fabrička greška genracije

7thpoison

Aktivan član
Poruka
1.151
JA SAM PONOSNA ŠTO SE TU NE UKLAPAM :D

Ovu temu posvećujem svima onima koji ne pripadaju svojoj generaciji i kojih nisu voljeli jer su bili drugačiji.

Mene nisu voljeli jer sam počela izlaziti sa 12 godina dok su se oni igrali u parku :roll:
a i uvjek sam im sve direktno govorila,pa se nikada nisu mogli nositi sa istinom :D

Zbog čega su(ako su) vas odbacili ???
 
Mene su odbacivali-neki i dalje,jer sam isuviše drugačiji.Volim da čitam,da razmišljam o ozbiljnim temama,da pričam sa starijima od sebe...Nikada nisam izlazio niti se ,,uklapao'' u moderno društvo.Jednostavno različit sam od drugih-imam svoja interesovanja,drugačija od svoje generacije-ČAST IZUZECIMA.

Volim što sam ovakav i ne bih se menjao.Toliko od mene.Pozz za temu.

P.S.Kad budem mogao dajem reputaciju autorki teme
 
Mene su odbacivali-neki i dalje,jer sam isuviše drugačiji.Volim da čitam,da razmišljam o ozbiljnim temama,da pričam sa starijima od sebe...Nikada nisam izlazio niti se ,,uklapao'' u moderno društvo.Jednostavno različit sam od drugih-imam svoja interesovanja,drugačija od svoje generacije-ČAST IZUZECIMA.

Volim što sam ovakav i ne bih se menjao.Toliko od mene.Pozz za temu.

P.S.Kad budem mogao dajem reputaciju autorki teme

Svaka čast,ovakav sam odgovor i očekivala od nekoga. :klap: :super:
 
pa više sam ja odbacivao druge
same here.

i retko nalazim ljude koji razumeju moju potrebu za tom nekom samocom,pa u skladu sa tim neke prisnije veze nisu ni moguce,jer ljudi ocekuju da im se posvetis 24/7.

hvala bogu,najbolja drugarica mi je socijalna bee queen,pa onda se taman lepo uklapamo-kad meni treba samoca,ona je sa nekom od 501 drugarice.

i tako,ne vidim to kao neuklapanje u generaciju,pogotovo zato sto je moja generacija puna razlicitih jedinki i razlicitih socijalnih grupa,i svi na sve strane furaju neku razlicitost.
 
Don't be like this :
f1ld0g.png
 
sad da li je vece zlo
ziveti u neznanju
ili
ziveti sa saznanjem

Ti ne kontaš.Ti sigurno misliš zato što sam pohvalila Naneta da sam ja bez ikoga,da samo sjedim u sobi i ti fazoni...

:rtfm:
Ja nisam asocijalna osoba,imam prijatelje ali svi su stariji jer me je moja generacija odbacila zbog nekih bezveznih razloga i oni danas rade sve ono što sam ja radila prije 4,5 godina

a oni su uperali prst u mene zbog toga.Jasnije sada?:bye:
 
meni ne znači ništa tvoja situacija s drušvom i s bilo čim drugim...

htedoh reći ono što i rekoh u startu - da je besmisleno i može samo biti škodljivo doživljavati se kao neki vanserijski i anti sličaj i izolovati se odnosno biti u pogrešnim krugovima

A - da nisi možda ti odbacila njih?


uostalom sve je nebitno dok je čovek ok sa sobom.
a ja se divim ljudima koji to postižu sa malo ili ni sa čim.
 
meni ne znači ništa tvoja situacija s drušvom i s bilo čim drugim...

htedoh reći ono što i rekoh u startu - da je besmisleno i može samo biti škodljivo doživljavati se kao neki vanserijski i anti sličaj i izolovati se odnosno biti u pogrešnim krugovima

A - da nisi možda ti odbacila njih?


uostalom sve je nebitno dok je čovek ok sa sobom.
a ja se divim ljudima koji to postižu sa malo ili ni sa čim.

nisam vjeruj mi ja njih odbacila.

Tebi se onda sigurno nije desilo da te u gradu pogledaju poprijeko samo zato što sijediš u bašti kafića(zaboga! xD)
a sutra uđeš u učionicu i svi te pogledaju i počnu da se sašaptavaju.I svi su govorili kako nisam normalna i svašta nešto,a ti isti ljudi koji su me osuđivali na sva zvona se sada hvale nekim svojim pijanstvom -.-

Ja i kada sam pila,nisam se hvalila tim -.-
 
12 godna
nije ni to bas ono

gde su tebi roditelji?:mrgreen:

pa i ja sa tako u sestom razredu kao setala trgom,isla na sladolede,i morala da se vratim kuci do 12
i nikoga nije bilo briga
sad,ti si verovatno sa nekog brda

Dobro imala sam nekih 13 godina...Ja sam visila sa starijom sestrom i njenim društvom u jednom rock lokalu.

Jako ružno od tebe što si odmah stekla utisak da sam seljanka sa brda(?) bez osnove

Ali ok,ako ti je Banja Luka brdo onda...
Eto vidiš ti si ostajala do 12,ja sam imala izlaz do 10 uveče
 

Back
Top