Koja je najbolja poza za ,,PRVI PUT''

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za prvi put je najbolje da ona lezi, jer tako ona moze lakse da se opusti sto je najbitnije. Ne znam koliko je kad je ona odozgo zgodno jer su noge zategnute i svi ti misici oko guze i sl. Znaci govorim ti iz mog iskustva. Misionar je za to po mom misljenju najbolji. Ako treba turi joj jastuce pod guzu da se malo izdigne, jer "on" lakse ulazi. Posle probajte ostale kombinacije! Nemoj odmah otpozadi, mnoge devojke tu pozu shvataju kao nesto "prljavo" sa pocetka, dok ne otkriju njenu caroliju.
Meni je prvi put trajalo... Pazi kad se ne secam, al nesto kratko. I nije bilo nesto extra. Drugi put mi je trajalo 45 minuta.
Ma i taj prvi put dodje i prodje... Samo polako, nista na silu, pazi da ne isflekate nesto i ... Uzivajte!
 
Frubi:
Izvinite kazite mi koja je to misionarska poza??
I nemojte da mi se smejete necitam ja bash toliko literaturu te prirode :)

Nemam pojma kako mi jebilo prvi put samo znam da sam bio silovan,,,,i trajalo je bogami dosta dugo...

A misionarski polozaj je ovaj..

1. ona lezi na ledja
2. noge su joj savijene u kolenu ili su opruzene, zavisi
3. ti lezes na nju (pretpostavljamo da je predigra vec bila bolje je za opustanje
4. tvoj pupak je na njenom pupku, jezici se dodiruju on je u erekcij i spreman da udje
5. gurnes ga ne jako nego lagano probas, nadam se da ce biti vlazna, malo ga gurnes pa ga izvadis pa tako par puta.
6. najbolje je za pocetak da ga ona rukom usmeri ka rupici dok bar glavic ne prodje
7. kada udje ceo onda nastavi da rdis gore dole uz kruzne pokrete.
To je misionarski polozaj .... prijatno..
 
Frubi:
PA da nije to mozda teska poza malo???Ja sam to pokusavao ali ona nemoze mene da izdrzi ja da legnem na nju pa to je nemoguce bre.Kako da stavim ruke ??

Frubi prijatelju nemoj da 'peglas' devojku ko da je peskir na plazi! :shock: Ruke stavi sa strane, kao u poziciju za sklek, ako te zabole - spusti se na laktove, pa se posle vrati i tako u krug. Nemoj da lezes na devojku svom tezinom!!! :!:
 
E sita sam se ismejala dok sam citala ova trabunjanja o prvoj pozi. Pa po svima vama ispada da za sex trebaju neke specijalne pripreme
- I faza - razraditi taktiku i strategiju za ceo susret
- II faza - odrzati sastanak (sa potrebnim kvorumom) na temu koje poze cemo zauzimati u toku sex-a i kojim redom
- III faza -pauza za kafu
- IV faza - nastavak sastanka
- V faza - dogovor o trenutku zapocinjanja "operacije"
- VI faza - "uskladimo casovnjke!"
- VII faza - zauzumanje pocetnih pozicija (utvrdjenih planom i programon na sastanku)
- VIII faza - pretresanje plana jos jednom(usmeno). Da neko nesto nije zaboravio!
- IX faza - pauza za sok i kafu (od tolike price i razmisljanja zabolela me glava)
- X faza - ponovno zauzimanje pocetne pozicije i provera casovnika
- XI faza ....

Pa dajte ljudi, da se i vasi roditelji tako razmisljali niko od vas nikad ne bi bio napravljen!(jos uvek bi samo pricali o tome)

Opustite se i uzivajte u trenutku!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top