Папири за исељење у Русију

Tesko ces dobiti odgovor je Srbi demokrate jednostavno mrze Rusiju. Da si postavio pitanje za SAD ili EU, CANADA, vec bi dobio 20-ak odgovora. E, Srbijo...

Nemoj da lupetas.

Razlog sto bi dobio vise odgovora za SAD i Kanadu je taj sto te dve zemlje podrzavaju emigraciju za razliku od Rusije. Iako rusi kazu da im treba radna snaga, jako tesko je doci do samog drzavljanstva. To nikakve veze nema sa mrznjom nego logikom. Takodje, verujem da vise nasih ljudi bolje barata Engleskim nego ruskim pa takodje imaju vise znanja.

Na zalost, ne mogu dati odgovor za Rusku vizu ali mogu za Kanadu :super:
 
Nemoj da lupetas.

Razlog sto bi dobio vise odgovora za SAD i Kanadu je taj sto te dve zemlje podrzavaju emigraciju za razliku od Rusije. Iako rusi kazu da im treba radna snaga, jako tesko je doci do samog drzavljanstva. To nikakve veze nema sa mrznjom nego logikom. Takodje, verujem da vise nasih ljudi bolje barata Engleskim nego ruskim pa takodje imaju vise znanja.

Na zalost, ne mogu dati odgovor za Rusku vizu ali mogu za Kanadu :super:
Slusaj ti suknjo. :lol: Koga zabole za taj hladni engleski jezik i tu SAD, koja ce da pukne kao mehur o sapunice za koju godinu u gradjanskom ratu.:sad2: Mene interesuje info za Rusiju kako i na koji nacin dobiti drzavljanstvo, :rtfm:a ne da mi neko sa strane palamudi o anglosaksoncima.:lol: Tema je Rusija, a ne pusta kanada i SAD.:whistling:

A ti Hugo nemas pojma o nerazvijenosti, jesi li ikada bio u Moskvi, St. Piteru?:rtfm:

Covek je bio jasan u pitanju. Kako dobiti drzavljanstvo Rusije?
 
Slusaj ti suknjo. :lol: Koga zabole za taj hladni engleski jezik i tu SAD, koja ce da pukne kao mehur o sapunice za koju godinu u gradjanskom ratu.:sad2: Mene interesuje info za Rusiju kako i na koji nacin dobiti drzavljanstvo, :rtfm:a ne da mi neko sa strane palamudi o anglosaksoncima.:lol: Tema je Rusija, a ne pusta kanada i SAD.:whistling:

A ti Hugo nemas pojma o nerazvijenosti, jesi li ikada bio u Moskvi, St. Piteru?:rtfm:

Covek je bio jasan u pitanju. Kako dobiti drzavljanstvo Rusije?

Ja nisam spomenuo Ameriku - ti si.

Toliko si glup da ne umes ni da procitas sta si napisao. Sam si skrenuo sa teme i prvi spomenuo Ameriku i poceo tamo nesto da kenjkas kakvi su Srbi. Ako imas neki savet, daj ga. Izuzetno je dobiti tesko drzavljanstvo za Rusiju ako nemas nikoga.... mnogo teze nego za Zapadne zemlje.

Osim toga, od 2000-te su mislim bila 3 gradjanska rata u Rusiji a ni jedan u Americi. Bre al' si glup! :P
 
Poslednja izmena:

Back
Top