Која је најбеднија земља на свету(после Русије)?

После Русије најбеднија земља на свету је

  • Србија

  • Украјина

  • Белорусија

  • Молдавија

  • Северна Кореја

  • Мијанмар

  • Куба

  • Хаити

  • Грчка

  • Македонија

  • Босна и Херцеговина

  • Ирак

  • Сомалија или нека друга афричка земља

  • Аргентина

  • нека друга, навести која


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Која је по вама најбеднија земља после Русије? Кад кажем бедна не мислим толико на економско сиромаштво колико на општу депресију посматране нације. Најбеднија је она земља којој је Бог дао много, дао прилику да буде моћна и богата али су унутрашњи и спољни фактори довели до тога да буде јадна и бедна. Очигледно је Русија најбољи пример, она је без конкуренције најгора земља на свету јер кад је упоредимо са неком веома сиромашном, пропалом земљом попут Сомалије, можемо видети да чак и такве земље имају предности у односу на Русију јер на пример немају проблема са белом кугом и имају мању стопу већине социјалнопатолошких појава. Аутодеструкција је главна особина и истовремено главни проблем руске нације.

Е сад доста о Русији, она у ствари није тема, али сам је узео за пример да би вам приближио о чему се овде ради. Дакле која је по вама друга најгора најбеднија земља после Русије? Као логичан предлог се намећу земље руски сателити попут Украјине, Белорусије, Молдавије, затим земље Балкана попут Србије, Босне или Македоније, и за Грчку има ту места... Сматрам да је овај регион источне и југоисточне Европе најбеднији зато што по нивоу образованости нације спадамо у развијени свет, али од тога имамо слабо економске користи, овде се знање већином употребљава у негативне сврхе или се просто побегне из овог дела света. Због свега тога треба очекивати да ће за 20 до 50 година овај део свет бити светска вукојебина, онаква каква је данас Африка.

Но да не дужим, започните дискусију и гласајте, па ћу накнадно додати и образложити свој став.
 
Srbija.
Da ima pametnih, pa da pokrenu industriju, poljoprivredu, izvoz, umesto sto uvozimo gluposti i placamo carine na proizvode koji se prave u zemlji, pa obogatili bi se enormno!

Obrazovanje nam je slj. Do pre 20ak godina u svakoj generaciji bilo je ponekoliko strucnjaka... danas 90 % studenata studira zbog "zvanja", ne zbog znanja, i o zivotu pojma nema.

Mladi masovno hoce da napuste zemlju.


Eto, nayebali smo. I gori smo od Rusije 100 x.
 
Русија је најславнија земља на свету после Србије. Слава Србији и Русији. До победе!!!

Немој мислити да је не желим у то, али да би то успело, треба бар да 51% верује у то. Чињеница је пак да је бар 70% Срба и 90% Руса у тешкој депресији, недостатку вере у себе и наде у боље сутра.
 
plava_srbija_rusija_mala.jpg


:cmok2:

ово иде у аватар )))
 
Mogao bih nabrojati bar 120 država gorih za život od Rusije ali samo se osvrni po komšiluku; Makedonija, Bugarska, Crna Gora. Za Srbiju ne kažem ništa, pristrasan sam.

Делимично се слажем да су Руси у солидној економској ситуацији кад се упореди са сиромашним делом света, али проблем је у стању њиховог духа и колективне свести нације. Међутим нису, они тема, мене занима ко је најгори иза њих и јесмо ли то ми или ми се само чини?
 
Делимично се слажем да су Руси у солидној економској ситуацији кад се упореди са сиромашним делом света, али проблем је у стању њиховог духа и колективне свести нације. Међутим нису, они тема, мене занима ко је најгори иза њих и јесмо ли то ми или ми се само чини?

A RUSIJA PROPADA BLABLABALABALABALABNALABAPAPAJHHALABALBALABALABALABALABA
 
Srbija.
Da ima pametnih, pa da pokrenu industriju, poljoprivredu, izvoz, umesto sto uvozimo gluposti i placamo carine na proizvode koji se prave u zemlji, pa obogatili bi se enormno!

Obrazovanje nam je slj. Do pre 20ak godina u svakoj generaciji bilo je ponekoliko strucnjaka... danas 90 % studenata studira zbog "zvanja", ne zbog znanja, i o zivotu pojma nema.

Mladi masovno hoce da napuste zemlju.


Eto, nayebali smo. I gori smo od Rusije 100 x.

Проблем је у томе што нико не разуме:

1. РАД СТРАНИХ СЛУЖБИ УНУТАР ДРЖАВЕ, и

2. РАД МЕДИОКРИТЕТА ДРЖАВЉАНА ДРЖАВЕ.
 
a gde je usa u ovoj anketi,zemlja u kojoj zive debili i retardi koji se orjentisu time kako im se servira na tv,zemlja sa najimbecilnijim stanovnistvom

Како може бити неко бедан ако је како и сам кажеш несносно глуп, али и несносно јак па га се сви плаше. Три врлине које највише ценим код човека су снага, глупост и богатство.
 
HAHAHA PA VIDI SE DA SI PRIPADNIK NAJIMBECILNIJE NACIJE NA SVETU.........

Нисам нажалост глупи Американац већ паметни сиромашни Србин. Поклонио бих сву своју интелигенцију за зелену карту и 30.000 долара.
 
Која је по вама најбеднија земља после Русије? Кад кажем бедна не мислим толико на економско сиромаштво колико на општу депресију посматране нације. Најбеднија је она земља којој је Бог дао много, дао прилику да буде моћна и богата али су унутрашњи и спољни фактори довели до тога да буде јадна и бедна. Очигледно је Русија најбољи пример, она је без конкуренције најгора земља на свету јер кад је упоредимо са неком веома сиромашном, пропалом земљом попут Сомалије, можемо видети да чак и такве земље имају предности у односу на Русију јер на пример немају проблема са белом кугом и имају мању стопу већине социјалнопатолошких појава. Аутодеструкција је главна особина и истовремено главни проблем руске нације.

Е сад доста о Русији, она у ствари није тема, али сам је узео за пример да би вам приближио о чему се овде ради. Дакле која је по вама друга најгора најбеднија земља после Русије? Као логичан предлог се намећу земље руски сателити попут Украјине, Белорусије, Молдавије, затим земље Балкана попут Србије, Босне или Македоније, и за Грчку има ту места... Сматрам да је овај регион источне и југоисточне Европе најбеднији зато што по нивоу образованости нације спадамо у развијени свет, али од тога имамо слабо економске користи, овде се знање већином употребљава у негативне сврхе или се просто побегне из овог дела света. Због свега тога треба очекивати да ће за 20 до 50 година овај део свет бити светска вукојебина, онаква каква је данас Африка.

Но да не дужим, започните дискусију и гласајте, па ћу накнадно додати и образложити свој став.


SAMO LUD ČOVEK MOŽE DA KAŽE DA JE RUSIJA NAJBEDNIJA ZEMLJA NA SVETU
 
Action against hunger hunger in america-Not having enough to eat has become a problem for one in eight Americans. That is the reason Samantha Harris, who anchors the CBS show "The Insider," is teaming up with the Kellogg Company to help Feeding America, the country's leading hunger relief organization. Kellogg is donating one day's worth of its cereal production, which equals more than 55-million servings, to Feeding America to help out Americans in need.

Harris says hunger in america is a huge issue because of the tough economy, with 36 million people going hungry including 12 million children.
1265962_f260.jpg
 

Back
Top