Stetnost jakih osecanja

Inace Mito, ne zanima mene definicija nacionalizma kako ga vi predstavljate ili ono sto bi nacionalizam trebalo da bude, vec u sta ste ga vi pretvorili u praksi.:rtfm:

И шта ондаК предлажеш ти и остали са проблемом личног идентитета??? Да будемо НЕнационални, НАДнационални, ИНТЕРнационални, Ирационални... шта ??? :lol:
 
И шта ондаК предлажеш ти и остали са проблемом личног идентитета??? Да будемо НЕнационални, НАДнационални, ИНТЕРнационални, Ирационални... шта ??? :lol:

Nemam ja problem sa identitetom. Znas sa cime imam problem? Sa nekim manijacima, koji nemaju koga da *ebu kuci, pa bi onda da *ebu normalan svet u zdrav mozak, na ovom forumu. E pa ne moze.


smiley-dance013.gif
 
Лаку ноћ :)

Ја ћу да ти одговорим, а ти ме читај сутра. ;)

Направила си превид, биће да је зато што си уморна.

Прво - баш што је прошлост гора (горка, разочаравајућа а нарочито нејасна!) треба више размишљати о њој, до момента док не схватиш да ли је то била твоја грешка, где је била твоја грешка, а ако није твоја грешка - да разлучиш ко ти је пријатељ а ко непријатељ!

И ту долазимо до твог другог превида у изреци "Заборав је највећа освета", која баш потврђује ове моје речи. Јер ако заборавиш прошлост и све грешке (било твоје било туђе) - поновиће ти се исто срање (у другом паковању а можда чак и у истом). И то је та освета, што ћеш игноришући прошлост - изигнорисати и будућност.

А што се тиче оптимизма, ја га имам и на претек, али не забијам главу у песак и не тешим се да ће бити боље тиме што ћу да игноришем чињенице.

Сад, да ли је то параноја или не - не знам (рекла бих да није), али ако јесте, онда је у данашњем свету бити параноичан - неопходно. :)


Bojim se samo da nam u tom "razmisljanju" prolazi dragoceno vreme, i godine.:)
 
Цитат:
Оригинал поставио eremita
И шта ондаК предлажеш ти и остали са проблемом личног идентитета??? Да будемо НЕнационални, НАДнационални, ИНТЕРнационални, Ирационални... шта ??? :lol:



Nemam ja problem sa identitetom. Znas sa cime imam problem? Sa nekim manijacima, koji nemaju koga da *ebu kuci, pa bi onda da *ebu normalan svet u zdrav mozak, na ovom forumu. E pa ne moze.


smiley-dance013.gif

Ово је изговор а не одговор, ја сам лепо поставио питање...

п.с. Судећи по твом аватару пре би се рекло да ти имаш сексуалне проблеме...:cool:
 
Ово је изговор а не одговор, ја сам лепо поставио питање...

п.с. Судећи по твом аватару пре би се рекло да ти имаш сексуалне проблеме...:cool:

A po cemu Vi mislite da osobe (koje, po svemu sudeci, nemaju isto misljenje kao Vi :)), imaju problema sa identitetom? Jako me zanima, budite ljubazni, koncentrisite se pa odgovorite, sta ste time hteli da kazete?

Evo, ja tvrdim da imam identiteta (licnog, nacionalnog), a Vi tvrdite suprotno. Kako to? Hocete da kazete da bolje znate od mene?

Nece biti da je tako.
 
И шта ондаК предлажеш ти и остали са проблемом личног идентитета??? Да будемо НЕнационални, НАДнационални, ИНТЕРнационални, Ирационални... шта ??? :lol:

Tudje necemo - svoje ne damo.

Volimo svoje, a za tudje na boli q

Postujmo druge, ali ne verujmo nikome

Zivimo kao da ce 100 godina biti mir - spremajmo se kao da ce sutra biti rat!

Cuvajmo bratstvo i jedinstvo (medju nama samima) kao zenicu oka svoga

Ranjenike ne smemo ostaviti!


Tko ne spava - taj je budan!

:mrgreen:
 

Back
Top