Šta ste danas učinile za muškarca

Poruka
13.232
Pošto je lepše činiti drugima nego sebi, kao pandan temi očigledno kojoj (općenito) mora postojati i tema:
Želite li da post...ne ne ne

Šta ste danas učinile za muškarca (vašeg ili tuđeg)

Ovde možete ostaviti lepe primere drugim furunašicama kako lepo mogu iznenaditi muškarce,
svoje ili tuđe, kuhinja, krevet, pokloni i sve ostalo...
 
Pošto je lepše činiti drugima nego sebi, kao pandan temi očigledno kojoj (općenito) mora postojati i tema:
Želite li da post...ne ne ne

Šta ste danas učinile za muškarca (vašeg ili tuđeg)

Ovde možete ostaviti lepe primere drugim furunašicama kako lepo mogu iznenaditi muškarce,
svoje ili tuđe, kuhinja, krevet, pokloni i sve ostalo...

a kad ostavimo lepe primere, onda cemo na temu neverstvo:lol: malo, za promenu:mrgreen:
 
Ja sam juce bila kod kuce i ucila, pa sam posle isla u kupovinu i kupila farmerke i onda sam dosla kuci i citala knjigu, a sve u cilju da zavrsim fakultet, pa da se moj dragi ponosi mnome i da budem lepo obucena, takodje da se moj dragi ponosi mnome i da citanjem obogatim recnik, naravno, da bi se moj dragi ponosio mnome u drustvu i na ulici uopste. :strika::mesi::malav:
 
Pošto je lepše činiti drugima nego sebi, kao pandan temi očigledno kojoj (općenito) mora postojati i tema:
Želite li da post...ne ne ne

Šta ste danas učinile za muškarca (vašeg ili tuđeg)

Ovde možete ostaviti lepe primere drugim furunašicama kako lepo mogu iznenaditi muškarce,
svoje ili tuđe, kuhinja, krevet, pokloni i sve ostalo...
ma sve za, naseg muskarca :neutral:

image_preview


******* target audience
 
Pošto je lepše činiti drugima nego sebi, kao pandan temi očigledno kojoj (općenito) mora postojati i tema:
Želite li da post...ne ne ne

Šta ste danas učinile za muškarca (vašeg ili tuđeg)

Ovde možete ostaviti lepe primere drugim furunašicama kako lepo mogu iznenaditi muškarce,
svoje ili tuđe, kuhinja, krevet, pokloni i sve ostalo...

Češkala ga... opeglala mu košulju... spakovala svoj omiljeni jastuk i ćebe, da se ne smrzne... i sa osmehom ga ispratila... :heart:
I da, nosila sam mu kišobran do kola, da ne bi pokisao, i to u spavaćici i japankama po onom najvećem pljusku... na opštu radost komšija muškog roda...:mrgreen:
 
Прво, била тема, па обрисана као глупа. Али, пошто је била уопште о чињењу за друге људе, ваљда беше небитна. :mrgreen:
Овако, ако чинимо нешто мушкарцима, то је вредно помена... :sad2:
Ми чинимо једни другима, ја имам три мушкарца у кући, дозволила сам им данас да мени оставе највише крофни..и да ми испеку кокице. :heart:
 

Back
Top