Да разјаснимо...о "такозваним патриотама"!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
20.103
Ако може један дискутант да напише овакву поруку:




Hungan

Zašto ste vi takozvane patriote fascinirani ubicama, kriminalcima, dilerima dopa i dezerterima?

************************************************************************


* "дезертери".........ко су ти људи и ко их подржава :?:

* "дилери допа"......ко су ти људи и чију имају подршку:?:

* "криминалци"......ко су ти људи и чију подршку имајуу:?:

онда постављам питање, да разрешимо, да ли смо ми, како нас је назвао
"такозване патриоте" заиста фасцинирани са овима који су цитирани:?:


Ево да почнем прва,
"дезертере" сам увек презирала и чинићу то док сам жива, сматрам да су
то најобичније кукавице!
"дилере допа",..да будем искрена ни не знам шта значи то "доп",
па онда и реч "дилер" ми је скроз непозната,...
"криминалци",...ни једног не познајем,..нико кога знам није био у затвору
(ако занемарим мог јединог председника ког сам поштовала, Слобу,
али он није криминалац иако је био у затвору)

Према томе ја НИСАМ фасцинирана са оваквим примерЦима!!!

.
 
Ако може један дискутант да напише овакву поруку:






************************************************************************


* "дезертери".........ко су ти људи и ко их подржава :?:

* "дилери допа"......ко су ти људи и чију имају подршку:?:

* "криминалци"......ко су ти људи и чију подршку имајуу:?:

онда постављам питање, да разрешимо, да ли смо ми, како нас је назвао
"такозване патриоте" заиста фасцинирани са овима који су цитирани:?:


Ево да почнем прва,
"дезертере" сам увек презирала и чинићу то док сам жива, сматрам да су
то најобичније кукавице!
"дилере допа",..да будем искрена ни не знам шта значи то "доп",
па онда и реч "дилер" ми је скроз непозната,...
"криминалци",...ни једног не познајем,..нико кога знам није био у затвору
(ако занемарим мог јединог председника ког сам поштовала, Слобу,
али он није криминалац иако је био у затвору)

Према томе ја НИСАМ фасцинирана са оваквим примерЦима!!!

.

Dezerteri nisu kukavice, to su ljudi kojima je ukinuto osnovno ljudsko pravo, pravo na izbor. Ako neko ne zeli da ide u rat, to je njegova stvar, niko nema pravo da ga na to natera. Prvi ja ne bih nikada otisao da se borim na strani Srbije ili bilo koj druge zemlje, jer sam pacifista, a ne neki zaludjeni patriota.

Ne mogu da verujem da neko ne zna sta je dop, u kom svetu ti zivis?

A sto se tice Milosevica, nek gori vecnom vatrom u paklu. :D
 
Ако може један дискутант да напише овакву поруку:






************************************************************************


* "дезертери".........ко су ти људи и ко их подржава :?:

* "дилери допа"......ко су ти људи и чију имају подршку:?:

* "криминалци"......ко су ти људи и чију подршку имајуу:?:

онда постављам питање, да разрешимо, да ли смо ми, како нас је назвао
"такозване патриоте" заиста фасцинирани са овима који су цитирани:?:


Ево да почнем прва,
"дезертере" сам увек презирала и чинићу то док сам жива, сматрам да су
то најобичније кукавице!
"дилере допа",..да будем искрена ни не знам шта значи то "доп",
па онда и реч "дилер" ми је скроз непозната,...
"криминалци",...ни једног не познајем,..нико кога знам није био у затвору
(ако занемарим мог јединог председника ког сам поштовала, Слобу,
али он није криминалац иако је био у затвору)

Према томе ја НИСАМ фасцинирана са оваквим примерЦима!!!

.

Зашто се уопште обазиреш шта разноразни искомплексирани ликови мисле и говоре?
Фрустрираних дебила има свуда баш као и оних што нон-стоп гледају преко комчијске тарабе а нагомилано ђубре у свом дворишту не виде.....Комплекси су тешка ствар...мораш то разумети.
 
Не постоје "такозване потриоте". Постоје само ПАТРИОТЕ и ИЗДАЈНИЦИ, друге поделе нема. И сви су се последњих деценија показали на делу. А то што поједини дезертери и кукавице покушавају ДА ОЦРНЕ ПАТРИОТИЗАМ КАО ПОЈАМ... то је још једно њихово кукавичко "вађење" за сопствено издајство.

Што се тиче криминалаца, дилера и осталих неминовних "пратилаца" било ког оружаног сукоба било где на свету па тако и код нас - стока која још покушава да нам огади патриотизам заборавља ДА СМО МИ ЈЕДИНА ЗЕМЉА КОЈА ЗАИСТА ПОКУШАВА НА СВЕ НАЧИНЕ ДА "ОЧИСТИ СВОЈЕ ДВОРИШТЕ" - док, за разлику од нас, околни имбецили славе злочинце као хероје и злочине као државне празнике.
 
Не постоје "такозване потриоте". Постоје само ПАТРИОТЕ и ИЗДАЈНИЦИ, друге поделе нема. И сви су се последњих деценија показали на делу. А то што поједини дезертери и кукавице покушавају ДА ОЦРНЕ ПАТРИОТИЗАМ КАО ПОЈАМ... то је још једно њихово кукавичко "вађење" за сопствено издајство.

Tacno tako.

Dok su partiote pokusavale da spasu ono sto se moze spasti, poslednjih decenija izdajnici su izgubili Krajinu, Bosnu, Kosovo, Cunu Goru, mozda sutra i Vojvodinu...

Mito, kako se resiti tih izdajnika, "takozvanih patriota" pa da vise ne gubimo NASE?
 
Као прво, за мене је патриотизам дивна ствар јер она на неки начин представља солидарност са члановима исте етничке групе.
Дилери дроге и криминалци за мене нису патриоте, већ само људи који се заклањају иза патриотизма.
Треће, сваки човек има право на избор и да изабере да не учествује у рату или како се овде погрдно каже, да "дезертира".
 
Dezerteri nisu kukavice, to su ljudi kojima je ukinuto osnovno ljudsko pravo, pravo na izbor. Ako neko ne zeli da ide u rat, to je njegova stvar, niko nema pravo da ga na to natera. Prvi ja ne bih nikada otisao da se borim na strani Srbije ili bilo koj druge zemlje, jer sam pacifista, a ne neki zaludjeni patriota.

Ne mogu da verujem da neko ne zna sta je dop, u kom svetu ti zivis?

A sto se tice Milosevica, nek gori vecnom vatrom u paklu. :D

Јес како да не, ''нећу у рат због принципа'', то је тако отрцана фора.:roll:

А дезертерима није укинуто никакво право, ако до рата дође, сваки држављанин(Србије у овом случају) је дужан да учествује, а оглушење о позив и бежање сматра се као велеиздаја, што уствари и јесте. А ти не можеш да одлучујеш, хоћеш ли или нећеш, ако те позову идеш и ту се завршава прича. Међутим то је било за време СРЈ, једине иоле озбиљније државе на Балкану од распада СФРЈ, сада је војска професионална, тако да су мале шансе да ћеш видети рата ако до њега дође.
 
Dezerteri nisu kukavice, to su ljudi kojima je ukinuto osnovno ljudsko pravo, pravo na izbor. Ako neko ne zeli da ide u rat, to je njegova stvar, niko nema pravo da ga na to natera. Prvi ja ne bih nikada otisao da se borim na strani Srbije ili bilo koj druge zemlje, jer sam pacifista, a ne neki zaludjeni patriota.
Ne mogu da verujem da neko ne zna sta je dop, u kom svetu ti zivis?

A sto se tice Milosevica, nek gori vecnom vatrom u paklu. :D

E ovo je kukavicluk:rtfm:
 
Tacno tako.

Dok su partiote pokusavale da spasu ono sto se moze spasti, poslednjih decenija izdajnici su izgubili Krajinu, Bosnu, Kosovo, Cunu Goru, mozda sutra i Vojvodinu...

Mito, kako se resiti tih izdajnika, "takozvanih patriota" pa da vise ne gubimo NASE?

Говњивом мотком, да извинете на изразу, само што је народ постао толико пасиван, да можете да уведете данак у крви и харач, он ће и даље да ћути, трпи и само критикује.
 
Јес како да не, ''нећу у рат због принципа'', то је тако отрцана фора.:roll:

А дезертерима није укинуто никакво право, ако до рата дође, сваки држављанин(Србије у овом случају) је дужан да учествује, а оглушење о позив и бежање сматра се као велеиздаја, што уствари и јесте. А ти не можеш да одлучујеш, хоћеш ли или нећеш, ако те позову идеш и ту се завршава прича. Међутим то је било за време СРЈ, једине иоле озбиљније државе на Балкану од распада СФРЈ, сада је војска професионална, тако да су мале шансе да ћеш видети рата ако до њега дође.

Nije duzan da ucestvuje.

Duzan je da ucestvuje samo ako je onaj sto salje u rat na celu.

A to da me neko salje u rad a on sedi i posmatra rat na TV - je davno proslo vreme.
 
Patrioti su oni koji se bore da svom narodu bude svaki dan BOLJE.

A oni koji se bore da nas ceo svet mrzi zbog necega - su IZDAJNICI, a ne patrioti.

Razumes li ti to Kisela? :think:

Ебо те такав свијет!
Чуј да нас свијет мрзи
па не може нико да нас мрзи више него што ми мрзимо једни друге
да смо паметни ко Шипоси па да направимо нешто и од народа и од државе...
ал јок...
 
Tacno tako.

Dok su partiote pokusavale da spasu ono sto se moze spasti, poslednjih decenija izdajnici su izgubili Krajinu, Bosnu, Kosovo, Cunu Goru, mozda sutra i Vojvodinu...

Mito, kako se resiti tih izdajnika, "takozvanih patriota" pa da vise ne gubimo NASE?

Ти који си цео свој живот посветио ЛАЖИ, ПОДМЕТАЊУ, ПРЕВАРИ и осталим бедастоћама ради својих "политичких идеала" ПРЕТРАЖИ МАЛО СПИСАК ЗЛОЧИНАЦА И КРИМИНАЛАЦА, КОЈИ ЈЕ КАО ТЕЛЕФОНСКИ ИМЕНИК, ПА МЕ ОБАВЕСТИ КОЛИКО МЕЂУ ЊИМА ИМА ЧЕТНИКА А КОЛИКО КОМУЊАРА...

Сиктер........
 
Po logici nekih trebali smo da udjemo u totalni rat do istrebljenja sa svakim neprijateljem u proteklih 20 godina?Koliko bi nas ostalo danas?Za 3 reda oko sporeta.
Patriota je onaj koji postuje domace obicaje,slavi slavu,ali koji je i za ravnopravnost medju nacijama,ne gaji versku i rasnu mrznju,kao sto vecina misli da je to bas pravi primer patriote.Ako mrzis siptare,hrvate,crnce furas air max i velicas kristijana golubovica,onda si kao patriota...
 
Ако може један дискутант да напише овакву поруку:






************************************************************************


* "дезертери".........ко су ти људи и ко их подржава :?:

* "дилери допа"......ко су ти људи и чију имају подршку:?:

* "криминалци"......ко су ти људи и чију подршку имајуу:?:

онда постављам питање, да разрешимо, да ли смо ми, како нас је назвао
"такозване патриоте" заиста фасцинирани са овима који су цитирани:?:


Ево да почнем прва,
"дезертере" сам увек презирала и чинићу то док сам жива, сматрам да су
то најобичније кукавице!
"дилере допа",..да будем искрена ни не знам шта значи то "доп",
па онда и реч "дилер" ми је скроз непозната,...
"криминалци",...ни једног не познајем,..нико кога знам није био у затвору
(ако занемарим мог јединог председника ког сам поштовала, Слобу,
али он није криминалац иако је био у затвору)

Према томе ја НИСАМ фасцинирана са оваквим примерЦима!!!

.


...eeee.neka si im rekal..sve u "bebu"....:zcepanje: :zcepanje:
 
Po logici nekih trebali smo da udjemo u totalni rat do istrebljenja sa svakim neprijateljem u proteklih 20 godina?Koliko bi nas ostalo danas?Za 3 reda oko sporeta.
Patriota je onaj koji postuje domace obicaje,slavi slavu,ali koji je i za ravnopravnost medju nacijama,ne gaji versku i rasnu mrznju,kao sto vecina misli da je to bas pravi primer patriote.Ako mrzis siptare,hrvate,crnce furas air max i velicas kristijana golubovica,onda si kao patriota...

:ok::ok::ok:

Bona za komentaar! :hvala:
 
Dezerteri nisu kukavice, to su ljudi kojima je ukinuto osnovno ljudsko pravo, pravo na izbor.
Dezerteri su kukavice. Drugi ratuju za slobodu drzave, a ti dezerteri uzivaju u slobodi koju su im omogucili oni koji su ratovali.
Ako neko ne zeli da ide u rat, to je njegova stvar, niko nema pravo da ga na to natera.
Niko ne zeli da ide u rat. NIKO. I niko to ne voli. Ali u nekim situacija kada je drzava ugrozena, moralna obaveza svakog pojedinca je da uzme oruzije i da brani svoju drzavu, svoj grad, svoju ulicu, kucu i ono sto je svakom najsvetije svoju porodicu (u ratu i njih branis). Ako to tebi nije dovoljan razlog, ....
Prvi ja ne bih nikada otisao da se borim na strani Srbije ili bilo koj druge zemlje, jer sam pacifista, a ne neki zaludjeni patriota.
:confused: Znaci dozvolio bi da npr neki okupator osvoji celu drzavu i da budes neciji rob. Dozvolio bi stranoj vojsci da ubija tvoj narod i unistava nase gradove. Dozvolio bi neprijateljskim vojnicima da ti maltretiraju porodicu. Da ti prijatelje odvode u logore. ..... JA NE BI.
Ne radi se o ``zaludjenim patriotama``:dash: (zar je moguce da neko tako misli) vec o ljudima koji nisu spremni da izgube slobodu, radi se o ljudima koji su spremni da se bore za slobodu.

Ti sad uzivas u slobodi, i nisi spreman da se boris za nju, ali decko kad bi ne daj boze, iskusio sta je to okupacija, poceo bi da cenis slobodu.
 
Poslednja izmena:
Dezerteri nisu kukavice, to su ljudi kojima je ukinuto osnovno ljudsko pravo, pravo na izbor. Ako neko ne zeli da ide u rat, to je njegova stvar, niko nema pravo da ga na to natera. Prvi ja ne bih nikada otisao da se borim na strani Srbije ili bilo koj druge zemlje, jer sam pacifista, a ne neki zaludjeni patriota.

Ne mogu da verujem da neko ne zna sta je dop, u kom svetu ti zivis?

A sto se tice Milosevica, nek gori vecnom vatrom u paklu. :D

....
y204924763995710.jpg
..evo ti pa mu potpali..ali nemoj da kazes da sam ti ja dao..žigice..;)..
 
Po logici nekih trebali smo da udjemo u totalni rat do istrebljenja sa svakim neprijateljem u proteklih 20 godina?Koliko bi nas ostalo danas?Za 3 reda oko sporeta.
Patriota je onaj koji postuje domace obicaje,slavi slavu,ali koji je i za ravnopravnost medju nacijama,ne gaji versku i rasnu mrznju,kao sto vecina misli da je to bas pravi primer patriote.Ako mrzis siptare,hrvate,crnce furas air max i velicas kristijana golubovica,onda si kao patriota...
Постављачица теме је иначе раније величала партизане, то су ти иначе они злочинци и нељуди којима није било битно колико ће Срба погинути због немачке одмазде, већ им је само револуција била битна. :roll:
Исти ти сматрају часног српског генерала Недића издајником, само зато што су му животи Срба били најпречи.
 
Poslednja izmena:
ko je bio u ratu zna sta je to dezerter

30.12.jedne od devedesetih skoro cela jedinaca se pobunila i napistila polozaj, naocigled neprijatelja koji je odmah pokrenuo masovni napad

ostalo je manje od 10 ljudi, obicnih ni po cemu posebnih, do tada, pod borbom su odrzali polozaj do pojacanja, nekih 9 sati kasnije

ajde da pitamo te koji su branili i odbranili sta misle o dezerterima, nije tesko i nema dileme
 
Citav dan nesto "razjasnjavas", daj odmori malo, pozlice ti ybt :lol:

....а.. никада се не одмара када је непријатељ будан:zper:


Dezerteri nisu kukavice, to su ljudi kojima je ukinuto osnovno ljudsko pravo, pravo na izbor. Ako neko ne zeli da ide u rat, to je njegova stvar, niko nema pravo da ga na to natera. Prvi ja ne bih nikada otisao da se borim na strani Srbije ili bilo koj druge zemlje, jer sam pacifista, a ne neki zaludjeni patriota.

Ne mogu da verujem da neko ne zna sta je dop, u kom svetu ti zivis?

A sto se tice Milosevica, nek gori vecnom vatrom u paklu. :D

Па, ето мораћеш да поверујеш, знаш кад ме то није интересовало,
ништа на ту тему:roll:...
Живим у овом Свету у ком и ти живиш, али своје слободно време користим да сазнам нешто паметније..
Знам једино да постоје наркомани и њих ми је искрено
ЖАО,..ја бих побила оне који су им омогућили да то постану....Толико!!!!

Извини,....какве везе има Милошевић са овим што ме питаш:?::?::?:


Patrioti su oni koji se bore da svom narodu bude svaki dan BOLJE.

A oni koji se bore da nas ceo svet mrzi zbog necega - su IZDAJNICI, a ne patrioti.

Razumes li ti to Kisela? :think:

Ма, разумем ја, него сам свесна да и ти разумеш,
него си велоко звоцало и интригант, шта ћеш када ти је то у крви,..
једино,.... ако се ниси раније на другим форумима фолирао,..
а сада си искрен:zper:


Зашто се уопште обазиреш шта разноразни искомплексирани ликови мисле и говоре?
Фрустрираних дебила има свуда баш као и оних што нон-стоп гледају преко комчијске тарабе а нагомилано ђубре у свом дворишту не виде.....Комплекси су тешка ствар...мораш то разумети.

Не дозвољавам да неко шири ЛАЖИ и овде на овом форуму,..а
при том није ни Србин ,.а живи негде КО зна где...!!!


Dop jednako pajdo, heroin, opojna droga zute boje.

Dileri dopa najgore ljudske spodobe bez imalo moralnih obzira i ljudskih kvaliteta.

Po svim pravilima kosmicke pravde stize ih veliko prokletstvo, ako ne njih onda sigurno njihove potomke.

Само ћу ово да упамтим,...( обојено у плаво)
остало, хвала на информацији, али заборавићу то, не желим да памтим..

И ти кисела нашла коме ћеш да разјашњаваш.

Хунги ти је усијане главе, а хладног срца.

То само Бог (кога он презире) може да исправи и нико више.

Па, зашто смо онда ми овде оптужени да га трпимо:?:



E ovo je kukavicluk:rtfm:

ЈЕСТЕ!!!

.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top