Posle kiše...

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.871
... je uvek blato. Blato se osuši tek kad dođe sunce.

Kad vam je loš period, kad ste razočarani i tužni (kiša), da li ste toliko ranjivi da neko može još više da vas iskoristi i povredi (blato), pre nego što uspete da se izdignete i dočekate ono pravo (sunce)?
 
... je uvek blato. Blato se osuši tek kad dođe sunce.

Kad vam je loš period, kad ste razočarani i tužni (kiša), da li ste toliko ranjivi da neko može još više da vas iskoristi i povredi (blato), pre nego što uspete da se izdignete i dočekate ono pravo (sunce)?

...ma jok...ja umem i volim da budem sama...ako sam povredjena cooliram dok me ne prodje...ne znam ni kada prodje iskreno, valjda kada mi se neko dopadne...medjutim ne mora samo sunce da ocvrsne i stegne blato, susi se ono i po oblacnom vremenu samo malo sporije ali fino natenane...a natenane je uvek bolje i manja je sansa da nastanu pukotine u zemlji kao kada upece jaka zvezda u nezno blato...
 
ja volim da gacam po blatu i da ga dzaram stapicem :) ja kad padnem na dno to je bas onako do kraja. posle toga sam samo ravnodusna. i onda...ne mozeeeeeeeee mi niko nistaaaaaaaa jaca saaaaam od sudbineeeeeeeeeeee!
 
... je uvek blato. Blato se osuši tek kad dođe sunce.

Kad vam je loš period, kad ste razočarani i tužni (kiša), da li ste toliko ranjivi da neko može još više da vas iskoristi i povredi (blato), pre nego što uspete da se izdignete i dočekate ono pravo (sunce)?

Ono mislis mala me prevari pa odvede na vruc kres :cool:
Pa moze,moze :)
 
... je uvek blato. Blato se osuši tek kad dođe sunce.

Kad vam je loš period, kad ste razočarani i tužni (kiša), da li ste toliko ranjivi da neko može još više da vas iskoristi i povredi (blato), pre nego što uspete da se izdignete i dočekate ono pravo (sunce)?

hmh...
obicno sam tada povucena i nekako sva u sebi, sva unutra. tada retko ko moe d ami pridje zaista, dok svi ti procesi samooporavka rade u meni. znaci, ne, ne povrede me...taj neki mehanizam me uvuce unutra....
 
... je uvek blato. Blato se osuši tek kad dođe sunce.

Kad vam je loš period, kad ste razočarani i tužni (kiša), da li ste toliko ranjivi da neko može još više da vas iskoristi i povredi (blato), pre nego što uspete da se izdignete i dočekate ono pravo (sunce)?

Sad sam se prevrnula od smejanja...:rotf:Posle kise - i sad tu ocekujem rec sunce,kad ....:rotf:

:think:

Kisu jako volim,pravu kisu,a tuga,povredjenost(razocarenje je nekako decji termin bez ikakve zelje za omalovazavanjem)...tada hmm...pa,bolje me je ne dirati.Kod mene uglavnom munje i gromovi.Povlacim se ,jer povredicu ljude oko sebe vrlo lako i vrlo jako.

Ne mislim da je ikad blato.Nekako blato mi je asocijacija za prljavo,a prljavo se nikad ne osecam.
Kad sam povredjena uglavnom sam kao furija.Mogu napraviti i krupne i trajne rezove.Mogu se okrenuti i otici bez zaljenja.Mogu prosuti istinu surovo i hladno u lice.Drugim recima gubim svako razumevanje za drugog,postajem hladna i racionalna potpuno.Zavisi koliko sam povredjena i cime.
Iskoristenost?Biti iskoristen?Hmm.....odavno sam usla u godine kada drugi ne mogu da me iskoriste odnosno to osecanje ne mogu da imam.

Kada mi je los period povucem se da druge ne bih povredila,da zalecim svoje rane,da razmislim,da smirim svoje gromove i munje.Hmm...tako nekako je kod mene.
 
Sad sam se prevrnula od smejanja...:rotf:Posle kise - i sad tu ocekujem rec sunce,kad ....:rotf:

efekat zbunjivanja :D

:think:

Kisu jako volim,pravu kisu,a tuga,povredjenost(razocarenje je nekako decji termin bez ikakve zelje za omalovazavanjem)...tada hmm...pa,bolje me je ne dirati.Kod mene uglavnom munje i gromovi.Povlacim se ,jer povredicu ljude oko sebe vrlo lako i vrlo jako.

Ne mislim da je ikad blato.Nekako blato mi je asocijacija za prljavo,a prljavo se nikad ne osecam.
Kad sam povredjena uglavnom sam kao furija.Mogu napraviti i krupne i trajne rezove.Mogu se okrenuti i otici bez zaljenja.Mogu prosuti istinu surovo i hladno u lice.Drugim recima gubim svako razumevanje za drugog,postajem hladna i racionalna potpuno.Zavisi koliko sam povredjena i cime.
Iskoristenost?Biti iskoristen?Hmm.....odavno sam usla u godine kada drugi ne mogu da me iskoriste odnosno to osecanje ne mogu da imam.

Kada mi je los period povucem se da druge ne bih povredila,da zalecim svoje rane,da razmislim,da smirim svoje gromove i munje.Hmm...tako nekako je kod mene.

ne da se ti osećaš prljavo, nego da te u tom ranjivom emotivnom sranju neko iskoristi... da je taj neko, figurativno, blato
 
... je uvek blato. Blato se osuši tek kad dođe sunce.

Kad vam je loš period, kad ste razočarani i tužni (kiša), da li ste toliko ranjivi da neko može još više da vas iskoristi i povredi (blato), pre nego što uspete da se izdignete i dočekate ono pravo (sunce)?

ne, baš naprotiv, mene povrede kada se opustim i kada mi se senzori za nevolje uljuljkaju u dobro raspoloženje i HI stanje.
kada dobijem po nosu, onda progledam:rtfm:
nabacim oklop oko ranjenog srdašca i dušice, uključim senzore, skenere, sve što znam i umem i pazim....to traje jedno vreme dok se opet ne zaboravim, spustim gard i popijem nokaut.:sad2:
 
... je uvek blato. Blato se osuši tek kad dođe sunce.

Kad vam je loš period, kad ste razočarani i tužni (kiša), da li ste toliko ranjivi da neko može još više da vas iskoristi i povredi (blato), pre nego što uspete da se izdignete i dočekate ono pravo (sunce)?
mora sve to tako da bude
i dobro je
i blato i zlato i sve sve
 
blato je lekovito.
izvlaci neke boljke od ranije.
i malo ocvrsne to sto popusti i povuce vlagu posle kise.

sunce nije bas tako dobro ako stalno udara u glavu, to znamo nismo mali.
a i ne radujes mu se isto ako duugo traje.
valja malo pokisnuti, ali ne bas da se budj uhvati.
 

Back
Top