netbook i instalacija sa USBa

branaaa

Domaćin
Poruka
3.066
p6195195-1.jpg


p6195196-1.jpg


Na ovoj slici ispod prikazuje disk c, koji je u stvari USB????

Gde sam zabrljavio? :neutral:
 
Trebalo bi da mu je butabilan,cim je dosao do ovog dela instalacije gde bira particiju. Kako si u bios-u stavio da se butuju uredjaji,jesi li stavio samo flash a sve ostalo na disabled,ako jesi,probaj da postavis 1.flash,2.hard pa onda pokreni instalaciju (mozda ga ne vidi jel nije namesten pod boot device ) ,mislim da mi se to deslilo na nekom kompu

I sta pritisnes ovde od opcija S ili Enter,prvi put vidim da ima to
 
ali mora da si ubacis serial ATAdrajvere pomocu nlite
da bi xp prepoznao SATAdiskove prikacene :)

koji je to lap i kojije sistem isao uz njega ? vista ?

I sta pritisnes ovde od opcija S ili Enter,prvi put vidim da ima to
opcija S kad se pritisne onda sa ubacenim onim OEM flopijem od ploce u flopi drajv
pronadje serial ata drajver na flopiju i onda pronadje taj dodatni disk koji ne vidi po difoltu
(bar mislim) ali mislim d anetbook nema flopy ?
 
Poslednja izmena:
Trebalo bi da mu je butabilan,cim je dosao do ovog dela instalacije gde bira particiju. Kako si u bios-u stavio da se butuju uredjaji,jesi li stavio samo flash a sve ostalo na disabled,ako jesi,probaj da postavis 1.flash,2.hard pa onda pokreni instalaciju (mozda ga ne vidi jel nije namesten pod boot device ) ,mislim da mi se to deslilo na nekom kompu

I sta pritisnes ovde od opcija S ili Enter,prvi put vidim da ima to

Ovde pritisnem enter, ako pritisnem s, nista se ne desava, crn ekran. Postavio sam da se butuje sa flesa, a u drugoj opciji je prvi fles, drugi Hitachi hard disk.

ali mora da si ubacis serial ATAdrajvere pomocu nlite
da bi xp prepoznao SATAdiskove prikacene :)

koji je to lap i kojije sistem isao uz njega ? vista ?


opcija S kad se pritisne onda sa ubacenim onim OEM flopijem od ploce u flopi drajv
pronadje serial ata drajver na flopiju i onda pronadje taj dodatni disk koji ne vidi po difoltu
(bar mislim) ali mislim d anetbook nema flopy ?

To je Asusov netbook eee 1005p, win7 je instaliran, ona osakacena verzija.Nema optiku, samo usb. Gde da ubacim drajvere pomocu nlite, u koji folder?
 

Back
Top