Koja je najbolja poza za ,,PRVI PUT''

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vesticica:
E sita sam se ismejala dok sam citala ova trabunjanja o prvoj pozi. Pa po svima vama ispada da za sex trebaju neke specijalne pripreme
- I faza - razraditi taktiku i strategiju za ceo susret
- II faza - odrzati sastanak (sa potrebnim kvorumom) na temu koje poze cemo zauzimati u toku sex-a i kojim redom
- III faza -pauza za kafu
- IV faza - nastavak sastanka
- V faza - dogovor o trenutku zapocinjanja "operacije"
- VI faza - "uskladimo casovnjke!"
- VII faza - zauzumanje pocetnih pozicija (utvrdjenih planom i programon na sastanku)
- VIII faza - pretresanje plana jos jednom(usmeno). Da neko nesto nije zaboravio!
- IX faza - pauza za sok i kafu (od tolike price i razmisljanja zabolela me glava)
- X faza - ponovno zauzimanje pocetne pozicije i provera casovnika
- XI faza ....

Pa dajte ljudi, da se i vasi roditelji tako razmisljali niko od vas nikad ne bi bio napravljen!(jos uvek bi samo pricali o tome)

Opustite se i uzivajte u trenutku!

Ma neeeeee, vidi se da si nova u tom podrucju! Prvo se donosi Zakon o Prvom putu, zatim kada taj zakon izadje u Sluzbenom listu onda se pristupa donosenju Globalnog strategiskog plana o operaciji "Prvi put" (dvotrecinskom vecinom u parlamentu) e, tek onda se pristupa rasclanjavanju na faze! Cisto da znas :wink: :D :wink: :idea:
 
Vesticica:
E sita sam se ismejala dok sam citala ova trabunjanja o prvoj pozi. Pa po svima vama ispada da za sex trebaju neke specijalne pripreme
- I faza - razraditi taktiku i strategiju za ceo susret
- II faza - odrzati sastanak (sa potrebnim kvorumom) na temu koje poze cemo zauzimati u toku sex-a i kojim redom
- III faza -pauza za kafu
- IV faza - nastavak sastanka
- V faza - dogovor o trenutku zapocinjanja "operacije"
- VI faza - "uskladimo casovnjke!"
- VII faza - zauzumanje pocetnih pozicija (utvrdjenih planom i programon na sastanku)
- VIII faza - pretresanje plana jos jednom(usmeno). Da neko nesto nije zaboravio!
- IX faza - pauza za sok i kafu (od tolike price i razmisljanja zabolela me glava)
- X faza - ponovno zauzimanje pocetne pozicije i provera casovnika
- XI faza ....

Pa dajte ljudi, da se i vasi roditelji tako razmisljali niko od vas nikad ne bi bio napravljen!(jos uvek bi samo pricali o tome)

Opustite se i uzivajte u trenutku!

- XXII faza - obrisem ga o zavesu... :D
 
Guardian:
Vesticica:
quote]

Ma neeeeee, vidi se da si nova u tom podrucju! Prvo se donosi Zakon o Prvom putu, zatim kada taj zakon izadje u Sluzbenom listu onda se pristupa donosenju Globalnog strategiskog plana o operaciji "Prvi put" (dvotrecinskom vecinom u parlamentu) e, tek onda se pristupa rasclanjavanju na faze! Cisto da znas :wink: :D :wink: :idea:

:lol: Jaoooo, ako cemo tako, zaboravljas prvo predlog nacrta zakona skupstini ...
c c c c
bas je komplikovan taj "prvi put"
ja sam mislila da je dovoljno samo se uzajamno maziti, ljubiti...napaliti...
 
Vesticica:
Guardian:
Vesticica:
quote]

Ma neeeeee, vidi se da si nova u tom podrucju! Prvo se donosi Zakon o Prvom putu, zatim kada taj zakon izadje u Sluzbenom listu onda se pristupa donosenju Globalnog strategiskog plana o operaciji "Prvi put" (dvotrecinskom vecinom u parlamentu) e, tek onda se pristupa rasclanjavanju na faze! Cisto da znas :wink: :D :wink: :idea:

:lol: Jaoooo, ako cemo tako, zaboravljas prvo predlog nacrta zakona skupstini ...
c c c c
bas je komplikovan taj "prvi put"
ja sam mislila da je dovoljno samo se uzajamno maziti, ljubiti...napaliti...

Bilo nekad....davno, davno..... :wink:
 
Meni je prvi put trajalo... Pazi kad se ne secam, al nesto kratko.

je l bolelo? kakv je bio osecaj pre 'upadanja'
da li je bilo sa nekim onako ili neka emocija taj rad

I nije bilo nesto extra. Drugi put mi je trajalo 45 minuta.

samo seksa mislim penetracije?!

****** koje su vase tajne da se to dogadjalo ja sam uspesna i sa 25 godna... tj nema nicega a nisam bolesna ili jesam
 
Ne bih se slozio sa misionarcem za prvi put... Pitajte bilo kog ginekologa u kom polozaju je vagina 'najspremnija' da primi nesto, i reci ce vam da je to s' guza... I zaista jeste... Samo dama jos treba da zadigne malo jednu nogu, cisto da se napravi 'lufta' (jer se jos nije tu sve 'stesalo')

U tom polozaju, oblik (zidova) vagine odgovara obliku ukrucenog penisa, pa sve ide glatko... A ako je mladic iskusan, ta poza mu daje vise slobode za cuvenu metodu 'odvlacenja paznje' od glavnog 'bola' (grickanje za uvo, vrat i sl.)... Ocito je priroda mislila da se karamo kao zivotinje, pa tako to i uredila, i samim tim diskreditovala misionara kao idealnu pozu...

No sad, jos stare Maje i Azteci su se ****** u misionarcu, pa nismo mi to da ga omalovazavamo... Vecina nas je najverovatnije nastala u misionarcu (ili kombinaciji poza sa istim) pa nemamo sta da se bunimo!

Misionar do Tokija! :lol:

Poz.
 
Anonymous:
Prvi put je bilo u kadi punoj pjene a kupatilo je bilo prepuno svijeca koje su obasjavale nasa gola tijela....
Ja sam lezala a on "ronio" (trazio je podvodnu spilju).
hehehehhehhe..blood in da kada...jes gledala ti film PSIHO?
ala laze ova...i bilo vam kul da se brchkate u krvi...?
ko da ste shurili svinju,a?...bash romantichno...
shto bre lazete tako narode?
pu jeeeee..... :shock: :evil: :evil:

P.S. FUJ.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top