Раде Шербеџија повео дете на Загреб параду!

Да ли ће Србија ТО прогутатити?

  • да

  • не

  • Европа нема алтернативу

  • Немам мишљење


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Раде Шербеџија којем су су Хрвати само пре неколико година певали

"Rade - gade! Propalico stara, od uvijek si bio cetnicka fukara. Ti i tvoje psine, svi mars preko Drine!" . Kosovac avgust 1991

У Загребу је на параду повео и своје дете:confused:

Pismo podrške uputio im je predsjednik Ivo Josipović, a došao je i glumac Rade Šerbedžija koji je doveo kćer.

Осим што ме изненадио глумац Раде ,једнако ме изненадила злоупотреба лика Че Геваре који су носили хомосексулаци .Да се изјаснимо Че Гевара није имао ништа са хомосексуалцима и неко треба да их тужи за злоупотребу његовог лика.

Прве редове на паради заузели су хомо из Србије али наравно не са српским заставама него са слогоном и Србија ће прогутати:zcepanje:
 
Раде Шербеџија којем су су Хрвати само пре неколико година певали

"Rade - gade! Propalico stara, od uvijek si bio cetnicka fukara. Ti i tvoje psine, svi mars preko Drine!" . Kosovac avgust 1991

У Загребу је на параду повео и своје дете:confused:

Pismo podrške uputio im je predsjednik Ivo Josipović, a došao je i glumac Rade Šerbedžija koji je doveo kćer.

Осим што ме изненадио глумац Раде ,једнако ме изненадила злоупотреба лика Че Геваре који су носили хомосексулаци .Да се изјаснимо Че Гевара није имао ништа са хомосексуалцима и неко треба да их тужи за злоупотребу његовог лика.

Прве редове на паради заузели су хомо из Србије али наравно не са српским заставама него са слогоном и Србија ће прогутати:zcepanje:

Жалосно.У Србији ће да попуше, они то воле..
 
Че Гевара је био комуниста!
Није имао везе са хомосима:rtfm:

Evo,crn...ovaj roze na belo.:)

che_guevara_01_8iia.jpg
 
Осим што ме изненадио глумац Раде ,једнако ме изненадила злоупотреба лика Че Геваре који су носили хомосексулаци .Да се изјаснимо Че Гевара није имао ништа са хомосексуалцима и неко треба да их тужи за злоупотребу његовог лика.
Педери се осећају комунистима, не можеш ти њима да забраниш осећања и љубав..
Е, видиш, у Пољској и Чешкој педери не би могли да носе заставе на којима је Че јер је тамо забрањено и ишли би на 2 год. у затвор због кршења закона о употреби било каквих комунистичких симбола... :lol:
 
У Загребу је на параду повео и своје дете:confused:

Pismo podrške uputio im je predsjednik Ivo Josipović, a došao je i glumac Rade Šerbedžija koji je doveo kćer.

:

Pa dobro, to je njegova privatna odluka i stvar, licno mi je on uvek bio O.K., tako da...verujem da je to vise u znak podrske i oslobadjanja od laznog morala, a ne da je on homoseksualac.

Nemam neki poseban komentar. Nije me razocarao, ako je to poenta teme.
 
Педери се осећају комунистима, не можеш ти њима да забраниш осећања и љубав..
Е, видиш, у Пољској и Чешкој педери не би могли да носе заставе на којима је Че јер је тамо забрањено и ишли би на 2 год. у затвор због кршења закона о употреби било каквих комунистичких симбола... :lol:

Колико знам у СССР за хомосексулаизам се ишло у затвор све до 1992 године када је закон укинут!

Према томе они немају право да носе лик Че Геваре и марширају!
 
Колико знам у СССР за хомосексулаизам се ишло у затвор све до 1992 године када је закон укинут!

Према томе они немају право да носе лик Че Геваре и марширају!

Ali se u SSSR-u nije izlo u zatvor zbog silovanja!
 
Колико знам у СССР за хомосексулаизам се ишло у затвор све до 1992 године када је закон укинут!

Према томе они немају право да носе лик Че Геваре и марширају!

Ih, u tem SSS-eru se išlo na robiju i kad se nekome nije svidjala crvena boja...ma milinma jedna od države .
 
Ih, u tem SSS-eru se išlo na robiju i kad se nekome nije svidjala crvena boja...ma milinma jedna od države .

Није истина али они који су хтели да руше породицу и здраву средину ,као хомоси ,ишли су у затвор!

Све до 1992 године када је тај закон укинут!

А закон је увео лично Стаљин!
 
Наравно да се ишло али је изражавање хомосексуланости била ЗАБРАЊЕНА!
И ишло се у затвор и то на дуге године робије!

Cini mi se da te Sovjetske zakone krojis onako kako tebi odgovara.

Definitivno... kategorija silovanja u SSSR-u nije postojala u zakonu sto znaci da je silovanje nemoguce.
 
За Стаљина је то било веома важно питање јер је он радио на бољем и лепшем сутра.

Он је својој земљи обезбедио да живи у миру без страха од разбојиника,убица ,силоватеља и хомоса.

СССР је био рај!

Има једна песна која каже ИСТЕРАЛИ СМО БОГА А ДОБИЛИ РАЈ СССР
 

Back
Top