Zene koje podizu i spustaju muskarce

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Koliko puta sam video zene i pomisio u sebi: "Eh, da je ovo moja zena, gde bi mi bio kraj!?"

Postoje zene koje neverovatno mnogo mogu da ucine da njihovi muzevi prevazidju sami sebe i ostvare velike zivotne podvige u smislu materijalnog blagostanja i podizanja zdrave porodice...

Poznajem par takvih zena.

A poznajem i zene koje su unistile svoje muzeve i porodice svojom gluposcu i zeljom za stalnom dominacijom.

Takvih poznajem vise.
 
Koliko puta sam video zene i pomisio u sebi: "Eh, da je ovo moja zena, gde bi mi bio kraj!?"

Postoje zene koje neverovatno mnogo mogu da ucine da njihovi muzevi prevazidju sami sebe i ostvare velike zivotne podvige u smislu materijalnog blagostanja i podizanja zdrave porodice...

Poznajem par takvih zena.

A poznajem i zene koje su unistile svoje muzeve i porodice svojom gluposcu i zeljom za stalnom dominacijom.

Takvih poznajem vise.

ovo si ubo, svaka ti čast
 
Koliko puta sam video zene i pomisio u sebi: "Eh, da je ovo moja zena, gde bi mi bio kraj!?"

Postoje zene koje neverovatno mnogo mogu da ucine da njihovi muzevi prevazidju sami sebe i ostvare velike zivotne podvige u smislu materijalnog blagostanja i podizanja zdrave porodice...

Poznajem par takvih zena.

A poznajem i zene koje su unistile svoje muzeve i porodice svojom gluposcu i zeljom za stalnom dominacijom.

Takvih poznajem vise.


Obrni okreni - za sve zahvali zeni! :roll:
Kad muskarac tvrdi da su zene jaci pol, sta je onda on,... slabic? :roll: Polovina licnosti kojoj su neophodne jasno odredjene smernice gde, kuda, kako .. da se ne bi pogubio na uvek neizvesnom zajednickom putu...Zasto bi uopste zena bila ta koja nema pravo na gresku, dok je za muza podrazumevajuca okolnost zenina apsolutna podrska na putu pronalazenja i stabilnosti njegove licnosti zarad materijalnog blagostanja i podizanja zdrave porodice.
Oba partnera podjednako imaju pravo na gresku, kao i na ocekivanje podrske od strane drugog... Da si temu formulisao tako da se podrazumeva reciprocitet , mozda bi i bilo nekog smisla , ovako.... :roll: ostaje mi samo da verujem da obozzavas zene :mrgreen:
 
Ti definitivno treba da budeš gej i živiš sa nekim muškarcem jer iz tebe prosto vršti ta mržnja prema ženama.:manikir:

Ne znam, mrzi li Blajbinger baš sve žene, ali da ih anatemizira stalno u temama, vidi se.
Možda bi trebao zaista voljeti muškarce, jer generalizirajući često, njemu su bolji. Da,
moralo bi biti, da je imao sa ženama uglavnom ružna i loša iskustva, ali se nije zapitao
je li i sâm kriv za išta od tog. Žene, ah žene, malo ih voli, a malo mrzi. :confused::(
Muškarcima stalno nešto treba i stalno nešto traže. A kad do žene dođu, ne znaju što bi.
Kao da je zajednički život tako jednostavan i jasan da je sama pjesma.

ŽENE TREBA VOLJETI BLAJBINGER! (onda ćeš ih moći i razumijeti)
 
Eh, da ti je ovakva , gde bi ti bio kraj...

I podize i spusta

strong-woman-girl-pictures9.jpg
 
Koliko puta sam video zene i pomisio u sebi: "Eh, da je ovo moja zena, gde bi mi bio kraj!?"

Postoje zene koje neverovatno mnogo mogu da ucine da njihovi muzevi prevazidju sami sebe i ostvare velike zivotne podvige u smislu materijalnog blagostanja i podizanja zdrave porodice...

Poznajem par takvih zena.

A poznajem i zene koje su unistile svoje muzeve i porodice svojom gluposcu i zeljom za stalnom dominacijom.

Takvih poznajem vise.

Ali, zasto..zasto muskarci dozvoljavaju zenama da dominiraju? Zasto im bezvoljno prepustaju svoje vekovno polje delovanja?

To ipak nije do zena..pre ce biti da se muskarac generalno tesko snalazi u izmenjenim okolnostima gde su zene dozivele izvesnu emancipaciju, cesto i zaradjuju vise i to se odmah odrazilo na MZ odnose.
 
Koliko puta sam video zene i pomisio u sebi: "Eh, da je ovo moja zena, gde bi mi bio kraj!?"

Postoje zene koje neverovatno mnogo mogu da ucine da njihovi muzevi prevazidju sami sebe i ostvare velike zivotne podvige u smislu materijalnog blagostanja i podizanja zdrave porodice...

Poznajem par takvih zena.

A poznajem i zene koje su unistile svoje muzeve i porodice svojom gluposcu i zeljom za stalnom dominacijom.

Takvih poznajem vise.

Фасцинатна ми је чињеница да са једне стране, мушкарци толико показују и доказују своју надмоћ над женама, јер су они побогу мужјаци, а са друге стране, та немоћна и глупа женка може мужјака да промени за 360 степени. Како је то могуће? :flert:
 
ŽENE TREBA VOLJETI BLAJBINGER! (onda ćeš ih moći i razumijeti)

He he, to jos nikome nije poslo za rukom na ovoj planeti, a mnogi znani i neznani su pokusavali, zenski mozak je, ponekad, k'o generator slucajnih brojeva - izbaci ili donese neku odluku, potez i sl. bez ikakve mogucnost da sebi i drugima objasni zasto je to tako uradila, a mi se polomismo odgonetajuci zasto je to tako!Odgovora nema, eto to je odgovor, zato je zene nemoguce razumjeti, ne treba to ni pokusavati...
 
***** osobu, ne samo muskarca, koja je toliko slaba da su joj i uspjeh i pad u zivotu uslovljeni drugom osobom

U svakoj ZAJEDNICI dvoje ljudi, dozivljavamo medjusobni uticaj, ma kolijko bili karakterni i psiholoski stabilni.

Bracni drugovi imaju NEVEROVATNO VELIKI uticaj na partnera i njegove odluke.

Od pocetka sveta do danas.

Ovim postom ne dajes repliku nego upravo potvrdjujes njen post.
 
Koliko puta sam video zene i pomisio u sebi: "Eh, da je ovo moja zena, gde bi mi bio kraj!?"

Postoje zene koje neverovatno mnogo mogu da ucine da njihovi muzevi prevazidju sami sebe i ostvare velike zivotne podvige u smislu materijalnog blagostanja i podizanja zdrave porodice...

Poznajem par takvih zena.

A poznajem i zene koje su unistile svoje muzeve i porodice svojom gluposcu i zeljom za stalnom dominacijom.

Takvih poznajem vise.

U svom nevelikom al raznolikom iskustvu zakljucila sam da muskarac ostaje dete bez obzira na godine.
Odrzavanje dolazi na isto: uz dosta paznje, podrske i ne mesanja u privatnost moze se izgraditi poverenje.
Medjutim ko ne bi na dobro reagovao dobrim?
Mozda samo neko koga ne uspevate da upoznate,
cije potrebe ne prepoznajete ili jednostavno jos niste otkrili da ste nedorasli zadatku.

Mislim da je glavni kamen spoticanja sto musko gledate kao na osobu sa penisom a zensko kao osobu sa vaginom, pa prirodno ljubav se pretvori u trgovinu koja vremenom ne opstaje.
U isti kos stavljam i price o muskom egu i zenskoj dominaciji to je silo**nje na mentalnom i emotivnom nivou.

Uticaj partnera na partnera jeste veliki al daj bre, sve mora da bude obostrano. Inace cemu muka?
 

Back
Top