ZA DVD film ???

Sexy_irvas

Zainteresovan član
Poruka
208
Ovako ljudi,skidam utakmicu Srbija - Gana na rapidshare iz 6 djelova,umijem ja to da izvucem ali sad pitanje u kojem formatu to da prebacim da kad narezem na DVD i ubacim u DVD player utakmica krene bez problema :(
 
CONVERTX TO DVD resava to ocas posla.

E to sam i ja hteo da kazem, a ako te bas zanima imena tih fajlova kakvi ce da budu posle konvertovanja su IFO, BIN i jos jedan nemogu da se setim kako se taj zove. Sa slicnim pitanjem sam se i ja zajeb..o neko vreme jer svi ti programi koji prebauju u dvd format moraju biti kupljeni da bi se pravilno koristili ili u protivnom za vreme celog film pici na sred ekrana poruka na kojoj pise da moram da kupim licencu da bih skinuo tu poruku. U svakom slucaju pouka je ako vec vec nisi skinuo licencu skini odma preko torrenta ili rapida!
 
ako su ti fajlovi IFO, BIN, ISO tu nema puno mudrosti dvoklik na njih i rezes jedino akoo bas hoces da vidis kvalitet pre rezanja uzmi MagicISO ili slican program za raspakivanje istih
 
Vidi ovako,pošto vidim da nemožeš dase snađeš samo ti može pomoći Convertxtodvd,naravno moraš ga naći .......jer se plaća.
Kada instaliraš Convertxtodvd (program koji je najlakši za korišćenje) u njemu možeš uvući obadva video faila i on će sve sam odraditi.
Novije verzije convertxtodvd imaju i mogućnosti pravljenja root menija.
Ja recimo iako znam da koristim mnoge razne i zahtevnije programe skoro sve to mogu da odradim sa convertxtodvd očas posla.
I to sa zavidnim kvalitetom slike.
 
Poslednja izmena:

Back
Top