Da li mozes nekoga zavoleti dopisujuci se sa njim ?

Bad_Wolf:
-Da li moze Porshe da ide preko 300km/h?
-Neee! Nije moguce - jer znate ja se vozim ficom, a Porshe nisam nikada videla/o...
Ja se jesam zaljubila na taj nacin. Jednom. I ta veza traje vise od godinu ipo. Hocu da kazem - taj prvi osecaj, dok smo se dopisivali, sasvim je drugaciji od onog koji dolazi kasnije, kad nekog zaista upoznas. Tako da... Sve je stvar slucaja. Ali, mislim da se to ne moze nazvati ljubavlju. Pogotovo sto ne govore svi na istinu o sebi tako da - i ako volis nekog - ne mozes znati volis li NJEGA ili projekciju koju je on stvorio u tvojoj glavi... :roll:
Takodje - nije iskljuceno da ti toj osobi, dok je ne upoznas, pripisujes neke osobine koje ona ne poseduje, ali koje silno zelis da u njoj pronadjes. Dakle - nista nije sigurno dok ne dodje do pravog kontakta. Dok ta osoba ne postane - ziva i STVARNA, a ne stvar imaginacije...
 
apotekarka:
chokolada:
Ja mislim da moze. Mozda ne zavoleti, ali sigurno se coveku moze neka osoba strasno svideti, da covek pozeli da je upozna. A posle upoznavanja... :wink:
Tada se vidi kako je i sta je i tada se mozda i zavoli!
Evo ja bih bas volela da upoznam nekoga (necu da kazem koga tajna je) :wink:

Sigurno mene! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
To sigurno. :wink: :lol:
Samo nas je sramota da kazemo... :oops: :wink: :lol:
 
dadap:
apotekarka:
chokolada:
Ja mislim da moze. Mozda ne zavoleti, ali sigurno se coveku moze neka osoba strasno svideti, da covek pozeli da je upozna. A posle upoznavanja... :wink:
Tada se vidi kako je i sta je i tada se mozda i zavoli!
Evo ja bih bas volela da upoznam nekoga (necu da kazem koga tajna je) :wink:

Sigurno mene! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
To sigurno. :wink: :lol:
Samo nas je sramota da kazemo... :oops: :wink: :lol:

Pst!
Provaliće.... :wink:
 
apotekarka:
dadap:
apotekarka:
chokolada:
Ja mislim da moze. Mozda ne zavoleti, ali sigurno se coveku moze neka osoba strasno svideti, da covek pozeli da je upozna. A posle upoznavanja... :wink:
Tada se vidi kako je i sta je i tada se mozda i zavoli!
Evo ja bih bas volela da upoznam nekoga (necu da kazem koga tajna je) :wink:

Sigurno mene! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
To sigurno. :wink: :lol:
Samo nas je sramota da kazemo... :oops: :wink: :lol:

Pst!
Provaliće.... :wink:
Joj, šta bih dao da vidim to :lol:
 

Back
Top