Tako mi treba da se izgubim,i od svega da se odmorim...

mala vestica

Aktivan član
Poruka
1.671
joj,kako mi je ova pjesma podsjeca na ljeto,more,i sve to,mmm....uzmi sve sto je potrebno i pakuj se,idemoo...:)..Imate li vi neku ljetnju pjesmicu koja vas uvijek oraspolozi(kao mene ova,jer me podsjeca da za 20 ak dana palim na ljetovanje :)) ...?I,da,ima u pjesmici jedan dio koji bi da prokomentarisemo zajedno- Malo i djevojku da promjenim, pa nek i mene neko odmjeni - ...Znaci,koliko je moguce ljeti,na moru ostati vjeran i ne podleci iskusenjima koje nudi ljeto? :) Treba li raskinuti prije ljetovanja,a posle ljetovanja se pomiriti,ili treba otici sa partnerom na ljetovanje?
 
joj,kako mi je ova pjesma podsjeca na ljeto,more,i sve to,mmm....uzmi sve sto je potrebno i pakuj se,idemoo...:)..Imate li vi neku ljetnju pjesmicu koja vas uvijek oraspolozi(kao mene ova,jer me podsjeca da za 20 ak dana palim na ljetovanje :)) ...?I,da,ima u pjesmici jedan dio koji bi da prokomentarisemo zajedno- Malo i djevojku da promjenim, pa nek i mene neko odmjeni - ...Znaci,koliko je moguce ljeti,na moru ostati vjeran i ne podleci iskusenjima koje nudi ljeto? :) Treba li raskinuti prije ljetovanja,a posle ljetovanja se pomiriti,ili treba otici sa partnerom na ljetovanje?

pa, ti si hit! :zcepanje:
 
joj,kako mi je ova pjesma podsjeca na ljeto,more,i sve to,mmm....uzmi sve sto je potrebno i pakuj se,idemoo...:)..Imate li vi neku ljetnju pjesmicu koja vas uvijek oraspolozi(kao mene ova,jer me podsjeca da za 20 ak dana palim na ljetovanje :)) ...?I,da,ima u pjesmici jedan dio koji bi da prokomentarisemo zajedno- Malo i djevojku da promjenim, pa nek i mene neko odmjeni - ...Znaci,koliko je moguce ljeti,na moru ostati vjeran i ne podleci iskusenjima koje nudi ljeto? :) Treba li raskinuti prije ljetovanja,a posle ljetovanja se pomiriti,ili treba otici sa partnerom na ljetovanje?

ovo ko onaj spomenar sto smo pisali kasmobili mali
 
Ja ove godine bez problema idem sa drugaricama na more 2. put otkad sam u vezi sa sadašnjim momkom i nema nikakve teorije da bih ga prevarila... Jednostavno idem sa kontom u glavi da se idem odmoriti od učenja, a ne tražiti sebi frajera. :D
A i znam da će mi nedostajati... a kako da prevarim nekog ko mi nedostaje više nego bilo šta?

Na plaži mogu gledati frajere, to nije zabranjeno..al pipkanje i dirkanje... a-a.
 
Zadnja pjesma,prava ljetnja....On te je poljubio dok more se pjeniloo ....,i ti si se zaljubila,mada nisi htjela to...KRIVO JE MORE..ZNAJ,LJETO JE VARLJIVO.tralala,kako sam dobro raspolozena..Yupii :)
jao kako si romanticno zagledana u svetlu buducnost
skorasnjeg letnjeg daška
ispod palme
sa koktelom u ruci
i nagim zgodnim
muskim tjelima
brrrrrrrrrrr smrzla sam se
od prizora
 
joj,kako mi je ova pjesma podsjeca na ljeto,more,i sve to,mmm....uzmi sve sto je potrebno i pakuj se,idemoo...:)..Imate li vi neku ljetnju pjesmicu koja vas uvijek oraspolozi(kao mene ova,jer me podsjeca da za 20 ak dana palim na ljetovanje :)) ...?I,da,ima u pjesmici jedan dio koji bi da prokomentarisemo zajedno- Malo i djevojku da promjenim, pa nek i mene neko odmjeni - ...Znaci,koliko je moguce ljeti,na moru ostati vjeran i ne podleci iskusenjima koje nudi ljeto? :) Treba li raskinuti prije ljetovanja,a posle ljetovanja se pomiriti,ili treba otici sa partnerom na ljetovanje?

:ok::per:
 
pa jeste kad se istucaju dobro sa dlakavim djeticima
i ovi sa pijanim ruskinjama
osveze vezu
to je inace cuveni bracni sedativ i reanimativ

Ne rade svi zbog toga,nego cisto da znaju da mogu da budu sa nekim ako im se dovoljno svidi,sto ne znaci da oce...Rade samo zbog tog slobodnog osjecaja,ni zbog cega drugog,ako me kapirate...A,ne znam koje ste vi svi godiste,ali ja sam pretpostavljam malo mladja,pa i drugacije razmisljam,odlazak na ljetovanje je vjerovatno drugaciji nego vecini vas..
 

Back
Top