Потребно 50 електромонтера, 50 монтера-бравара и 30 физичких радника за рад у Русији

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.703
Firma Eurostroj iz Stare Pazove traži 50 elektromontera, 50 montera-bravara i 30 fizičkih radnika za rad na montaži i izgradnji dalekovoda viskog napona 220 KV.

- Mesto posla Rusija(istok Rusije), grad Habarovsk i okolina.

- Avionske karte, smeštaj i hrana su obezbeđeni.

- Zasnivanje radnog odnosa se ostvaruje u Republici Srbiji

- Mesečno plaćanje (5-7 američkih dolara po satu za elektromontere i montere-bravare; 4-6 dolara po satu za fizičke radnike)

Услове, контакт информације и све детаље можете пронаћи на сајту http://www.pazova.org/index.php?option=com_content&view=article&id=128&Itemid=101
Срећно :)

Оглас прослеђујем, све је на вашу одговорност.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Подаци о регистрацији финансијских извештаја




Подаци о обвезнику

Матични број (Јмб) 20572094
Назив EUROSTROJ
Седиште Stara Pazova
Адреса NIKOLE MOMČILOVIĆA bb
Општина Stara Pazova
Основни подаци из годишњег финансијског извештаја за 2009. годину
износи у 000 динара
запослени као цео број
Назив податка Текућа година Претходна година
Ukupna aktiva (AOP 024) 3.963 0
od toga: Gubitak iznad visine kapitala (AOP 023) 218 0
Ukupni kapital (AOP 101) 0 0
od toga: Osnovni kapital (AOP 102) 47 0
Neraspoređeni dobitak (AOP 108) 0 0
Gubitak do visine kapitala (AOP 109) 47 0
Poslovni prihodi (AOP 201) 0 0
Neto dobitak (AOP 229) 0 0
Neto gubitak (AOP 230) 265 0
Broj zaposlenih (AOP 605) 2 0

Разврставање за 2010 годину
ПРЕМА ПОДАЦИМА ИЗ ФИНАНСИЈСКОГ ИЗВЕШТАЈА ОБВЕЗНИК ЈЕ РАЗВРСТАН У 1-malo ПРАВНО ЛИЦЕ

OVA FIRMA JE U DUBIOZI ČUVAJTE SE POSAO ĆETE DOBITI ALI PLATU JOK!!! :rtfm:
 
Pozdrav svima!
Inace, ja sam jedan od onih koji su prihvatili da rade u navedenoj firmi. Iz straha da ne budem jos jedan od onih koji se kuci vracaju prevareni dosta sam istrazivao o firmi i rukovodstvu iste. O firmi znam da je osnovana u skorije vreme bas zbog navedenog posla, a za ljude u rukovodstvu sam takodje dobio informacije od osoba koje imaju pristup o podacima gradjana srbije i receno mi je da su OK. Cinjenica je da se ljudi plase odlaska tako daleko, ali moje je mislenje da ce mo biti placeni iz razloga da tamo idemo kao jeftina radna snaga za rad u katastrofalno losim uslovima, Rus za te pare nece ici da radi u te predele. Ja sam prinudjen da se oprobam u tom poslu, jer mi je cilj i zelja da zaradim nesto novca a ovde ne mogu ni da sanjam o nekoj zaradi, a sto se tice prevare, strah me je ali moram da probam da se mozda ne pokajem, a ovde mesecima nisam placen za poslove koje sam radio tako da sam prevaren i u mojoj drzavi. Svima onima koji su pristali na ovaj posao kao ja zalim sve najbolje, i verujem da se i oni nadaju kao i ja da ce sve biti dobro sto se tice isplate, jer mi idemo kao jeftina radna snaga, a posla ima za 5godina a posao finansira drzavna Ruska kompanija kojoj su ovakvi radnici potrebni.
Pozdravljam sve, i molim da i ako i oni imaju nekih informacija neka nam proslede.
 
Pozdrav svima!
Inace, ja sam jedan od onih koji su prihvatili da rade u navedenoj firmi. Iz straha da ne budem jos jedan od onih koji se kuci vracaju prevareni dosta sam istrazivao o firmi i rukovodstvu iste. O firmi znam da je osnovana u skorije vreme bas zbog navedenog posla, a za ljude u rukovodstvu sam takodje dobio informacije od osoba koje imaju pristup o podacima gradjana srbije i receno mi je da su OK. Cinjenica je da se ljudi plase odlaska tako daleko, ali moje je mislenje da ce mo biti placeni iz razloga da tamo idemo kao jeftina radna snaga za rad u katastrofalno losim uslovima, Rus za te pare nece ici da radi u te predele. Ja sam prinudjen da se oprobam u tom poslu, jer mi je cilj i zelja da zaradim nesto novca a ovde ne mogu ni da sanjam o nekoj zaradi, a sto se tice prevare, strah me je ali moram da probam da se mozda ne pokajem, a ovde mesecima nisam placen za poslove koje sam radio tako da sam prevaren i u mojoj drzavi. Svima onima koji su pristali na ovaj posao kao ja zalim sve najbolje, i verujem da se i oni nadaju kao i ja da ce sve biti dobro sto se tice isplate, jer mi idemo kao jeftina radna snaga, a posla ima za 5godina a posao finansira drzavna Ruska kompanija kojoj su ovakvi radnici potrebni.
Pozdravljam sve, i molim da i ako i oni imaju nekih informacija neka nam proslede.

Надам се да ће све бити у реду и да ћеш пристојно зарадити. Када дођеш из Русије јави нам како си прошао. поздрав
 

Back
Top