Drugarice, prokletnice

...šta učini tiiiiiii :orkestar:

  • Odbiću je, ali devojci (ženi) neću ništa reći

  • Odbiću je, i sve ispričati

  • Kresnuću je, i prećutaću

  • Kresnuću je, ali ću da ispričam jer će me pojesti savest

  • Potrudiću se da sazna od nekog drugog kakvu drugaricu ima

  • Reći ču njenom mužu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.871
E, ovako ide priča:

Dečku je došla najbolja drugarica njegove žene, i rekla mu da hoće sex. On je nije odbio (bio bih lud da sam to uradio - njegove reči), i tu se priča završava.
On je oženjen, ona je udata.

Dragi moji, da ste vi bili na njegovom mestu, šta biste uradili? :think:
Drage moje, možete i vi da odgovarate, obrnite uloge ili se stavite u ulogu prevarene žene, pa raspalite :super:

P.S. ovo mi je ispričao kao ilustraciju da nema prijateljstva među ženama :think:
 
Poslednja izmena:
E, ovako ide priča:

Dečku je došla najbolja drugarica njegove žene, i rekla mu da hoće sex. On je nije odbio (bio bih lud da sam to uradio - njegove reči), i tu se priča završava.
On je oženjen, ona je udata.

Dragi moji, da ste vi bili na njegovom mestu, šta biste uradili? :think:
Drage moje, možete i vi da odgovarate, obrnite uloge ili se stavite u ulogu prevarene žene, pa raspalite :super:

P.S. ovo mi je ispričao kao ilustraciju da nema prijateljstva među ženama :think:

Nisi nam rekla KAKVA je "najbolja drugarica njegove zene" ;)

To je jako bitno za dat odgovor :mrgreen:
 
ne znam ništa o njoj, nisam je nikad videla

Pa to je glavno. Naravno da ne bih prevario zenu (ako bih je ima' ) s nekim ko je gori od nje. Sramota je i greo'ta, a pokaza bih s tim veliko nepostovanje. Tako da ako je naki gabor naravno da ne bih ni u ludilu.
A ako je vrh :) onda sam, vjerovatno vec zamisljao sex s njom :D
Tako da mi u tom slucaju ne bi tesko palo da panem za otadzbinu. :cool:
 
E, ovako ide priča:

Dečku je došla najbolja drugarica njegove žene, i rekla mu da hoće sex. On je nije odbio (bio bih lud da sam to uradio - njegove reči), i tu se priča završava.
On je oženjen, ona je udata.

Dragi moji, da ste vi bili na njegovom mestu, šta biste uradili? :think:
Drage moje, možete i vi da odgovarate, obrnite uloge ili se stavite u ulogu prevarene žene, pa raspalite :super:

P.S. ovo mi je ispričao kao ilustraciju da nema prijateljstva među ženama :think:

A sta ako ga samo zena proverava preko drugarice:mrgreen:?

Na takvu varijantu bi pristao samo debil jer se istina sazna ocas posla...cak i ako se vara moze da se vara sa stilom...tresce ga groznica svaki put kada njih dve odu na kafu, odakle on zna njene motive:manikir:
 
A sta ako ga samo zena proverava preko drugarice:mrgreen:?

Na takvu varijantu bi pristao samo debil jer se istina sazna ocas posla...cak i ako se vara moze da se vara sa stilom...tresce ga groznica svaki put kada njih dve odu na kafu, odakle on zna njene motive:manikir:

utvrdili smo da ga ne proverava, jer do sada nije bilo nikakve reakcije
drugo, ne verujem da će joj drugarica uopšte i reći, jer ni sama neće da rizikuje svoj brak
 
utvrdili smo da ga ne proverava, jer do sada nije bilo nikakve reakcije
drugo, ne verujem da će joj drugarica uopšte i reći, jer ni sama neće da rizikuje svoj brak

...a sto bi htela bas sa njim? Uvek bih strepela da sam na njegovom mestu na sta ce to izaci odakle znas ko je koliko lud i sta je sposoban da uradi...lepo varas sa nepoznatim nema glava da te boli:mrgreen:
 
...a sto bi htela bas sa njim?

hmmm
poprilično moćan u poslu kojim se bavi, mlad, fino izgleda... verovatno joj je to bilo dovoljno

Uvek bih strepela da sam na njegovom mestu na sta ce to izaci odakle znas ko je koliko lud i sta je sposoban da uradi...lepo varas sa nepoznatim nema glava da te boli:mrgreen:

isto ovo sam mu i ja rekla
uveren je da ona neće rizikovati svoj brak
 
E, ovako ide priča:

Dečku je došla najbolja drugarica njegove žene, i rekla mu da hoće sex. On je nije odbio (bio bih lud da sam to uradio - njegove reči), i tu se priča završava.
On je oženjen, ona je udata.

Dragi moji, da ste vi bili na njegovom mestu, šta biste uradili? :think:
Drage moje, možete i vi da odgovarate, obrnite uloge ili se stavite u ulogu prevarene žene, pa raspalite :super:

P.S. ovo mi je ispričao kao ilustraciju da nema prijateljstva među ženama :think:

Znajuci sebe verovatno bih je odbio, a posle bi **** sebi glavu zasto nisam...
 

Back
Top