МЕШИХАТ ТРАЖИ ОДШТЕТУ ОД „БЛИЦА” ЗБОГ ФОТОМОНТАЖЕ

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Мешихат Исламске заједнице у Србији затражио је од уредништва и власника листа „Блиц” извињење и „симболичну надокнаду од 100 миллиона евра” јер је у данашњем издању тих новина објављена фотомонтажа на којој је главни муфтија те заједнице Муамер Зукорлић приказан у православној свештеничкој одори.

У случају да се то не деси, Мешихат је најавио да ће позвати грађане, а посебно муслимане, на бојкот дистрибуције и куповине листа „Блиц”.

Фотомонтажа, како пише у саопштењу Мешихата, представља увреду муслимана и Исламске заједнице.
http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v139157

Оће ли еуропска власт која се залаже за једнакост уступити тричавих 100 милијона демокрацијском Блицу?
Убеђења сам да ће граџани заложити за овако решење.
 
Оће ли еуропска власт која се залаже за једнакост уступити тричавих 100 милијона демокрацијском Блицу?
Убеђења сам да ће граџани заложити за овако решење.

Ау, сунце ти жарко...:hahaha::hahaha::hahaha: а блиц у власништву Шваба... па ово је невероватно...
 
Ја се слажем са Мешихатом да "Блиц" треба да исплати 100 милиона евра.И овако нема неку позитивну улогу у друштву.


Ja jedino što mogu da kažem posle tvoga teksta je :

zdušno te podržavam i tražim od BLICA da se iskupi prema muftiji tako što će ga obeštetiti traženim novcima.

pravda za muftiju !!!
 
Ja jedino što mogu da kažem posle tvoga teksta je :

zdušno te podržavam i tražim od BLICA da se iskupi prema muftiji tako što će ga obeštetiti traženim novcima.

pravda za muftiju !!!

ево,ево.......

Pravda%20vodka.jpg
 
Оће ли еуропска власт која се залаже за једнакост уступити тричавих 100 милијона демокрацијском Блицу?
Убеђења сам да ће граџани заложити за овако решење.

A sto, "Blic" nema para da plati odstetu?:roll:
 
Оће ли еуропска власт која се залаже за једнакост уступити тричавих 100 милијона демокрацијском Блицу?
Убеђења сам да ће граџани заложити за овако решење.

Јел има та слика негдје,баш бих волила да видим :)
 
A sto, "Blic" nema para da plati odstetu?:roll:

У саопштењу се наводи да је таквим чином нанета увреда муслиманима и Исламској заједници и да се јавности шаље порука о покрштавању муслимана, при чему није поштеђен ни највиши верски ауторитет.

"Вређајући најдубља верска осећања муслимана и не презајући од скрнављења и самих верских симбола, муслиманима се шаље порука да њихове духовне вредности не уживају заштиту закона и система државе", истиче Мешихат ИЗ у Србији.

Мешихат од тужилаштва тражи хитно покретања поступка кривичне одговорности главног и одгворног уредника листа Блиц, а у супротном, како се наводи, то понашање ће сматрати политиком званичне власти.

Власт мора хитно реаговати и стати иза пријатеља.
Зар демокрацијска еуропа да помисли да је то званична политика?
Да нам ударе санкције,помере улазак у унију,сад кад смо пред вратима?
Кеш и изињење,институције особно.На ББЦ,ЦНН и Ал Џазири.Да свет види граџанску србију.
 
Власт мора хитно реаговати и стати иза пријатеља.
Зар демокрацијска еуропа да помисли да је то званична политика?
Да нам ударе санкције,помере улазак у унију,сад кад смо пред вратима?
Кеш и изињење,институције особно.На ББЦ,ЦНН и Ал Џазири.Да свет види граџанску србију.

Ma ko ih sisa....
 
A sta ce biti ako vrzim malu nuzdu na zidu od dzamije? Haha, ja islam ne postujem kao veru tako da mogu samo da ga iscoluju meni a i celokupnom srpskom narodu tako i urednistvu Blic-a.

Najbolje je bilo u Republici Srpskoj, nakon rata, kada su mudžosi krenuli da podižu porušene džamije...Srbi sačekaju da postave neki kamen u temelj džamije, a potom srbi preliju temelj sa svinjskom krvlju...:mrgreen: Od izgradnje džamije onda nema ništa..:hahaha:
 
Najbolje je bilo u Republici Srpskoj, nakon rata, kada su mudžosi krenuli da podižu porušene džamije...Srbi sačekaju da postave neki kamen u temelj džamije, a potom srbi preliju temelj sa svinjskom krvlju...:mrgreen: Od izgradnje džamije onda nema ništa..:hahaha:

Al ce stradati svinje, zao mi ih, ali bice pravi junaci te ce svinja biti nasa najbolja zivotinja :D
 
Ma, posle se primili i Hrvati...:hahaha::hahaha::hahaha:
Sada kada se podiže džamija, policija čuva građevinu sve dotle dok beton ne prekrije taj kamen (koji simbolizuje onu sotoninu tvorevinu u Meki)...:mrgreen:
Eh druze, pa danas je su i plavci "malo" korumpirani, damo im dva tri praseta i eno, odmaraju u kafanici, dobro za njih a dobro i za nas :hahaha:
 
Цитат:
Мешихат Исламске заједнице у Србији затражио је од уредништва и власника листа „Блиц” извињење и „симболичну надокнаду од 100 миллиона евра” јер је у данашњем издању тих новина објављена фотомонтажа на којој је главни муфтија те заједнице Муамер Зукорлић приказан у православној свештеничкој одори.

У случају да се то не деси, Мешихат је најавио да ће позвати грађане, а посебно муслимане, на бојкот дистрибуције и куповине листа „Блиц”.

Фотомонтажа, како пише у саопштењу Мешихата, представља увреду муслимана и Исламске заједнице.
http://www.politika.rs/vesti/najnovi...r.html#v139157


Оће ли еуропска власт која се залаже за једнакост уступити тричавих 100 милијона демокрацијском Блицу?
Убеђења сам да ће граџани заложити за овако решење.

Ето ко су и какви су муслимани, "даш им мали прст - а они зграбе целу шаку"...колико јуче добили су Национално веће у које се угурао верски вођа што је СКАНДАЛ сам по себи - и већ су почели да кењ*...

У принципу ми муслимани уопште не сметају, нека верују како хоће и у кога хоће - СВЕ ДОК НЕ ПОЧНУ СВОЈОМ ВЕРОМ ДА ШИКАНИРАЈУ ОКОЛИНУ... е то истрпети не могу..
 

Back
Top