Deinstalacija

ne moze da je nadje,probam sa "hunter modom" ali mi izbaci:no instalation package found,get more informaton for the application from the main windows and try to uninstall it manually,e:\documents and settings\administrator\games itd,probao sam nema nista
 
ne moze da je nadje,probam sa "hunter modom" ali mi izbaci:no instalation package found,get more informaton for the application from the main windows and try to uninstall it manually,e:\documents and settings\administrator\games itd,probao sam nema nista

Ма побриши је ручно, и почисти ентрије у регистри бази, једна брљотина више-мање, на Њињдосу се то не броји :whistling:
 
Moj ti je savjet da skineš CCleaner. Odličan je za uninstal svega, a šta je najbolje, pomoću njega možeš ukloniti i sve fajlove koji ostanu iza brisanja programa, aplikacije ili igre, takozvane "repove". Ovako možeš vrlo lako ukloniti i registre programa i igara koje ne koristiš, dakle ne moraš kopati po sistemskim fajlovima i mijenjati vrijednosti rizikujući da zbog neznanja sabotiraš sistem...

Mnogi tvrde da jednostavnim brisanjem instalacionog foldera sve može da se odradi. POGREŠNO!! Ono šta mnogi ne znaju jeste činjenica da se određeni fajlovi ubacuju u sistemske foldere, jer sistem jednostavno mora imati neku vrstu direktnog linka do programa ili igre, bez obzira na koju particiju ih smjestiš. Kad obrišeš instalacioni folder, ovi fajlovi jednostavno izgube svoju funkciju i ostaju kao smeće u sistemskoj memoriji. Za one koji nisu znali, to su "repovi"...

Link za CCleaner ti neću dati jer se lako može naći preko Googla...
 
Poslednja izmena:
Nemože sa njim deinstalirati igricu ako je ni jedan program ne vidi..A, što se tiče CCleanera ima mnogo bolih programa. Recimo za deinstalaciju može koristiti Your Uninstaller 2010 Pro ili Revo Uninstaller Pro. Za čišćenje smeća sa računara Vit Registri Fix. Sa njim će očistiti smeće iz Windowsa, Firefox-a,IE-a,Opere a ujedno sa dopunskim alatima ispraviće Registry greške, uradiće defragmentaciju Registry baze itd....CCleaner je za one koji su juče kupili računar....pošto je on ipak junk ccleaner i radi to veoma plitko za razliku od VitRegistryFix-a koji zalazi duboko i Windows sistem...
 

Back
Top