Zene koje podizu i spustaju muskarce

Postoje muškarci koji neverovatno mnogo mogu da ucine da njihove žene prevazidju same sebe i ostvare velike zivotne podvige u smislu materijalnog blagostanja i podizanja zdrave porodice...

Poznajem par takvih muškaraca.

A poznajem i muškarce koji su unistili svoje žene i porodice svojom gluposcu i zeljom za stalnom dominacijom.

Takvih poznajem vise.
 
Ali, zasto..zasto muskarci dozvoljavaju zenama da dominiraju? Zasto im bezvoljno prepustaju svoje vekovno polje delovanja?
.

Ko kaze da im prepustaju? Zene (te, opasne) pobedjuju, jer su jace - neke su pametnije, a neke su samo odlicne manipulatorke. Slazem se sa postavkom teme, stvarno postoje zene uz koje muskarac moze da ostvari sav potencijal, cak i uradi stvari za koje je mislio da nije sposoban, i zene koje s.jebu muskarce. Isto vazi i za muskarce partnere. Zapravo su veze u kojima dvoje ljudi stoje jedno uz drugo i oboje rastu, ali ne na racun onog drugog, bas retke... i lepe :)
 
Pa u sustini i nije bitno ko je muskarac, a ko zena u vezi, kada jedna osoba podrzava drugu u svemu, lako je zivjeti i biti zadovoljan. Ako jedna osoba omalovazava drugu onda je to recept za tragediju. Bitno je da se dvije osobe slazu i da nijedna od njih nema kompleks nize vrijednosti.

Zato brak za neke moze biti uzivanje, a za neke muka.
 
Koliko puta sam video zene i pomisio u sebi: "Eh, da je ovo moja zena, gde bi mi bio kraj!?"

Postoje zene koje neverovatno mnogo mogu da ucine da njihovi muzevi prevazidju sami sebe i ostvare velike zivotne podvige u smislu materijalnog blagostanja i podizanja zdrave porodice...

Poznajem par takvih zena.

A poznajem i zene koje su unistile svoje muzeve i porodice svojom gluposcu i zeljom za stalnom dominacijom.

Takvih poznajem vise.

ebote al smaras vise sa tim zenama :roll:
 
Koliko puta sam video zene i pomisio u sebi: "Eh, da je ovo moja zena, gde bi mi bio kraj!?"

Postoje zene koje neverovatno mnogo mogu da ucine da njihovi muzevi prevazidju sami sebe i ostvare velike zivotne podvige u smislu materijalnog blagostanja i podizanja zdrave porodice...

Poznajem par takvih zena.

A poznajem i zene koje su unistile svoje muzeve i porodice svojom gluposcu i zeljom za stalnom dominacijom.

Takvih poznajem vise.

ovo je vrlo zgodno...ako nije uspio, okriviš ženu.
ako je uspio, ne moraš to pripisati kao zaslugu ženi...
 
Koliko puta sam video zene i pomisio u sebi: "Eh, da je ovo moja zena, gde bi mi bio kraj!?"
Ovo što ću napisati dole je vic, a ja zaista nemam ništa protiv žena i ženidbe. Pa ženio sam se dva puta...

Dolazi doktor u inspekciju u jednu ludnicu i dolazi do jedne sobe. Unutra jedan čovek sedi na sred kreveta i sa rukama oko kolena tupo bulji u plafon. Pita doktor svog kolegu šta je sa njim, a ova mu odgovara:
- Voleo je jednu devojku svim srcem, a ona ga prevarila i udala se za drugoga. E od tada je ovakav.
Odu u drugu sobu, a tamo jedan čovek sedi pored zida i bez prestanka udara glavom u zid.
- Šta je sa ovim?
- Eh... znate... onaj prethodni...
- Šta?? I ovoga je devojka napustila i pobegla sa drugim?
- Me ne... Devojka što je napustila onog prethodnog udala se za njega...
 

Back
Top