Kad glupost marsira

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
U vreme rata u Jugoslaviji pomogao sam jednoj ugrozenoj familiji da dodje u inostranstvo.

Imali su dvoje odrasle dece, on je bio intelektualac, vredan i inteligentan covek.

Ona je bila iz pasivnih krajeva, domacica i malo je po konstituciji podsecala na americkog grizlija...

Znam ja da su putevi ljubavi cudni i nedokucivi, ali u njihovom slucaju su stvarno prevazilazili moj intelektualni potencijal.

Imali su malo para i on je sa to malo para otvorio simpatican restorancic sa klopom.

Krenulo je vrlo dobro, muz i deca su posluzivali, a zena je kuvala.

E tada su nastali problemi: ona je pocela da se mesa u organizaciju radnje....

Davala je tako glupe savete, da to bas i nije bilo normalno.

Naravno, on se odmah usprotivio i objasnio joj potanko zasto to tako ne moze.

Medjutim ona uopste nije poustala iako je bilo potpuno vidljivo da uopste nije u pravu.

Svaki bukvalno PET MINUTA se vracala na temu!

Samo je o tome pricala, usta nije zatvarala: sa njim, sa gostima, sa mnom..

Siromah, priznao mi je da i nocu ne moze da spava jer ga ona budi i prica mu o tome!

Nekoliko dana on je odlucno odbijao njenu glupost, onda se dva-tri dana ucutao i na kraju je sav slomljen, rekao: "Dobro, neka bude kako ti kazes...!"

Naravno, ispalo je lose.

Nakon nekoliko njenih slicnih "udara", radnja je pocela da gubi musterije..

Ona je sve dalje tonula u svojim glupostima i na kraju se dogodilo jedino moguce - propali su.

Morali su da se vrate, a ona mi je na oprostaju rekla: "To je zato sto ovaj MOJ nije za nista kadar!"
 
da nisi ti jednom pisao nešto veoma slično
to kao glupa žena pametan muž, ona zvoca, on popustio, ode sve u vraga
samo radnja nije bila smeštena u restoran nego na neko drugo mesto.. m?
 
Poslednja izmena:
Posmatram teme koje pokreces...i iz svega toga shvatam da je tako lepo kada imas malo godina , na primer dvadest, i odlucis se da uletis u zivot i to u pravom smislu reci...posao, ljubav, brak, deca, sve ono o cemu pocnes da razmisljas kada te stignu neke godine pa vidis samo lose strane svega. Po meni je najlepse izboriti se sa problemima pa ma kakvi oni jesu a ne mnogo mudrovati o njima. Sto vise razmisljas, sve se teze odlucujes na velike rezove u zivotu.
Nekad je stvarno tako lepo biti glup i ne opterecivati se onim sta bi bilo kad bi bilo i ako bi bilo. Moj stav je da sve treba isprobati pa tek onda odluciti da li je to dobro ili ne.
 
a da, sad se secam, na zenama su ti zatvorili ovu zenomrzacku temu, pa si se sad preselio ovde, nadajuci se da ce ovde opstati. cisto sumnjam.

Tema uopste nije ZENOMRZACKA.

Tema je ISTINITA, iz realnog zivota.

Ima STRAHOVITO MNOGO slicnih slucajeva.

Jedino sto ja o svemu PRICAM OTVORENO, a drugi se PRENEMAZU I GLUME, vrlo cesto farbajuci mrak u belo.

Ako cemo stalno da zavlacimo glavu u pesak pred pojavama iz zivota i da pricamo jedno drugom "ja tebi serdare, a ti meni djenerale" onda to nije forum za DISKUSIJU, vec mesto za lecenje kompleksa.
 
Tema uopste nije ZENOMRZACKA.

Tema je ISTINITA, iz realnog zivota.

Ima STRAHOVITO MNOGO slicnih slucajeva.

Jedino sto ja o svemu PRICAM OTVORENO, a drugi se PRENEMAZU I GLUME, vrlo cesto farbajuci mrak u belo.

Ako cemo stalno da zavlacimo glavu u pesak pred pojavama iz zivota i da pricamo jedno drugom "ja tebi serdare, a ti meni djenerale" onda to nije forum za DISKUSIJU, vec mesto za lecenje kompleksa.

To, vidis kako sve znas i priznas. Na pola puta si do izlecenja. :klap:
 
Molim ucesnike da ne vredjaju i ne spamuju temu.

Neka kazu o temi ako imaju sta da kazu.

Ja nisam predmet diskusije.

Ukratko, jedna tema u redu.. pet tema pa sta znam moze se svariti ali naslucuje se problemcic... toliko tema koliko si ti otvorio sa istim ciljem i tematikom, zao mi je ali sam si sebe postavio kao predmet teme, a posto nije dozvoljeno otvarati teme o ucesnicima.. ja prosto nemam gde. Razumi. Cak postujem po tvojim kriterijumima, pricam otvoreno, ne prenemazem se i ne glumim, i ne farbam mrak u belo. Stvarno, sta hoces na kraju?

E, da, nisam prozvana ali sam uvredjena, i za to imam pravo da te prijavim. Sa tolikim brojem tema ne pozivas na diskusiju o odredjenoj zeni vec siris svoje bolesne opise na zenski rod. Dakle mogu da te prijavim za uvredu, ali necu, ne bih da te zaustavim da marsiras. :mrgreen:
 
Molim ucesnike da ne vredjaju i ne spamuju temu.

Neka kazu o temi ako imaju sta da kazu.

Ja nisam predmet diskusije.


Ја бих заиста волела да чујем ШТА ЈЕСТЕ предмет дискусије овде. :roll:

Мислим, ишла тако једном моја стрина у град, па запела за камен и пала...:roll: А комшији Жики се једном издувала гума на бициклу...:confused:

Могла бих да отоврим теме о томе, само не знам шта би други форумаши имали да кажу тим догађајима....:think:

Стога, као модератор те молим да конкретизујеш шта у ствари очекујеш од саговорника на овој теми и о чему ми треба да дајемо своја мишљења! :rtfm:
У супротном - тужну причу овог вредног интелектуалца смо чули - и то би било све! :rtfm:
 
Pa Blajbi je jedan i jedinstven, ne bi bilo dobro sputavati ga, taman se razmahao.

A komentar na njegov post bi bio: pa ja sam za mir, prosperitet i demokratiju, a prije svega z aocuvanje tekovina nase revolucije koja je izvojevana u postmodernistickom trenutku vremena kad su se svi ostali udruzili protiv sila osovine u namjeri da se zenama zabrani istrazivanje boniteta svake firme u okviru projekta regionalne standardizacije metodoloskih reputacija svakog onoga ko pokusa da iznesene antagonizme projektuje na demistifikacionu ravan covjekovog planetarnog kompjuterizma i nove misli uopste!
 
Ја бих заиста волела да чујем ШТА ЈЕСТЕ предмет дискусије овде. :roll:

Мислим, ишла тако једном моја стрина у град, па запела за камен и пала...:roll: А комшији Жики се једном издувала гума на бициклу...:confused:

Могла бих да отоврим теме о томе, само не знам шта би други форумаши имали да кажу тим догађајима....:think:

Стога, као модератор те молим да конкретизујеш шта у ствари очекујеш од саговорника на овој теми и о чему ми треба да дајемо своја мишљења! :rtfm:
У супротном - тужну причу овог вредног интелектуалца смо чули - и то би било све! :rtfm:

:eek::eek: Зашто ми ниси јавила за стрину? :rtfm:

Шалу на страну, не разумем тему, мора да сам глупо женско.... :sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top