Misaoni obrazac i sifre koje ga aktiviraju

gost 222551

Domaćin
Poruka
4.780
Culi ste za pojam "misaoni obrazac"? Znate li sta to uopste znaci?

Svaki misaoni obrazac koji se koristi u vojsci,raznim okultnim grupama i parapsiholoskim organizacijama,ima svoju sifru koja ga pokrece Dakle,svaki misaoni obrazac ima sifre koje ga pokrecu,aktiviraju To se moze izvoditi na osobi,dakle pojedinacno,a moze na grupi ljudi,cak na cijelom jednom narodu Culi ste za razne samoubilacke akcije koje se desavaju po cijelom svjetu..sve to je pokrenuo samoubilacki program koji ima svoju sifru Pri izgovoru odredene sifre,aktivira se misaoni obrazac i desava se ono za sta je on u stvari namjenjen


Sifra "Iris 301"...njeno znacenje objavljeno je u knjizi "Prvi Svetski parapsiholoski rat" u njoj su zapisane poruke i zelje objavljene 1998.a ostvarene krajem 2000.g.
"sifra "Iris 301" je u stvari,zgusnut misaoni obrazac ili mentalni cip koji prolaskom kroz svest i podsvest ljudi pokrece odredenu matricu preko koje priroda pomaze da se ostvare zelje i namjere sadrzane u sifri Ona usmjerava skrivene sile da ucestvuju u naduzrocnom stvaranju buducnosti....



U vrijeme Klintona,kao deo vojske SAD, na Balkan su poslate crnomagijaske vudu jedinice Cilj im je bio da se obracunaju sa Grupom "69" Sredista vudu magije su bila u New Orleans i Porto Prensa Posto su ostali bez Bozje zastite,oba ta grada su stradala u poplavi,odnosno zemljotresu.....Mnogi su primjeri misaonih obrazaca i stravicnih stvari koje se desavaju njihovom primjenom,ali,jedan takav misaoni obrazac je sprecio americke vudu jedinice da oslabe moc grupe 69 Kljuc sifre misaonog obrasca grupe 69 je jos uvijek za cijeli svijet misterija.



Stvarni uspesi grupe 69,se procenjuju na osnovu stepena izvršenja praktičnih zadataka. Na primer, ako se učinak protivavionske odbrane meri brojem fizički oborenih aviona, uspeh u naduzročnoj odbrani se određuje po broju neobjašnjivo oborenih letilica – po merilima da se stvarno radi o naduzročnom delovanju (unapred objavljeno predviđanje, neobične podudarnosti misli i događaja, jasni znaci i znamenja, nejasni fizički uzroci...)

Budući da je rad Grupe, u dosadašnjem obliku, završen 12. 12. 2008. godine, sada ću izneti i podatke koji su bili strogo poverljivi. Svrha je da se što više ljudi upozna sa onim što je urađeno i da se ispravkom pogrešaka rad Grupe usavrši i uzdigne na nivo duhovnog viteštva

Srpskim svetlosnim ratnicima,predsedavao je Ranđel, vođa tima 11 VUD i pripadnik još nekih timova, među kojima je i 49 DDD.
Evo jedanog dijela proglasa,koji je javnosti uputila Svetska duhovna mreža “Kao opomena i upozorenje zbog nepravednog i nečovečnog ponašanja SAD, doći će do masovnih, neobjašnjivih padova njihovih vojnih letilica. To će biti taktički napadi nekih timova iz Svetske duhovne mreže. Mreža obuhvata 64 grupe sa stotinama jedinica, hiljadama timova (oko 4096) i preko dvanaest hiljada pripadnika širom sveta. Pošto se pripadnici timova menjaju, zavisno od zadataka, broj osoba koje su uključene u Mrežu premašuje 64 hiljade i neprekidno se grana i uvećava. Grupe, jedinice, timovi i pripadnici, uključeni u Svetsku duhovnu mrežu, razmenjuju podatke na astralnom, naduzročnom i natčulnom nivou. To su osobe sa posebnim svojstvima. Zajedničko usmereno delovanje se ostvaruje satreperavanjem najnižih moždanih talasa. Ta energetska polja su bliska Šeldrejkovoj morfogenetskoj matrici.
Zbog toga se mnogi uticaji, koji dovode do ostvarenja unapred predviđenih događaja, mogu podvesti pod osnovni zakon: kakva setva, takva žetva! Što se tiče vojnih letilica SAD, one će biti ritualno gađane astralnim strelama odapetim iz zakrivljenih persijskih lukova. Te strele su misaoni vektori podkvantne energije, koju prenose moždani talasi učestalosti oko jednog herca, i ispod ove vrednosti, koji se kreću iz astralnog polja. Kad se talasi raspu po zemaljskim ciljevima, nalaze metu gde je uticaj tih talasa saobrazan sa fizičkim i drugim slabostima pilota i letilica. To se obično pokaže kao kvar na električnim postrojenjima, ili kao uticaj na svest, misli i ponašanje pilota. Obaranje vojnih letilica SAD vrše pojedinci. To će biti sporadični snažni udari, a ne organizovani napad cele Mreže. U navedenom smislu, a na osnovu spontano ispoljenih znakova, naš tim T-11 VUD povezan je sa misaonim obrascem (mentalnim čipom) koji glasi: zbog nepravednog i nečovečnog ponašanja SAD, doći će do neobjašnjivih padova njihovih vojnih letilica i delovanja na ostala njihova materijalna dobra. Ta dejstva će pratiti jasni simbolički znaci da se ispunjava osnovno načelo: kakva setva, takva žetva. Suština ovog upozorenja je u poruci vladi SAD – vaša sudbina je u vašim rukama. Navedeni misaoni obrasci su objavljeni aprila meseca 1996. godine

Misaoni obrazac se, samo dan po objavljivanju, u potpunosti preslikao kao fizički događaj. Pošto se misaoni obrasci razgranavaju ka budućnosti, ovaj događaj je nagovestio još snažnije udare na SAD, povezane sa Njujorkom i avionskim udesima. Da je promenila ponašanje prema Srbima, u čijoj je osnovi nepravedan odnos, vlada SAD je mogla da izmeni dalji tok događaja, ali do toga nije došlo.

(http://www.treceoko.novosti.rs/code/navigate.php?Id=182&editionId=45&articleId=236)
 
Bog je dao sve.....samo malo ko to iskoristi
Pomisli samo koliko je mali procenat ljudskog mozga istrazen........sta mislis kad bi ga koristili u punom kapacitetu?

mozak je verovatno organ koji najmanje koristimo... malim kapacitetom... samo oko 5%...
da li to znači da smo zdravi? šta bi bilo da bubreg koristimo samo 5%? da li bi bili svrstani u red bubrežnih bolesnika ili makar u rizičnu grupu?
 
Bog je dao sve.....samo malo ko to iskoristi
Pomisli samo koliko je mali procenat ljudskog mozga istrazen........sta mislis kad bi ga koristili u punom kapacitetu?

ali, ja mislim da je ovo pak djavo dao, a Bog samo gledao... Naravno dozvolio, da vidimo dokle smo spremni da odemo...

mozak je verovatno organ koji najmanje koristimo... malim kapacitetom... samo oko 5%...
da li to znači da smo zdravi? šta bi bilo da bubreg koristimo samo 5%? da li bi bili svrstani u red bubrežnih bolesnika ili makar u rizičnu grupu?

Ko kaze da i bubreg koristimo 100%, svaki dan saznajemo da nismo u pravu...
Ko bi poverovao da je zemlja okrugla 1400.?! Niko, a 100 godina kasnije, SVI!
Tako da, nista me ne bi iznenadilo...
 
zanimljivo... :confused: ali jedino cudno u svemu ovde je, zasto je Bog dao nama toliku moc, ne mislim nama kao naciji vec uopsteno!?
svi mi izviremo iz Boga i zapravo se nikada potpuno ne odvajamo od njega. Zivot na Zemlji je kao pozorisna predstava. Od tvorca se projektuje samo jedan deo duse kao ''nasa individualna dusa'' i ''inkarnira se''. To znaci da smo sve to mi: sam Tvorac koji sanja da je individualna dusa i kako je to. Cela egzistencija je njegova imaginacija, san.
Analogno tome i mi sanjamo da smo nesto drugo nego ono sto jesmo i tako zivimo u iluziji.
Radimo isto sto i Tvorac samo na individualnom planu.
 
svi mi izviremo iz Boga i zapravo se nikada potpuno ne odvajamo od njega. Zivot na Zemlji je kao pozorisna predstava. Od tvorca se projektuje samo jedan deo duse kao ''nasa individualna dusa'' i ''inkarnira se''. To znaci da smo sve to mi: sam Tvorac koji sanja da je individualna dusa i kako je to. Cela egzistencija je njegova imaginacija, san.
Analogno tome i mi sanjamo da smo nesto drugo nego ono sto jesmo i tako zivimo u iluziji.
Radimo isto sto i Tvorac samo na individualnom planu.

zanimljiva konstatacija koja mi se svidja... zasluzio si bonu! :mrgreen:
 
ali, ja mislim da je ovo pak djavo dao, a Bog samo gledao... Naravno dozvolio, da vidimo dokle smo spremni da odemo...
da je tvorac želeo ovce ne bi napravio ljude... zašto misliš da đavo nije samo tamna strana tvorca koju svi manje, više nosimo u sebi... je l si čuo nekad za put zmije i put goluba?

Ko kaze da i bubreg koristimo 100%, svaki dan saznajemo da nismo u pravu...
Ko bi poverovao da je zemlja okrugla 1400.?! Niko, a 100 godina kasnije, SVI!
Tako da, nista me ne bi iznenadilo...
neko ga koristi više, neko manje... to je individualna stvar kao i sa mozgom...
da je zemlja okrugla nisu verovali neupućeni i oni u čijem je interesu bilo da se istina ne sazna... to što su 100 godina kasnije odjednom svi verovali samo je dokaz kako se lako masom manipuliše... to spada u domen nametanja mišljenja a ne verovanja...

Bravo za post, apsolutno se slazem sa tobom
pošalji mi onda reputaciju... :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top