Biciklizam...

introitus

Aktivan član
Poruka
1.432
Koliko sam citao biciklizam je prilichno zdrav sport (rekreacija).
Zanima me par stvari.
Cuo sam da moze lose da utice na potenciju (tj. erekciju). To relativno ima logike, s'obzirom na to da sediste vrsi veliki pritisak na koren penisa. Takodje sam cuo da bicikilsitcki sortsevi (sinteticki materijali + umetak) uticu na sterilitet, valjda zbog temperature ...

Moze li neko strucan da napise vise o ovome?
 
Hm, nekako to ne drzi vodu jer moj bivsi se vec godinama bavi biciklizmom pa ne da nikada nije imao problema sa erekcijom vec stavise bio je superioran po tom pitanju 8)
 
JA VOZIM BICIKLU CELO LETO ,EVO VEC PET GODINA. DNEVNO PRELAZIM OD 20 DO 50 KM I ODLICNO SE OSECAM I ZDRAVSTVENO A I STO SE POTENCIJE TICE .
A U POREDJENJU SA TIM KAD DODJE ZIMA I NEMA VISE MOGUCNOSTI ZA VOZNJU , TOTALNO SE UMRTVIM I OSETIM DA JE BICIKLA JEDNO IZUZETNO SREDSTVO ZA DOBRU REKREACIJU I BOLJI TOK ZIVOTA .
 
Ma ja u to ne verujem...Moj bivsi je za tri godine koliko smo bili zajedno svaki dan provodio po dva-tri sata u voznji bajsa,nekada i po dva put dnevno; a i na more je isao biciklom.
Nije imao problema sa potencijom, a ne bih rekla ni da je sterilan,jer mu je zena u petom mesecu.
 
O Ilona!
Zar iz gore navedenog normalan čovek ne može da izvuče drugi zaključak,sem da: TI SI BIVŠA :lol: a ne tvoj dečko.
Još sada kada znaš i gde je to ON :twisted: odlazio sa biciklom pa nećeš da priznaš to je naj... :cry:
 
mač-ak:
O Ilona!
Zar iz gore navedenog normalan čovek ne može da izvuče drugi zaključak,sem da: TI SI BIVŠA :lol: a ne tvoj dečko.
Još sada kada znaš i gde je to ON :twisted: odlazio sa biciklom pa nećeš da priznaš to je naj... :cry:
Ma razumeo si ti mene :D
S'nejgove tacke gledista :arrow: ja sam bivsa
Sa moje tacke gledista :arrow: on je bivsi
Sa stanovista neutralnih (tj. trecih) lica (izuzev tebe,koji spadas u nesvrstane :roll: ) :arrow: nasa veza je bivsa
Ja sad imam svoju vezu, on ima svou (s' napomenom da je njegova ipak bracna).
A bajs smo vrlo cesto vozili zajedno (osim do mora,naravno), tako da jos imam tu naviku da svaki dan prelazim po 40-ak km biciklom.
Pozdrav :wink:
 
Pošto sam i ja u neku ruku ljubitelj vožnje trkačkog bicikla,mogu reći da tih problema nema.
Još bih dodao da sam pre neki dan nakon pretrčanih 19 km na tem.od 0 step.celz.,duže nego ikada pre rastapao svoju muškost ali se sve vrati u prethodno stanje za kratko vreme.Tako da je taj slučaj gledano sa strane ovog naslova dramatičniji od bilo kog mog iskustva iz biciklizma.
 

Back
Top