Где бисте желели да проведете Ваш одмор?

Где бисте желели да проведете Ваш летњи или зимски одмор?

  • Албанија

    glasova: 0 0,0%
  • Аустрија

    glasova: 2 4,4%
  • Бугарска

    glasova: 3 6,7%
  • Грчка

    glasova: 12 26,7%
  • Италија

    glasova: 8 17,8%
  • Португал

    glasova: 6 13,3%
  • Македонија

    glasova: 2 4,4%
  • Србија

    glasova: 3 6,7%
  • Турска

    glasova: 7 15,6%
  • Француска

    glasova: 11 24,4%
  • Хрватска

    glasova: 4 8,9%
  • Црна Гора

    glasova: 2 4,4%
  • Швајцарска

    glasova: 7 15,6%
  • Шпанија

    glasova: 12 26,7%
  • изван Европе

    glasova: 14 31,1%

  • Ukupno glasova
    45
  • Anketa je zatvorena .

Crni Bugarin

Domaćin
Banovan
Poruka
3.078
Где бисте желели да проведете Ваш одмор? Ја сам заинтересован за Ваш избор зимских и летњих одмора. Хвала унапред за Ваше мишљење!

P. s. Можете дати више од једног одговора у анкети, ако желите.
 
Poslednja izmena:

Дао сам у анкети само ових европских земаља, чији туристички сектор мислим да је традиционално снажан и друге земље чије туристичких сектори расту брже.
 
Poslednja izmena:
Дао сам у анкети само ових европских земаља, чији туристички сектор мислим да је традиционално снажан и друге земље чије туристичких сектори расту брже.

Super.
Al ja i dalje zelim svoj odmor da provedem u Irskoj
 
kolko ja imam informacije ove u tvojem okruzenju su najbrkatije od svih nasih okolo ili gresim...kazi iskreno...jebh ga za 2 nedelje idem na krit pa da znam pomalo- dal su ko ostale grkinje ili su bar malo lepse

Što se tiče tvoje (verovatno) asocijacije na Turke, ne zaboravi da je Krit bio ubedljivo NAJMANJE pod turskom vlasti na celom Balkanu (240 godina), otprilike upola manje od svih ostalih....

Ostavi se ti toga..... rekao mi brat od tetke frizerke komšinicine drugarice iz škole.....
Tako se ne dolazi do informacija. Dođi i sam proveri.

Krićanke su lepše od Solunjanki 5 puta generalno. Ima ih neverovatno puno prirodnih plavuša.
Samo sam u Atini video više lepih Grkinja, ali je to i normalno, jer u Atini živi 50% Grka.

Ima jedna mnogo važnija stvar od njihove lepote.....a to su njen stric (najvažniji zaštitnik), otac i brat. Prvo što su mi rekli kada sam pre 10 godina sišao sa broda je bilo: ''ZABORAVI NA KRIĆANKE''.
Nemoj ni da probaš....vratiće te kući u delovima....
 

Back
Top