cvetak-zanovetak

Jednom smo se moj decko i ja zestoko posvadjali (mislila sam da cemo raskinuti). Sutradan sam mu na posao odnela crvenu ruzu i cestitku/razglednicu na kojoj je pisalo "I am sorry"... Bilo mu je drago, verovatno zato sto smo se pomirili.
A neki drugi put sam mu odnela cvetic u saksiji, koji je jadan uginuo veoma brzo od "silne brige" :lol:
 
goodday:
tija:
:lol: :lol: :lol: :lol:
ja jednom mom decku poklonila biljcicu, japansko drvo, uvenula jadna ubrzo kao i nasa ljubav. Mnogo je lepo pazio i negovao. :roll:
mozda da si mu poklonila bukvu :?
mislio sam na cvet....
zashto je to neobichno...dali je normalno da to nije normalno?
ahhhh...so many questions..

ah, bre, pa nema veze to sa bukvom, japansko drvo je jedna izuzetno lepa biljka, prosto difnaaaaaa, i ja je obozavam.
A sto se tice cveta, pa nisam to nikada poklonila, ne volim seceno cvece, nekako mi zao. :( Jadna biljcica, cvetic, raste i onda bude odsecen da bi ga neko kupio i poklonio, bez veze.
Ali mogu ti reci da nije bas neobicno, neke moje drugarice su to uradile. I seka moja,kada je saznala da je u drugom stanju, kupila je ruzu i za nju zakacila cuclu i odnela zetu na posao.Poljubila ga i samo se nasmesila i tako mu saopstila novost.
 
Mom bratu je jedna devojka jedno vreme svaki dan ostavljala ruze na kolim sa ponekom porukicom.
Sta da vam kazem koliko mu je to znacilo kad sam sve te ruze posle dobijala ja... :? :roll:
 
@ tija
:D pa da....eto, to je bash lepo...
a nisi to ranije podelila sa svima nama ovde...eeeeee

ok...ako zanemarimo sav taj testosteron ali i chinjenicu da je uzrokuje nasilje isto koliko je i posledica nasilja...zashto mushkarci ne kontaju cvece....
primetio sam da umeju da prepoznaju lep i manje lep cvet....umeju da ga izaberu....da uzivaju u njegovom mirisu...dakle...u chemu je problem?????
 
dadap:
Mom bratu je jedna devojka jedno vreme svaki dan ostavljala ruze na kolim sa ponekom porukicom.
Sta da vam kazem koliko mu je to znacilo kad sam sve te ruze posle dobijala ja... :? :roll:

Mene bi to smekshalo i zainteresovalo (govorim o gore pomenutom sluchaju sa ruzhom :)).. Godi mi kad devojka skupi snage da kaze da njoj je stalo do mene. To mi govori da ona misli da sam vredan truda. Gotovo uvek malo popustim devojci koja uchini tako neshto (i postajem pristupachniji)..
 
goodday:
iluzionista:
goodday:
:lol: :lol: pa samo zene odgovaraju :?
sada sam se izgleda deklarisao kao gay i niko od mushke populacije ne zeli da ima bilo kakve veze sa mnom....eeeeeeeee daaaa.....

A, mene ne rachunash. :lol: E, G.D. Okreni kraj prethodne strane. :)
yes yes...like I said....only womanhood :lol: :lol:
shala mala....
drago mi je

Haha :lol: Kazem ja da si ti neshto vickast u poslednje vreme... :roll:
 
Evo vama jedan
41.gif

Ovo vam stvarno ja dajem, samo sam se osisala na celavo, pa licim na musko. :roll: Otvorite vrata! :( :wink:
 
da!
umem da poklonim mushkarcu cvet....ali uvek i samo ruzu boje krvi...i uvek i samo jednu.....uradila sam to 4-5 puta do sad....

volim onaj zbunjeni pogled dok mu poklanjam cvet....nenaviknuti ste vi muskarci na to....
 
Moj muz obozava cvece i zato mi se svidja da mu ga poklanjam. Jednom sam mu kupila i veeeeliku palmu sa kojom sam isla po gradu, pa su me svi cudno gledali...a ja iskulirala 8). Al' zato se on odusevio i mnoogo me lepo nagradio :wink: !!!
 

Back
Top