m/ž provokacije

tgdanijela

Poznat
Poruka
7.092
Kako reagujete i kako se treba postaviti kad vas neko namjerno provocira u vezi momka, muža?
Posebno ako radite na istom mjestu i skoro svaki dan vam neko govori kao u šali gdje se on nalazi, s hrpom žena i sl. Ukrala sam vam momka, muža za jednu kućnu posjetu ... jeste sve to pomalo šala, ali kada se dešava skoro svaki dan kako bi se vi postavile?
 
nikad ne pristajem n tavke provokacije...odgovaram odsecno i otresito...ni stos e tice mog muza niti tudjih..cak ni kad se zene same sale na taj racun..niakd ne znas kad ce ta sala d apostane ne sala...ima i drugih muskaraca za salu koji nisu muzevi..jel tako?
 
nikad ne pristajem n tavke provokacije...odgovaram odsecno i otresito...ni stos e tice mog muza niti tudjih..cak ni kad se zene same sale na taj racun..niakd ne znas kad ce ta sala d apostane ne sala...ima i drugih muskaraca za salu koji nisu muzevi..jel tako?

I ja kažem ...:aha:
Jednostavno ne razumijem zašto ljudi uživaju u provokacijama ... odmah mi padne moralnost i nekultura na pamet ....
 
I ja kažem ...:aha:
Jednostavno ne razumijem zašto ljudi uživaju u provokacijama ... odmah mi padne moralnost i nekultura na pamet ....

pa zatos to jeste zabavno..ali kad si na sigurnom terenu...a to sa muzevima nikad nije bezbedno...:lol:

mene j provocirila zena kolege, a nenormalno je bila ljubomorna na mene..ona zeza :zper:....a ja mrtva ozbiljna odgovaram na provokacije ko u skoli...
 
pa zatos to jeste zabavno..ali kad si na sigurnom terenu...a to sa muzevima nikad nije bezbedno...:lol:

mene j provocirila zena kolege, a nenormalno je bila ljubomorna na mene..ona zeza :zper:....a ja mrtva ozbiljna odgovaram na provokacije ko u skoli...

Sa takvim stvarima se obicno sale ljudi koji nisu sigurni u svog partnera i u svoju vezu,pa onda loptu prebacuju na tudje partnere
 
Sa takvim stvarima se obicno sale ljudi koji nisu sigurni u svog partnera i u svoju vezu,pa onda loptu prebacuju na tudje partnere

mislim da ima ljudi koji se ssamo sale na taj racun...ali oni koji stvarno imaju poverenje u partnera...a neki drugi potkrepljuju svoju ljubomoru..:"LJubomora je bol koji se svim silama trudi da ga ucini sto vecim"-Shakespeare...
 
Odgovaram istom merom, a ako je provokacija neukusna, ignorisem
Posto sam postala mnogo krotka i fina u poslednje vreme, niko me ne provocira, a ja i inace ne volim provokacije, tako da ok
 
Jedno je kad te ispipava da vidi kako ćeš reagovati,a drugo je kada to konstantno radi ..kao da Želi da te učini ljubomornom ...pa da se smije, zabavlja ...pobogu ima zabava i na drugom mjestu ...
Nešto definitivno fali takvim ljudima u životu ... uzbuđenje, strast ..ne znam ni ja ....
 
Jedno je kad te ispipava da vidi kako ćeš reagovati,a drugo je kada to konstantno radi ..kao da Želi da te učini ljubomornom ...pa da se smije, zabavlja ...pobogu ima zabava i na drugom mjestu ...
Nešto definitivno fali takvim ljudima u životu ... uzbuđenje, strast ..ne znam ni ja ....

e jedna moja drugarica je imala neke ispade pred mojim muzem..asli bas mi je odbra drugarica..ne znam sta hjoj tad bi..ja je iskulirala 2-3 puta..onda sam joj objasnila da nema potreba tako da prica, ali moze d aradi sta god zeli...:mrgreen:..i opet smo super drugaricce..iako nisam ni malo sumnjala, bilo mi je neprijatno...
 
Kako reagujete i kako se treba postaviti kad vas neko namjerno provocira u vezi momka, muža?
Posebno ako radite na istom mjestu i skoro svaki dan vam neko govori kao u šali gdje se on nalazi, s hrpom žena i sl. Ukrala sam vam momka, muža za jednu kućnu posjetu ... jeste sve to pomalo šala, ali kada se dešava skoro svaki dan kako bi se vi postavile?

Gledam direkt u oci, promenim boju glasa, uozbiljim se, nagnem napred, podbocim se skrstim sake udobno :lol: i kazem... khm.. "Mislim da se to ne bi njemu (pauza) ali meni jos manje dopalo". I ne skrecem pogled, kojim je 'pitam' kazi ptico sta stvarno hoces da kazes, ako smes. I nikad ne smeju. I tu prestaje igra jer sam mrtvo i smrtno ozbiljna. : )
 
Jedno je kad te ispipava da vidi kako ćeš reagovati,a drugo je kada to konstantno radi ..kao da Želi da te učini ljubomornom ...pa da se smije, zabavlja ...pobogu ima zabava i na drugom mjestu ...
Nešto definitivno fali takvim ljudima u životu ... uzbuđenje, strast ..ne znam ni ja ....

;) U sustini, uvek je to znak...nesigurnosti. Nedovoljno stabilne licnosti imaju potrebu da "naglasavaju" svoju nesigurnost:(. Najcesce, ako primete da dovode sagovornika u neugodnu situaciju (osecaju se...nadmocnim, nedostatak intelekta i kulture:sad2:) i "zamisljaju" da su "dominantni/e. Svaka samouverena osoba ignorise takve "ispade" i "vrati" ih u...realitet (najbolje znaju kako se...osecaju posle "neuspeha":cool:), mada, "lukavije" uspevaju...prikriti :rtfm:
Vreme je previse dragoceno da bi ga covek gubio na...prostakluku odredjenih individua :D
:bye:
 
Kako reagujete i kako se treba postaviti kad vas neko namjerno provocira u vezi momka, muža?
Posebno ako radite na istom mjestu i skoro svaki dan vam neko govori kao u šali gdje se on nalazi, s hrpom žena i sl. Ukrala sam vam momka, muža za jednu kućnu posjetu ... jeste sve to pomalo šala, ali kada se dešava skoro svaki dan kako bi se vi postavile?

Kažeš tom nekom da prestane jer i da je šala to se kaže jednom- dva puta najviše ali svaki dan je već podjebavanje i vrlo neukusno, ma koliko si dobra s tim nekim.
 
;) U sustini, uvek je to znak...nesigurnosti. Nedovoljno stabilne licnosti imaju potrebu da "naglasavaju" svoju nesigurnost:(. Najcesce, ako primete da dovode sagovornika u neugodnu situaciju (osecaju se...nadmocnim, nedostatak intelekta i kulture:sad2:) i "zamisljaju" da su "dominantni/e. Svaka samouverena osoba ignorise takve "ispade" i "vrati" ih u...realitet (najbolje znaju kako se...osecaju posle "neuspeha":cool:), mada, "lukavije" uspevaju...prikriti :rtfm:
Vreme je previse dragoceno da bi ga covek gubio na...prostakluku odredjenih individua :D
:bye:

Da, da, prostakluk u najcistijoj formi.
Kad gospodja insinuira i izlaze interesantne predloge za muskarca preko njegove cerke... :eek: Do tada mislila sam da sam sve cula i videla. O, cega i kakvih sve nema na ovoj kugli. Kako se oseca posle toga, ne moze u oci cestito da me pogleda. Ocitati lagano bukvicu na mestu i ne osvrtati se.
 
Kako reagujete i kako se treba postaviti kad vas neko namjerno provocira u vezi momka, muža?
Posebno ako radite na istom mjestu i skoro svaki dan vam neko govori kao u šali gdje se on nalazi, s hrpom žena i sl. Ukrala sam vam momka, muža za jednu kućnu posjetu ... jeste sve to pomalo šala, ali kada se dešava skoro svaki dan kako bi se vi postavile?

Nije stvar u onima koji su tu da nam kažu,vidjela ga tamo,bio sa ovom..viđen tamo..jer takvih osoba zluradih i malicioznih,onih koji su gladni u svom, pa čeprkaju po ostacima hrane u tuđim životima ima bezbroj..i ma kako mi željele da budemo snažne i nedodirljive,da nas ne dotiče i da ignorišemo..to je nešto sa čim se nije lako nositi..
...stvar je u načinu na koji mi to prihvatamo i koliko dopuštamo da nas to gricka(jasno je da svi znamo važnost povjerenja kao kategorije bez koje nema nijedne veze)
Možda zvuči šašavo,ali nije nebitno šta radi naš muškarac,kojim se poslovima bavi..brak moje sestre se rasturio zbog njegovih dežurstava,njene lakovjernosti i sklonosti da sve što čuje iskoristi kao šlagvort za obračun prije ručka,poslije večere,prije sexa..sve naopako.
Ja recimo ne znam kako bih podnijela da mi partner bude trgovački putnik ili da je neprekidno na nekom službenom putu..ma koliko vjerovala u njega i nas,ne znam kako bih to nosila..
a kad bih bila u situaciji da mi svakodnevno neko "ispire "mozak pričama iz uv.posta vjerujem da bih pokazala zube ne radi te osobe,već radi sebe.Prosto da mi više ne prilazi sa negativnom energijom i odlazi a nju ostavlja meni na grudima.
KAd sam bila mlađa,razmišljala sam drugačije..blag osmijeh,pogled koji ne odaje da smo se uzrujali,lagano odmahnem rukom kao da priča o lanjskom snijegu i uvjerim je da me nije dotaklo ništa od tog što je rekla..a kad ona ode,u meni kipi,bukti,adrenalin mi skoči i shvatim da sam u stvari sve negativno katapultirala u sebe i koga sam ja to prešla?
Nju,koja odlazi jer je njena misija neuspješna(i već razmišlja o slijedećoj žrtvi) ili sebe..sebe,naravno.
ZAto mislim,ipak da "umiljato jagnje"ne sisa uvijek "dvije majke".
 
Kako reagujete i kako se treba postaviti kad vas neko namjerno provocira u vezi momka, muža?
Posebno ako radite na istom mjestu i skoro svaki dan vam neko govori kao u šali gdje se on nalazi, s hrpom žena i sl. Ukrala sam vam momka, muža za jednu kućnu posjetu ... jeste sve to pomalo šala, ali kada se dešava skoro svaki dan kako bi se vi postavile?

Ja bih joj odgovorila: Ajde ti samo lepo nastavi da ga pratis i spijuniras, al mene zaista mrzi da slusam tvoja obavestenja o tome jer smara.
 
Kako reagujete i kako se treba postaviti kad vas neko namjerno provocira u vezi momka, muža?
Posebno ako radite na istom mjestu i skoro svaki dan vam neko govori kao u šali gdje se on nalazi, s hrpom žena i sl. Ukrala sam vam momka, muža za jednu kućnu posjetu ... jeste sve to pomalo šala, ali kada se dešava skoro svaki dan kako bi se vi postavile?

Zavisi kakve sam volje...
Obično uzvratim još većom šalom... ne tangiram se oko toga...

Ako sam loše volje... onda tog nekoga spustim onako bezobrazno...;)
 
Kako reagujete i kako se treba postaviti kad vas neko namjerno provocira u vezi momka, muža?
Posebno ako radite na istom mjestu i skoro svaki dan vam neko govori kao u šali gdje se on nalazi, s hrpom žena i sl. Ukrala sam vam momka, muža za jednu kućnu posjetu ... jeste sve to pomalo šala, ali kada se dešava skoro svaki dan kako bi se vi postavile?

samo kazem da je...chipovan i vakcinisan...+ se zna sam vratit kutji...:mrgreen:
 
Kako reagujete i kako se treba postaviti kad vas neko namjerno provocira u vezi momka, muža?
Posebno ako radite na istom mjestu i skoro svaki dan vam neko govori kao u šali gdje se on nalazi, s hrpom žena i sl. Ukrala sam vam momka, muža za jednu kućnu posjetu ... jeste sve to pomalo šala, ali kada se dešava skoro svaki dan kako bi se vi postavile?

Ne volim ovakve provokacije i jasno stavljam do znanja da me to ne interesuje jer sam sigurna u svog muza. Niti ja volim da provociram druge zene i da pricam gde se njihov muz nalazi i sta radi.
Imala sam takvu koleginicu, uvek bi nasla priliku da mi kaze: "Cudim se kako si ti tako sigurna u njega... Mlad, zgodan, uspesan, pa jos i cesto putuje, zene ga vole, a sigurno i on njih, bla bla... ipak je on muskarac bla, bla..." :roll:
Ok, tolerisala sam joj to nekoliko puta ali mi je pukao film i na fin nacin sam se postavila na svoje mesto... :whistling:
 
Setila sam se kad sam bila mala jedan deda je u prolazu stalno zbijao shale sa mnom i sa sestrom kako ce da nam ukrade babu i mi smo ga mrzele zbog toga.:zcepanje:

:rotf::rotf::rotf:
jao i kod nas su bile te price
a posebno kad se neka baba malo sredjuje,ili nosi svetle bluze,odmah je smekerka i dede odlepe:lol:
inace sto se tice teme ne volim takve sale ni da slusam ni da pravim,to rade osobe koje nemaju sta drugo da pricaju
 
Kako reagujete i kako se treba postaviti kad vas neko namjerno provocira u vezi momka, muža?
Posebno ako radite na istom mjestu i skoro svaki dan vam neko govori kao u šali gdje se on nalazi, s hrpom žena i sl. Ukrala sam vam momka, muža za jednu kućnu posjetu ... jeste sve to pomalo šala, ali kada se dešava skoro svaki dan kako bi se vi postavile?

Mene je jedna osoba non stop provocirala, ne na taj način, ali slično, a nisam mogla da je izbegnem, bile smo povezane poslom.
U početku sam se nervirala, smišljala pola dana šta će ona meni da kaže, pa šta ću ja njoj... na kraju sam jednostavno prestala da obraćam pažnju, a igrom slučaja, i nju su životni tokovi posle toga odveli van moje sfere. Kad i slučajno dođemo u kontakt, ne obraćam mnogo pažnju na nju. Kontam da joj je trebala publika, pa kad nije imala koga da nervira, onda joj vše i nije bilo interesantno da proziva ...
To govorim o onim "finim" provokacijama, koje su kaobajagi šala :).

BIlo je i direktnih provokacija od strane jedne osobe, i ta osoba je - izletela napolje iz kuće :lol: .
 
Kako reagujete i kako se treba postaviti kad vas neko namjerno provocira u vezi momka, muža?
Posebno ako radite na istom mjestu i skoro svaki dan vam neko govori kao u šali gdje se on nalazi, s hrpom žena i sl. Ukrala sam vam momka, muža za jednu kućnu posjetu ... jeste sve to pomalo šala, ali kada se dešava skoro svaki dan kako bi se vi postavile?
naucila sam da krajnje necenzurisan i sto bukvalniji odgovor rezultira povlacenjem provokatora
 

Back
Top