Badminton

sveznalo

Ističe se
Poruka
2.834
Pih, zar je moguce da nema ni jedna aktivna tema o "badu" na Krsti?!
Elem, da pocnem onda... :)
Igram badminton jako dobro, poceo sam sa igranjem pre 4, 5, godina i sada igram tako dobro da me niko ne moze pobediti :per: ( skromnost je vrlina :mrgreen: )
Ozbiljno, pre godinu, dve sam se ozbiljno dvoumio dal da nastavim da treniram basket ili badminton, ali naravno, za bad nije bilo uslova i onda od toga ne bi nista...
Inace, uvece kad malo ode sunce oko 7, pa sve do 9 pikam ko lud, a sto se tice prebacivanja preko mreze odnosno onoga "ajmo sad sto duze" rekord mi je 256

Zanima me, zna li neko gde se odrzavaju turniri neki ili cak slobodno nametanje, po mogucnosti da to bude Bg... :D
Ako neko hoce, a da zivi u Bg, mozemo da se nadjemo da igramo, posto me je smorilo da igram sa istima...

Da, cuo sam da je sada popularan speed badminton. Nisam imap priliku da ga igram, samo sam video lopticu i rekete, medjutim nisam bio nesto fasciniran...

Sve u svemu, ovde mozete ostavljati svoje utiske, komentare, primedbe na ovaj divan sport koji je jako slabo zastupljen kod nas...

Izvolite... ;)
 
zar stvarno niko ne igra badminton ,stara tema 2 godine i nko nista ne napisa :)
igram i ja basket,vozim bajs,frizbi,ali badminton ima svoje cari,kad je odalamis da leti 10m u vis pa forhend/bekhend,osetis se ko Nadal na dopingu :mrgreen:,na zalost urnisao sam rekete a korpica potraje pola sata bila plasticna ili od pera
mrezica i nije neki faktor koliko duzina neprekinog igranja i egzibicije sa nekim potezima

oprema za speed badminton je skupa,samo korpica kosta min 1000din a reketi od 2500din ,sve u svemu ispod 6.ooo nista,pa su tu i dodaci za vetar(prstenovi) ,led za nocnu igru i jos svasta
steta sto nije malo vise zastupljen kod nas pa da ima po razumnijim cenama da se nabavi polovna oprema ,malte ne na par mesta je moguce nabaviti novu samo
 
Poslednja izmena:
ja nasao ove, ali drugaru puno da delimo troskove :dash:

Speedminton® Set S70
speedminton-100.jpg

Rekreativni komplet. U ponudi ponovo Speedminton® S70 komplet po specijalnoj ceni. 1 sportska torba , 2 S60 speed reketa napravljena od aluminijuma, 1 speeder® tuba sa 3 spidera (za takmičenje, rekreativno, nocno igranje), 1 prsten za vetar, 2 speeder® svetla. Težina reketa 180gr, tenzija žice 12kp, u crveno - crnoj kombinaciji.
Cena: 5.400,00 RSD + troškovi dostave*
 
Dobra ponuda za opustenu rekreaciju i ako planirate cesto da igrate. E sad ako mu mnogo onda uzmi onaj jeftiniji komplet. Mozda batali posle par puta pa da ti dzabe stoje.
Vidim na tom sajtu (www.speedbadminton.rs) mozes da kupis i profi reket, pa ako te drzi uzmes sta ti odgovara, a on nek lupa tim reketima.
 
Dobra ponuda za opustenu rekreaciju i ako planirate cesto da igrate. E sad ako mu mnogo onda uzmi onaj jeftiniji komplet. Mozda batali posle par puta pa da ti dzabe stoje.
Vidim na tom sajtu (www.speedbadminton.rs) mozes da kupis i profi reket, pa ako te drzi uzmes sta ti odgovara, a on nek lupa tim reketima.

Ја сам имао Јонекс,тј,имам га и сад,али му је пукла жица,може да се пика,али га ређе користим. Купио сам неки комплет у Темпу за 490 динара-2 комада + лоптица,О.К. су за рекреативно,и имам један Wish,скоро нов.

Ко хоће,негде да игра нека јави на пп.кад се пролепша време,и стане овај досадни ветар. :)
 
imam ih ja...kupio ih pre dva dana....s obzirom da rekreativno igram tenis i improvizovani skvos, i da nisam imao iskustva sa speedmintonom, poprilicno sam zadovoljan sem sto u ovom kompletu nema prstena za vetar (stabilizatora), sto u velikoj meri ometa igru pri i najmanjem vetru....mislim da ove loptice u ovom kompletu nisu kao one namenjene za zvanicne turnire (uporedio sam slike ;), pa je moguce da ih vetar vise ometa...e sad ako je moguce montirati prsten za vetar na ove loptice, s obzirom da im je proizvodjac Victor a ne Speedminton, i ako taj prsten zaista poboljsava igru kada su prisutni i najmanji znaci vetra, onda ce sigurno igra biti zanimljivija
 
Ајд'сад озбиљно.

Има ли неког,рецимо и сад за викенд расположеног да "пикамо"!!! Мени одговарају све београдске општине. :)
 

Back
Top