~BARD OF ANDUAT~ FRP CLUB!

Mako:
da, ali zadnji put pre 7 godina, od tada se drustvo raspalo... :(

nema nista bolje od frp-a... samo character sheet, olovka i kockice... i dobar game master!

eh, voleo bih ponovo...
SAMO OPUSTENO :!:Veruj nije nikakav problem ako zelish ponovo da zaigras!Kod nas u clubu godiste je nebitno,ima nas matorih,a ima i mladjih.Bitna je igra!Mi smo na Vozdovcu,nekih 15-ak min od Slavije :!: Javni se :twisted:
 
shishmish01:
A shta je to "FRP" ???

FRP ti je igra u kojoj vodis tvog prethodno napravljenog lika korz misije i zadatke koje dobijesh od game mastera (coveka koji vodi igru opisuje mesta na kojim se nalazis). Igra se igra jos uz pomoc kockica (sestostranih, desetostranih, dvansetostranih...). I jedna od najbitnijih stvari je da ostanes ziv.
To ti je ukratko receno
 
Leea:
shishmish01:
A shta je to "FRP" ???

FRP ti je igra u kojoj vodis tvog prethodno napravljenog lika korz misije i zadatke koje dobijesh od game mastera (coveka koji vodi igru opisuje mesta na kojim se nalazis). Igra se igra jos uz pomoc kockica (sestostranih, desetostranih, dvansetostranih...). I jedna od najbitnijih stvari je da ostanes ziv.
To ti je ukratko receno
BRAVO LEEA,tako treba :wink:
 
CYBERVRAC:
Leea:
shishmish01:
A shta je to "FRP" ???

FRP ti je igra u kojoj vodis tvog prethodno napravljenog lika korz misije i zadatke koje dobijesh od game mastera (coveka koji vodi igru opisuje mesta na kojim se nalazis). Igra se igra jos uz pomoc kockica (sestostranih, desetostranih, dvansetostranih...). I jedna od najbitnijih stvari je da ostanes ziv.
To ti je ukratko receno
BRAVO LEEA,tako treba :wink:

Hvala! Ali igrati FRP bilo da je u proslosti ili buducnosti ne zaboravan je dogadjaj i mnogo je bolje nego igrice na kompu
 
Leea:
CYBERVRAC:
Leea:
shishmish01:
A shta je to "FRP" ???

FRP ti je igra u kojoj vodis tvog prethodno napravljenog lika korz misije i zadatke koje dobijesh od game mastera (coveka koji vodi igru opisuje mesta na kojim se nalazis). Igra se igra jos uz pomoc kockica (sestostranih, desetostranih, dvansetostranih...). I jedna od najbitnijih stvari je da ostanes ziv.
To ti je ukratko receno
BRAVO LEEA,tako treba :wink:

Hvala! Ali igrati FRP bilo da je u proslosti ili buducnosti ne zaboravan je dogadjaj i mnogo je bolje nego igrice na kompu
Naravno,zato sam i osnovao club :DMogu ti reci da nam je super i ima dovoljno naroda za Rol.KO JE JEDNOM PROBAO FRP TAJ JE NAKON TOGA SKORO BATALIO COMP IGRE.Sta je sa tobom,igras li jos :?: :wink:
 
jagodica:
moze li to da se igra preko foruma npr?
ili je bolja mailing lista
aj pochni negde
Moze,mada je IN LIVE zaista mnogo bolje!Problem je jedino u bacanju kockica :wink:Sto se Karakter likova tice nije tolika frka,a za pricu po pitanju avanture nema brines :!:Mislim da je bolja mailing lista.Ovako uvek neka dijabola moze da smara :wink:
 
A sto se Betty tice, ma ona je jos i dobra... Ja dok sam se mlatio FRP-om (sto ce reci do pre nekih 3-4 godina) bio nabavio sve moguce i nemoguce setove kockica... I tako ja imao par nekih perverzno-plavicasto-prozirnih d10 kockica... Koje je moja 'lepsa polovina' u to vreme bacila u WC solju i povukla vodu... I to sve zato sto je ona htela te veceri da ide u neki bioskop da gleda ljubavne pricice, a ja se bio dogovorio s' ortacima da teramo FRP :lol: ... Ne mogu vam opisati kako sam besan bio tada... Taj dan je zavrsio moju FRP karijeru ;) ... Kad razmislim, pa ima necega i u tome dobro... Ne znam kako bih danas izdrzao trosenje vremena kakvo zahteva FRP...
 

Back
Top