само да цркнете од муке...:hahaha:

jedina strankinja od kako postoji dinastija kradjordjevic tj kako joj je priznato nasledno pravo 1809 i koja je usla u porodicu do pocetka 20 veka bila je rumunska princeza marija i tako od dinastije koja je proistekla od obicnog seljaka stvorila dinastiju koju je povezala svojim rodbinskim vezama sa ostalim evropskim i preko nje su kartadjordjevici povezani nemanjickom kraljevskom krvlju.
 
Када је у питању краљевска породица И ЊИХОВО ПОРЕКЛО, нема ту ваших сраћки и одлука "комитета" - ЗНА СЕ РЕД... и зна се КО ЈЕ КО, КРВ НИЈЕ ВОДА ... можете само да цркнете од муке...:hahaha:

Tacno tako , zna se da su potomci trgovca svinjama .
 
Када је у питању краљевска породица И ЊИХОВО ПОРЕКЛО, нема ту ваших сраћки и одлука "комитета" - ЗНА СЕ РЕД... и зна се КО ЈЕ КО, КРВ НИЈЕ ВОДА ... можете само да цркнете од муке...:hahaha:

Mi da crknemo od muke? Pa zašto?

Što se nas tiče oni su tamo gde treba da budu. Van bilo kakve formalne funkcije u Srbiji.

Možeš ti da crkneš od muke :mrgreen:
 
A pa da, nedostatak kraljevske porodice je uslovio to da Francuzi imaju manje dece pa da moraju da uvoze Afrikance da bi preživeli.

Uh, baš sam glup :roll:

Samo se pitam odakle milion ljudi iz Bangladeša u kraljevskoj UK, ili odakle onoliki Jugosi u kraljevskoj Švedskoj? :dontunderstand:

Ti si pomenuo Francusku,nisam ja.A ja sam ti dao slikovit primer kako se zavrsi prica kad narod zaboravi svoju proslost i tradiciju.
Sto se tice milion ljudi iz Bangladesa i toliko Jugosa u Svedskoj,tamo moze da dodje jos toliko istih ali da peru sudove i cuvaju parkinge...neces ih videti u parlamentu ili nekoj ozbiljnijoj funkciji.

p.s. Nisi ti Nocni glup daleko od toga,samo sto ne volis svoje koliko bi trebao.:)
 
Ti si pomenuo Francusku,nisam ja.A ja sam ti dao slikovit primer kako se zavrsi prica kad narod zaboravi svoju proslost i tradiciju.
Sto se tice milion ljudi iz Bangladesa i toliko Jugosa u Svedskoj,tamo moze da dodje jos toliko istih ali da peru sudove i cuvaju parkinge...neces ih videti u parlamentu ili nekoj ozbiljnijoj funkciji.

p.s. Nisi ti Nocni glup daleko od toga,samo sto ne volis svoje koliko bi trebao.:)

i od pranja tih sudova da zive lepo i dostojanstveno dok u srbiji od od tog posla ne bi mogli da prezive 4 dana.
 

Back
Top