Koliko ste kola promenili?

NIN-jutsu

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
463
Pokušao sam da se setim svih devojaka sa kojima sam bio i vidim ne ide mi najbolje :eek:
Međutim kad sam probao da se setim kola u kojima sam ih karo super se sećam. :per:

1.moskvič zeleni
2.moskvič crveni
3.reno 4 plavi
4.fićin kombi
5.reno 4 crveni
6. pežo beli
7 pežo beli
8.fićo plavi
9.PZ zeleni
10.opel rekord
11.lada karavan ljubičasta
12.lada crna
13 lada karavan crna
14.PZ sivi
15.džeta plava
16.kombi WV
17.fićo narandžasti
18.opel suza
19 BMW
Da li se lakše setite kola nego ženske? :mrgreen:
 
Pokušao sam da se setim svih devojaka sa kojima sam bio i vidim ne ide mi najbolje :eek:
Međutim kad sam probao da se setim kola u kojima sam ih karo super se sećam. :per:

1.moskvič zeleni
2.moskvič crveni
3.reno 4 plavi
4.fićin kombi
5.reno 4 crveni
6. pežo beli
7 pežo beli
8.fićo plavi
9.PZ zeleni
10.opel rekord
11.lada karavan ljubičasta
12.lada crna
13 lada karavan crna
14.PZ sivi
15.džeta plava
16.kombi WV
17.fićo narandžasti
18.opel suza
19 BMW
Da li se lakše setite kola nego ženske? :mrgreen:

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:thumbdown:
 
Pokušao sam da se setim svih devojaka sa kojima sam bio i vidim ne ide mi najbolje :eek:
Međutim kad sam probao da se setim kola u kojima sam ih karo super se sećam. :per:

1.moskvič zeleni
2.moskvič crveni
3.reno 4 plavi
4.fićin kombi
5.reno 4 crveni
6. pežo beli
7 pežo beli
8.fićo plavi
9.PZ zeleni
10.opel rekord
11.lada karavan ljubičasta
12.lada crna
13 lada karavan crna
14.PZ sivi
15.džeta plava
16.kombi WV
17.fićo narandžasti
18.opel suza
19 BMW
Da li se lakše setite kola nego ženske? :mrgreen:

alal ti vera za otvorenost i iskrenost...
Promjenio, nekoliko, osjecaj nervoze u svakom koji me je privlacio kao i osjecaj kada sam u njega prvi put sjeo je nezaobravam...prva ljubav :mrgreen:...

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:thumbdown:

Zasto...svako ima svoju strast...
Gledaj, to sto se ne moze sjetiti svake djevojke ne mora znaciti da mu one manje znace nego da ih je mozda omao previse da bi se svake, ponaosob sjetio :lol:.
 
Ja još otplaćujem kredit za svoj prvi auto.
Ćaletova kola ne računam kao svoja. I ne razumem baš potrebu za tolikim promenama( vozila,ne žena :) ) Kupiš nova voziš 4-5 godina i onda opet.
 
Poslednja izmena:
Ja još otplaćujem kredit za svoj prvi auto.
Ćaletova kola ne računam kao svoja. I ne razumem baš potrebu za tolikim promenama( vozila,ne žena :) ) Kupiš nova voziš 4-5 godina i onda opet.

Znaš li zašto sam ovoliko menjao kola? Kupiš polovna kola tek registrovana, voziš ih na punomoćje godinu dana kad se primakne vreme registracije prodaš ih dodaš malo para i kupiš sledeća sveže registrovana. Osim prednosti da ih ne moraš registrovati imaš i prednost da sve kazne za pogrešno parkiranje idu na starog gazdu, onda on zove da se kazna plati...nekad i preti.. :per::hahaha:
 
Ford Capri, šmekeru... sekulo...

camari tebra.
small_version.jpg
 

Back
Top