30 godina u proslost

Kad bi sad mogli da se vratite recimo 20... 30 godina unazad..sta biste prvo uradili?

Ja bih definitivno otisao po eurokrem i coca-colu..kako mi fali taj originalan ukus .. sadasnji nije ni prineti tom :)
preselila bih se u britaniju i boostovala prve korake slash kulture :aha: a onda saopstila mami da nikako ne pravi mene sa tatom nego izabere nekog ko nema dlakave sestre
 
Kad bi sad mogli da se vratite recimo 20... 30 godina unazad..sta biste prvo uradili?

Ja bih definitivno otisao po eurokrem i coca-colu..kako mi fali taj originalan ukus .. sadasnji nije ni prineti tom :)

Joj i ja bi to...i one čokoladice sa višnjom što imaju unutra višnju i malo likera:zaljubljena:

A da nisam odgovorila na pitanje.....pa recimo da bih ispravila jednu grešku i otišla za Ameriku da živim što sam onda odbila.
 
20 godina...ah, ne! Imala bih ponovo 18 godina, uzas! :)
Kresnula bih se sa onim Kanadjaninom, tu sam propustila nesto, znam.
Prestala bih da pusim cigarete.
Ne bih bezala sa casova lingvistike.
I to bi bilo to :)

A trideset godina unazad... odalamila bih samarcinu najboljoj drugarici :evil:
 
Poslednja izmena:
Kada bih se vratila 30 godina u nazad, a da imam godina koliko i sada, ne bih izlazila iz SKC-a(dobro, bih ponekad da idem na one kucne zurke) i uopste mi je privlacan Bg osamdesetih. I ne bih studirala ekonomiju, sigurno. I nasa kuca na Hvaru bi i dalje bila nasa pa bih tamo letovala i tako....
 
Kada bih se vratila 30 godina u nazad, a da imam godina koliko i sada, ne bih izlazila iz SKC-a(dobro, bih ponekad da idem na one kucne zurke) i uopste mi je privlacan Bg osamdesetih. I ne bih studirala ekonomiju, sigurno. I nasa kuca na Hvaru bi i dalje bila nasa pa bih tamo letovala i tako....

hahahha, tamo sam blejala duplu smenu, stvarno je bilo divno :heart: bas sam pre neki dan psovala sto su od najsladjeg mesta u gradu napravili parking :evil:
 
Odlazila bih se na svirke EKV i Azre...SKC, KST, Kulušić...
Pušila bih sarajevsku drinu i pila tuzlansko.
Takođe bih jela kiki bombone dok ne puknem.

edit:da elaboriram, došlo mi.....Ja sam ona generacija koja se zakačila za poslednji vagon novog talasa k'o oni cigančići za tramvaj. Dok smo shvatili koliko dobru muziku slušamo, Džoni je već poslao sve u q i zapalio, Milan je umro, denseri i palma su preuzeli planetu, a mi smo ostali ni tamo ni ovamo, zaslepljeni tek otkrivenim svetom koga već više nije bilo, okusili smo ga tek na jedan trenutak i ostali ga željni zauvek.
Kao i sarajevske i tuzlanskog.
 
Poslednja izmena:
Zašto, Vanda i ja smo generacija i potpuno je razumem. Nama je to bilo tinejdžersko doba i bilo je super, muzika fenomenalna, mogao si gde hoćeš, u Italiju po krpice, u u Poreč i Rovinj na more po mesec dana, jaooo kad se setim onih diskoteka.... I veze i ljubavi su bie drugačije, bez ovog surovog materijalizma. I ja sam sa mm još iz gimnazijskih dana i kada bih birala u koje vreme da me transportuju bilo bi baš to!!! EKV, Azra, gitare i žurke na plaži ili u nekom parku, romantične šetnje sa dečkom koji je po tebe došao biciklom brzincem ili skejtom, a ti obučena u nežno Sara Kej haljinče i espadrile a ne napucana kao pevaljka sa Ibarske. I nije bilo Pinka!!! Zorica Brunclik je bila vrhunac kiča, a ona je čist amater za ove današnje!
 

Back
Top